Логотип
Ремонт пластикових та дерев'яних євровікон Київ та передмістя!
Виїзд майстра на ремонт: Пн-Пт: 09:00-17:00; Сб-Нд: 10:00-15:00!
Ремонт вікна » Замінимо віконні та дверні петлі
»»» Встановимо «««
»»» Фурнітура «««

Замінимо віконні та дверні петлі

Функція петлі полягає в кріпленні стулки на рамі. Петлі розраховані витримати вагу стулки з навантаженням до 120 кг. Можливість регулювання петлі: по горизонталі зміщення до 3 - мм, по висоті до 3 - мм, по притиску до - 0,5 мм, Крім усього , в нових петлях велика увага приділена надійності і безпеки.

петлі на пластикові вікна і двері

Замінимо нижню поламану петлю на металопластикових балконних дверях і вікнах!

Одним з найбільш значущих елементів металопластикових і дерев'яних дверей та вікон, є петлі. Конструкція петлі балконних пластикових дверей влаштована так, що саме на неї лягає основне навантаження при експлуатації. Основна функція, яку повинна виконувати петля на балконних дверях, - це надійне кріплення стулки до рами. Забезпечення хорошого повороту при відкриванні і закриванні дверей.

На малюнку показана нижня стандартна петля на стулку і раму вікна або двері!

нижня стандартна петля

На малюнку показана нижня посилена петля для стулки вікна або двері!

нижня посилена петля

При різкому ударі двері об косяк або укіс стандартні петлі ламаються дуже швидко. Посилена петля в рази міцніше, надійніше, а також довговічніше стандартної.

Замінимо верхню поламану петлю на металопластикових балконних дверях і вікнах!

На малюнку показаний макет верхньої петлі стулки в зборі з кронштейном! Існують різні види верхніх стулкових петель під різну фурнітуру.

верхня петля стулки

На малюнку показаний макет верхньої петлі рами в зборі з штифтом! Існують різні види верхніх петель на раму під різну фурнітуру.

верхня петля рами з штифтом

Замінимо середню поламану петлю на дерев'яних і пластикових балконних дверях і вікнах!

На малюнку показана середня притискна петля (зовнішній притиск) для дерев'яних і пластикових євровікон і дверей! Існують різні види зовнішніх притисків під різну фурнітуру.

середній зовнішній притиск

На малюнку показана середня фалева петля для дерев'яних і пластикових євровікон і дверей! Існують різні види середніх фалевих петель під різну фурнітуру.

середня фалева петля

Замінимо верхню поламану петлю стулки на дерев'яних балконних дверях і євровікна.

При проведенні сервісного обслуговування дерев'яних євровікон або балконних дверей, варто враховувати кваліфікацію і досвід майстрів по ремонту дерев'яних конструкцій.

Способи і методи застосовуються для металопластикових вікон і дверей, не завжди підійде для дерев'яних.

В дерев'яних євровікнах, як і в пластикових, може вийти з ладу фурнітура, або зламатись петля. В цьому випадку, найпростіше замінити зламану деталь фурнітури або петлю, на нову, якщо такі ще є. У противному випадку підбирається схожа за своїми посадочним місцях петля і проводиться її заміна на наявну.

Процес заміни петель в дерев'яних євровікнах трудомісткий і не дешевий!

На малюнку показаний макет верхньої петлі рами в зборі з штифтом! Існують різні види верхніх рамних петель під різну фурнітуру.

верхня петля з штифтом на дерев'яні вікна

Замінимо верхню поламану петлю рами на дерев'яних балконних дверях і євровікнах.

На малюнку показаний макет верхньої петлі стулки в зборі з кронштейном! Існують різні види верхніх стулкових петель під різну фурнітуру.

верхня петля стулки дерево

Замінимо нижню поламану петлю стулки і рами на дерев'яних балконних дверях і євровікна.

На малюнку показаний макет нижньої петлі рами в зборі з штифтом! Існують різні види нижніх рамних петель під різну фурнітуру.

нижня петля рами дерево

На малюнку показана нижня петля стулки! Існують різні види нижніх стулкових петель під різну фурнітуру.

нижня петля стулки дерево

Якщо Ви знаєте, як зняти балконні двері з петель, попереджаю - не варто самостійно займатися її ремонтом, при виникненні певних проблем. У такій ситуації краще довірити цю роботу досвідченим фахівцям, які проведуть заміну петель на нові і налаштують відкривання і закривання без перешкод і скрипу - Ваші балконні двері.

»»» Замінимо «««

Замінимо петлі у вікнах, дверяхПетлі у вікнах, дверях

»»» Рекомендації «««