Логотип
Ремонт пластикових та дерев'яних євровікон Київ та передмістя!
Виїзд майстра на ремонт: Пн-Пт: 09:00-17:00; Сб-Нд: 10:00-15:00!
Ремонт вікна » Заміна ущільнювальної гуми
»»» Встановимо «««
»»» Фурнітура «««

Заміна ущільнювальної гуми

Я, як майстер з ремонту євровікон, здійснюю заміну ущільнювача на вікнах або дверях, тільки в тих випадках, коли він порваний або розсипається в руках, і до встановлюю коли його немає. Використовую Турецький ущільнювач (Німецького у нас немає), підбираючи його по посадковому місцю і аналогічнії товщині!

Ціна заміни ущільнювача з роботою - 50 грн. за метр погонний (допомагає від продування в 5% з 100%, і то, тільки при правильно підібраному ущільнювачі!). В Епіцентрі продають ущільнювач на різні пластикові вікна, можете купити і поексперементувати..., а потім телефонуйте, приїду настрою Ваші вікна, двері, тільки, будь ласка, не викидайте старий ущільнювач!!!

продування вікна 
На фото зображено євровікно з поворотною стулкою (аналогічно може бути і в поворотно — відкидному вікні). Ущільнювальна гума встановлена в цеху. Термін служби вікна складає 10 років. Початок продувати як видно з правого боку і знизу стулки (біля Вашого вікна може бути продування з іншої сторони). Гума встановлена одним цілісним шматком, і сходиться в верху. Питання: навіщо потрібно міняти ущільнювальну гуму. якщо дме тільки з однієї або з двох сторін, інші сторони не продувають?
Все більше і більше випадків, коли після заміни ущільнювальної гуми («криворукими майстрами», по іншому цих спеців назвати не можна), проблеми продування не тільки не зменшилися, а навпаки збільшилися. Ручку на вікні не можливо закрити, у зв’язку чого прилягання стулки вікна до рами не герметично! Оригінальний Німецький ущільнювач міняють на Турецький чи Китайський, який не відповідає розмірам по посадковому пазу, із-за чого він просто вивалюється. На слухавшись про заміну ущільнювача, або прочитавши в інтернеті про нього, Ви думаєте що замінивши ущільнювач, забудете про всі проблеми пов’язані з продуванням і протіканням вікон. Я не сперечаюсь, якщо ущільнювач під впливом сонця розсипається в руках, коли його поставили — зрізавши шматок зверху для клапана зимового провітрювання, або взагалі забули поставити, тоді, звичайно, його потрібно замінити або встановити, при цьому підібрати такий, щоб він якомога більше був схожий на старий
З 1, 2, 3 і т. д. річних вікон дме, і Ви вирішили міняти гумку. У мене питання до Вас: а чому не міняєте гумку в холодильнику щороку? Якщо не працює притиск, зламані петлі або замок, то про яку заміну ущільнювача можна говорити !!!
Було вже кілька випадків, коли, після заміни ущільнювача «спецами» вікно як дуло так і продовжує дути. Після звернення до мене з проханням зробити що небудь з вікном, була проведена заміна фурнітури, з установкою притискаючих механізмів по всьому периметру вікна — зверху, знизу і з боків, але і це не превело до ідеальних результатів. Ручка стала закриватися з великими зусиллями, продувати з вікна стало менше, але все одно дуло!!! Відразу скажу, що 2 дні шукав аналогічний ущільнювач, об'їздив багато баз, що займають продажем ущільнювачів на пластикові вікна, результат — непідійшов не один. Підсумок: ЗАМІНА ВІКНА НА НОВЕ! Робіть висновок самі, і не женіться за дешевизною.
Є пластикові вікна, у яких ущільнювальна гума екструдована (впаяна) в раму або стулку профілю. Замінити таку гуму взагалі не можливо. Вікон з екструдованої гумою стає все більше і більше. Напрошується друге питання: про що думають виробники пластику, випускаючи на ринок профіль з екструдованої гумою?
При заміні гуми на стулці вікна, причини продування не зникнуть.
Дивіться фото нижче.

фурнітура єконом 

Коли у вас на вікні стоїть така фурнітура , як на малюнку , то треба міняти фурнітуру, а не ущільнювач .

У всіх інших випадках будь-то: продування, протікання, промерзання, потрібно дивитися як встановлена фурнітура і розташування притисків на вікні. Правильно установлена, відрегульована фурнітура не дає можливості вікна пропускати холод, пил, воду, шум. Середній термін експлуатації гумового ущільнювача складає від 10 до 20 років, залежить від перепаду середньорічної температури, та інших факторів
По-перше, не можна використовувати для усунення протягів куплені на ринку ущільнювачі. Вони чудово можуть підійдуть до дерев’яні євровікна, але коли Ви приклеїте такий ущільнювач на металопластикове вікно, виникне велике навантаження на фурнітуру, що призведе до передчасного зносу фурнітури, та наступного виходу з ладу вікна. Другий неприємною несподіванкою стане те, що більшість компаній продають ущільнювач вікон бухтами, в яких може бути від 200 погонних метрів. Куди дівати «таке щастя» в наших невеликих квартирах не зовсім зрозуміло. Дрібніші ж компанії продавати ущільнювач приватним особам не дуже то й бажають, адже тоді роботи вже не буде у них.

ущільнювач на дерево 

Для дерев’яних віконних і дверних блоків.

для пластикових конструкцій 

Для полівінілхлоридних (металопластикових) віконних і дверних блоків.

Варто також відзначити, що заміна ущільнювача вікна має на увазі, демонтаж стулки і подальша її установка і регулювання, і те, що професіонал робить швидко і легко, може перетворитися на справжній жах. Особливо це стосується тих етапів робіт, де доведеться протягувати ущільнювач під петлями вікон.
Для різних віконних профілів випускають різні ущільнювачі;
— Відмовляйтеся, якщо Вам пропонують встановити замість вашого старого ущільнювача, більш товстий, мотивуючи це більш якісної теплоізоляцією;
Універсального гумового ущільнювача для різних вікон не буває;
— Не погоджуйтеся "приклеїти" порваний ущільнювач.
Технологія виробництва євровікон, дозволяє розраховувати на тривалий термін експлуатації ущільнювача, це залежить від вибору матеріалів, використовуваних для виготовлення вікон, оснащення і комплектуючих для віконних і дверних конструкцій, зокрема — ущільнювача для вікон.

Велику роль при заміні ущільнювача відіграє і якість клею. Шнур ущільнювача повинен бути цілісним, інакше проблема не буде вирішена, і не буде досягнутий бажаний результат. Заміна ущільнювача проводиться таким чином: обережно видаліть застарілий ущільнювач, акуратно почистіть пази в профілі за допомогою м’якої тканини. Необхідно простежити, що б в пазах не залишилося бруду, залишків клею і пилу, після цього акуратно промажьте пази клеєм і укладіть шнур ущільнювача в пази. Укладайте ущільнювач без стиснення і розтягування рівномірно, що б стик припадав на кут рами, і скріпіть його за допомогою клею. Якщо ви хочете продовжити термін експлуатації ущільнювача і поліпшити його якості придбайте і застосовуйте спеціальне мастило для ущільнювача.

»»» Замінимо «««

Заміна ущільнювальної гумки у вікнахУщільнювальну гумку

»»» Рекомендації «««