Логотип
Ремонт пластикових та дерев'яних євровікон Київ та передмістя!
Виїзд майстра на ремонт: Пн-Пт: 09:00-17:00; Сб-Нд: 10:00-15:00!
Ремонт вікна » Замінимо шпінгалети на вікнах та дверях
»»» Встановимо «««
»»» Фурнітура «««

Замінимо шпінгалети на вікнах та дверях

шпінгалет віконний 

Якщо шпінгалет вікна не закривається потрібно визвать майстра по ремонту вікон та дверей. Трапляється, що вікна мають гарне ущільнення та стулки не зачіпають раму, але під час закривання і повертання ручки шпінгалети не входять в отвір віконних скоб. В результаті стулка вікна, двері  нещільно прилягає до рами.
Складність полягає в тому, що замок шпінгалета, виготовляється заводським способом і виправити його можна тільки в спеціальній майстерні. 

шпінгалет 

Шпінгалети бувають "приховані" і "відкриті"У "відкритого" шпінгалета видно майже весь замикаючий стержень. У "прихованого" - тільки та його частина, яка висувається. Останнім часом шпінгалети з прихованим кріпленням користуються більшою популярністю, так як вони більш безпечні - не защемишь пальці. Крім того, якщо існує необхідність більш щільної фіксації вже встановлених віконних стулок у профілі, можна купити шпінгалет віконний, який монтується поверх профілю. Такі пристрої відносять до накладної віконної і дверної фурнітури, і вона є досить популярною вже в силу того, що забезпечує надійну фіксацію без заміни або ремонту самого профілю.


шпінгалет на алюміній 

Шпінгалет накладний, призначений для установки на алюмінієві двері. Шпінгалет, є захисним елементом, що перешкоджає несанкціонованому проникненню в приміщення. Шпінгалети для алюмінієвих дверей відносяться до групи дверної фурнітури, до розряду замикаючих пристроїв. Проте, варто враховувати, що шпінгалети володіють меншим ступенем захисту від злому, ніж дверний замок і встановлюються, як правило, всередині приміщення.

Ми робимо заміну всіх видів шпінгалетів і ремонт та регулювання вікон або дверей на яких встановлені шпінгалети.

»»» Замінимо «««

Замінимо шпінгалети у вікнах, дверяхШпінгалети у вікнах, дверях

»»» Рекомендації «««