UK | RU

Заявка на ремонт

Запірна арматура або надійна фурнітура вікна

Якісну фурнітуру або запірну арматуру на вікні , відрізняє просте обслуговування . Використовуючи спеціальний ключ? або без нього , можна легко регулювати положення стулки по відношенню до рами пластикової віконної системи у вертикальному та горизонтальному напрямках. Хороший запірний механізм (запірна арматура ) дозволяє просто регулювати силу притиснення ущільнювача стулки пластикового вікна до рами. Тільки фахівці можуть прийняти правильне рішення і вибрати оптимальний варіант комплектації для кожного конкретного випадку.
Для того щоб точно визначити яким типом фурнітури необхідно укомплектувати пластикову віконну систему , потрібно знати вагу стулок майбутнього пластикового вікна . Від ваги стулки вікна залежить тип використовуваних петель. Виготовлювачі фурнітури для пластикових віконних систем представляють сьогодні великий асортимент петель , які мають різні конструктивні особливості і розраховані на віконні стулки вагою від десяти до ста п'ятдесяти кілограмів.
Правильна вага стулки визначається як загальна вага склопакета , профільної конструкції стулки і фурнітури. Сучасні пластикові віконні конструкції , оснащені основними запірними механізмами , які забезпечують надійну роботу закривання і відкривання вікна , мають спеціальні деталі , що дають можливість розширити функціональність фурнітури. Наприклад , це може бути обмежувач повороту стулки.
Такий елемент конструкції надійно фіксує стулку пластикового вікна у відкритому положенні. Віконна стулка стає стійкою в будь-якому вибраному положенні діапазону від шістдесяти до ста п'ятдесяти градусів , якщо пластикова вікно укомплектовано додатковим гальмом. Ще один додатковий елемент фурнітури - обмежувач повороту стулок , який не дозволяє відкривати стулки пластикового вікна більше заданої величини. У комплектацію фурнітури зазвичай входить пластикова засувка , яка надійно утримує стулку , перешкоджаючи пориву вітру відчинити або зачинити віконну стулку. Блокувальник поворотів стулок - цей елемент обмежує вільний доступ дітей до відкритого пластиковому вікну , виключаючи розкрівання вікна і відкривання його стулки в режимі розкріття . Таке конструктивне доповнення дозволяє відкривати стулки пластикової віконної системи на п'ять сантиметрів , фіксуючи їх в цьому положенні.
Декоративні накладки з пластику - це елементи оформлення , які не несуть якусь особливу функцію , володіючи будь-якою формою і кольором . Далі можна відзначити елементи конструкції , які дозволяють піднімати стулки пластикового вікна , не даючи їм провисати в процесі замикання. Важкі віконні стулки , оснащені потужним склопакетом , можуть почати провисати від великого навантаження з плином часу. Іноді необхідно застосувати значне зусилля для того , щоб закрити таке вікно. Тому цей пристрій необхідно власнику пластикової віконної системи для усунення подібної неприємності . Його монтують в нижню частину стулок пластикових вікон для забезпечення правильної роботи в режимі повороту , зменшення навантажень на пластикові опори і петлі в похилому положенні . Це може допомогти забезпечити тривалу і безаварійну роботу фурнітури . Тільки таке доповнення до запірного механізму і в закритих положеннях стулок пластикової віконної системи ефективно розподіляє навантаження на петлі , збільшуючи терміни їх експлуатації.
Дитячий замок - це додатковий пристрій , що обмежує вільний доступ до пластикового вікна для маленьких членів сім'ї. Він являє собою замок з ключем , який вбудований в ручку вікна або спеціальний дитячий замок, що дозволяє відкривати пластикове вікно тільки в режимі провітрювання.
Базовий модуль пластикового вікна може оснащуватися різними додатковими елементами , залежними від розмірів конструкції і індивідуальних вимог замовника , значно розширюючи функціональні можливості пластикової віконної системи .


Автор Анатолій Базака