Логотип
Ремонт пластикових та дерев'яних євровікон Київ та передмістя!
Виїзд майстра на ремонт: Пн-Пт: 09:00-17:00; Сб-Нд: 10:00-15:00!
Ремонт вікна » Заміна фурнітури. Що таке фурнітура? Найменування деталей.
»»» Встановимо «««
»»» Фурнітура «««

Заміна фурнітури. Що таке фурнітура? Найменування деталей.

На фото показано найменування деталей поворотно - відкидної фурнітури.

найменування віконної і дверної фурнітури

Коли в квартирі йде ремонт саме час подумати про заміну старої віконної фурнітури на нову, більш функціональну. Приміром, на Вашому вікні стоїть поворотна фурнітура, а при її заміні, можна встановити поворотно - відкидну фурнітуру. При цьому, можна вибрати і дизайн накладок на петлі солідніше, щоб краще відповідав стилю приміщення. У ремонтних компаніях, пропонується широкий асортимент віконної фурнітури різних виробників. ПП "Київський Сервісний Віконний Центр" використовує фурнітуру тільки перевіреного Німецького і Австрійського виробника. До речі, крім поліпшення дизайну, оновлення фурнітури вікон на більш нову та сучасну однозначно покращує безпека житла від стороннього проникнення. При правильно встановленій фурнітурі на вікнах і дверях, Ви забудете про проблеми пов'язані з відкриванням і закриванням стулки вікна. Також, після налаштування нашими професіоналами вікон і дверей, продування холодного повітря і протікання води після дощу, не потурбує Ваше житло. Заміна старої фурнітури на стулці євровікна, двері на нову, процес трудомісткий і відповідальний і займає по часу від 30 до 60 хвилин за один комплект, залежить від висоти, ширини і марки встановленої фурнітури. Після чого проводиться регулювання і припасування стулки під встановлену раму вікна або двері.

заміна фурнітури у вікнах, дверях

Зазвичай кріпильні отвори нових петель або шпінгалетів не збігаються зі старими. Тому, потрібно закрити старі отвори, а в потрібних місцях, з використанням спеціального шаблону (петлі кожної марки фурнітури, встановлюється за своїм шаблоном) просвердлить нові дирки щоб повісити нові петлі.

В даний час на будівельному ринку продаються безліч віконних фурнітури, які виробляються іноземними та вітчизняними компаніями. Чому потрібна фурнітура? Фурнітура - це певна комплектація механізмів, виконують дуже важливі функції відкривання і закривання стулок у вікні. У комплектацію входять наступні елементи: тяги, петлі, кронштейни і т. д. Набір фурнітури може бути різним. Все залежить від режиму відкривання і закривання вікна. Це може бути фурнітура для вікон і дверей з поворотним, відкидним, поворотно-відкидним та ін. механізмами. Властивості та якість фурнітури впливають на роботу всього вікна. Якщо вона якісна і надійна, то і робота вікна буде ефективною і комфортною. У тому випадку якщо неякісна фурнітура і неграмотно підібрана, то вікно буде погано служити, продувати, пропускати вологу, стулки буде провисати. Фурнітура повинна випускатися з надійних металів, а зверху покривається спеціальним антикорозійним покриттям. Сьогодні багато компаній випускають досить якісну фурнітуру, яка виробляється на імпортних верстатах і обладнанні. Деякі вітчизняні компанії по виробництву віконних конструкцій постачають фурнітуру з Німеччини, Австрії та Туреччини. Європейські деталі відрізняються високою якістю і надійною роботою. Крім того, вони прості і легкі в експлуатації. Імпортна фурнітура володіє відмінними властивостями, а також її можна швидко і легко вписується в конструкцію.

Фурнітурою оснащується кожне вікно і двері

Про те, що потрібно робити, коли у Вас заклинила стулка і не повертається ручка у вікні, читайте в статті і пробуйте самостійно відкривати.

ЗЛАМАНА ВІКОННА ФУРНІТУРА 

Для віконних конструкцій встановлюються наступні елементи фурнітури: основна ручка, куточки, основний привід, з'єднувачі, запірні частини, петлі і ножиці. Основними частинами в наборі віконної фурнітури є механізми, які відкривають і закривають вікно у відкидному або поворотному напрямку. Набір фурнітури повинен бути укомплектований повністю і до набору додається детальна інструкція від виробника. Треба вибирати фурнітуру, що забезпечує відкривання стулок в поворотно - відкидному режимі. Це фурнітура володіє декількома точками притиску, тому сприяє збереженню тепла в приміщенні взимку і зниження проникнення вуличного шуму. Фурнітура для вікна вибирається з урахуванням того, які завдання вона має виконувати. Якщо необхідна блокування вікна від несанкціонованого відкривання, то купується фурнітура з більш посиленими захисними функціями - протизломна фурнітура. Виробники пропонують нові види фурнітури, які можуть посилити якості пластикових вікон. Також пропонуються так звана невидима фурнітура, яка покращує загальний вигляд віконних конструкцій. Також можна вибрати фурнітуру, яка додає вікна протизламні властивості, але така фурнітура обійдеться значно дорожче замовникам. Хоча навіть додаткові витрати не зупиняють замовників від покупки і сучасної багатофункціональної фурнітури.

Вибір віконної фурнітури відповідальний крок, адже від нього залежить, як надалі буде функціонувати вікно. Що ж ми розуміємо під словом «фурнітура»? Насамперед, це шпінгалети, ручки, різні запірні механізми, а також інші пристрої, які сприяють відкривання стулок, їх фіксації у встановленому положенні або їх замикання.

Фурнітура зустрічається відкидна, поворотні, поворотно-відкидна, протизламна, з функцією мікро-провітрювання.

При першому побіжному огляді металопластикового вікна фурнітура зовсім не кидається в очі, на відміну від профілю або склопакета. Але саме фурнітура багато в чому визначає якість вашого пластикового вікна і його подальшу роботу. Саме на неї припадає всі основні динамічні, а також механічні навантаження у віконній системі. 15% вартості готової продукції визначає фурнітура, її правильний вибір надзвичайно важливий і тому непростий для покупця. На даний момент ринок з лишком заповнений різними фурнитурними системами від всіляких виробників: ROTO, MACO, SIEGENIA, AUBI. За рідкісним винятком це німецькі, австрійські фірми, однак, зустрічаються на ринку, виробники з Китаю, Туреччини, Росії. Вікна, вироблені в цих країнах, часто просто копії західноєвропейських конструкцій. На що слід звернути увагу при виборі фурнітури. Насамперед, вона зобов'язана витримувати великі навантаження, бути досить зручною в обслуговуванні, мати функцію проти злому. Найголовнішою характеристикою для будь-фурнітура або запірна арматура на вікні є її довголіття, міцність, і, звичайно ж, висока опірність до корозії.

»»» Замінимо «««

Заміна фурнитури в вікнах, дверяхФурнитуру в вікнах, дверях

»»» Рекомендації «««