Логотип

Професійний ремонт євро вікон, дверей в Києві з 5-річною гарантією!

Uk | Ru

  • Замовлення приймаються: Пн-Нд: 09.00-20.00 .      Роботи проводяться: Пн-Пт: 09.00-17.00, Сб-Нд: 10.00-15.00.

» Усунемо запотівання вікон, дверей всередині кімнати

Проблеми які ми усуваємо

Встановимо аксесуари в вікна, двері

Деталі які можна замінити

Які вікна та двері ремонтуємо

Усунемо запотівання вікон, дверей всередині кімнати

При установці в квартирах, сучасних герметичних євровікон з пластику, дерева або алюмінію процес вентилювання квартири порушується, тому що дуже мало повітря просочується через закрите вікно (у 5-10 разів менше норми). В результаті пари води і вуглекислий газ залишаються в квартирі. Це призводить до задухи і конденсату на склопакетах і укосах в холодну пору року, дискомфорту. Необхідно чітко розуміти: ВИТЯЖКИ БЕЗ ПРИПЛИВУ НЕ БУВАЄ і навпаки.

запотівання

Так що ж впливає на скупчення вологи на вікнах ?

• Не правильно, чи погано налагоджений повітрообмін в квартирі, з огляду на те, що вікна мають велику щільність.
• Нещодавно зроблений ремонт в новій будівлі. Підвищена вологість в приміщеннях зберігається протягом 1-2 років після будівництва.
• Деякі дії, що викликають підвищення вологості в самому приміщенні. Наприклад: постійна сушка білизни на батареях, киплячі каструлі на плиті.
• Використання неякісної фурнітури. Або не придатних для даної місцевості за технічними характеристиками склопакетів. Так само може причиною служити неправильна збірка склопакета.
• Ще однією з причин появи конденсату може служити неправильний монтаж вікна. Наприклад: неправильне запінювання швів. Дефекти, допущені при будівництві будівлі. Або вік будівлі понад півстоліття.
• Наявність великого підвіконня може стати причиною поганої циркуляції повітря в приміщенні.

Як же вирішити цю проблему ?

Все залежить від того місця, де випадає роса. Якщо всередині склопакета, то тут вихід один; замінити неякісне вікно. Якщо волога випадає зовні, тобто на поверхні скла в кімнаті, то потрібно просто з'ясувати й усунути причину.
Якщо у Вас металопластикові вікна, кращий спосіб - це встановити зимове мікропровітрювання, а якщо у вас дерев'яні рами, може бути регулярне провітрювання. Не рідше двох разів на день по десять хвилин. Під час ремонтних робіт провітрювання рекомендується проводити частіше. Одним із дієвих способів поліпшити циркуляцію повітря - зменшити площу підвіконня. Підвіконня повине перекривати батарею на половину. Якщо підвіконня перекриває всю батарею - воно перегороджує рух теплого повітря від батарей. Розташування штор, виявляється, теж може впливати на накопичення конденсату. Ідеальне відстань штори від підвіконня 5 - 10 сантиметрів, так як більш близьке розташування, також може перешкоджати проходженню теплого повітря. І ще необхідно знати при установці вікон, чим товще склопакет ( багатошарова конструкція), тим тепліша поверхня вікна, відповідно менше накопичується конденсат.