UK | RU

Заявка на ремонт

Установка зимового провітрювання

зимове провітрювання Київ

Відповідна планка ( намальовано лівіше ) і штифт на стулці кутової передачі ( намальовано правіше) !
Опція зимове ( щілинне ) провітрювання квартири служить для провітрювання квартири в холодний період часу і являє з себе елемент фурнітури , встановлений на фурнітуру поворотно -відкидний стулки металопластикового вікна . У холодний період , встановлене зимове провітрювання на фурнітурі поворотно -відкидний стулки , металопластикового вікна , є можливість провітрювати кімнату , приміщення , квартиру в двох положеннях відкидання стулки. У першому положенні (провітрювання ) , стулка вікна відкидається на 8 - 16 см , що дозволяє провітрити приміщення за короткий термін у повному обсязі. У зимовий час провітрювання не сильно комфортно . Тут зручно коли встановлено буде зимове ( щілинне ) мікропровітрювання . Фурнітура відкидає стулку металопластикового вікна в цьому положенні на 2-5 мм. Це дозволяє провітрювати приміщення, не , боячись остудити кімнату , навіть при сильних морозах . Для установки фурнітури поворотно - відкидної стулки металопластикового вікна в положення зимового ( щілинного ) провітрювання потрібно повернути ручку стулки вікна ( стулка повинна притискатися до рами ) під кутом вгору 45 градусів.

Механізм для відкривання стулки в декількох положеннях

механізм відкривання В наш час все частіше почали встановлювати механізм для відкривання стулки в декількох положеннях показаний на малюнку , який встановлюється на металопластикові , дерев'яні євровікна , а також , його можна встановити на алюмінієві вікна ( не на всі вікна ) .
Він служить для фіксації стулки вікна в положенні яке Ви йому задасте , і працює в положенні стулки на відкриття , а також в положенні стулки на провітрювання .
Повітря з вулиці надходить через щілину, між рамою і стулкою вікна . Це самий ефективний і зручний і в деяких випадках найдешевший спосіб домогтися мікропроветріванія або встановити зимове провітрювання в ваших вікнах , особливо в осінній або зимовий період.
Механізм для відкривання стулки дає можливість провітрити будь-яку кімнату , протягом осінньо - зимового періоду без ризику сильного переохолодження і встановлюється на металопластикові , дерев'яні та алюмінієві вікна , незалежно від того поворотне чи поворотно - відкидне у Вас вікно , також при правильному встановленні його можна використовувати як зимове ( щілинне ) мікропровітрювання .

Для кожної фурнітури вікна є своє зимове провітрювання , але всі вони працюють однаково.
Деяка фурнітура має поетапне або гребінчасте мікропровітрювання , що дозволяє провітрювати приміщення в кількох режимах відкидання стулки .

Віконні профілі ПВХ - це результат руху технологічного процесу вперед. Використовуючи пластикові вікна в квартирі , офісі , торгових павільйонах , ви підвищуєте рівень комфорту. Саме вікна ПВХ володіють одними з кращих технічних характеристик за такими важливими показниками як шумопоглинання і звукоізоляція . А це дуже важливо для того щоб людина могла відчувати себе затишно і комфортно.
Встановлений режим мікропровітрювання спростить ситуацію з промерзанням і запотіванням.


Автор Анатолій Базака