Логотип

Професійний ремонт євро вікон, дверей в Києві з 5-річною гарантією!

Uk | Ru

  • Замовлення приймаються: Пн-Нд: 09.00-20.00 .      Роботи проводяться: Пн-Пт: 09.00-17.00,   Сб-Нд: 10.00-15.00.

» Які поломані деталі в вікнах та дверях ми можемо замінити

Проблеми які ми усуваємо

Встановимо аксесуари в вікна, двері

Деталі які можна замінити

Які вікна та двері ремонтуємо

Які поломані деталі в вікнах та дверях ми можемо замінити

Компанія "Київський Сервісний Віконний Центр", займається заміною: зламаних елементів фурнітури, ручок, петель, механізмів відкривання стулки, зимового провітрювання, дверних ручок і т. д.


Заміна петель

замена петель 

Заміна петель у дверях і вікнах, виготовлених з металопластику, алюмінію або дерев'яного євробрусу, проводиться фахівцями нашої компанії, після огляду і діагностики зламаних дверей. Якщо є можливість, відрегулювати двері, не знімаючи їх з навісів, майстри проводять регулювання дверей за місцем установки. Якщо регулювання дверей неможлива, з-за виходу петель з ладу, проводиться заміна петель на нові і подальше регулювання дверей або вікон. Процес заміни петель не складний, якщо в наявності є аналогічні петлі, і більш трудомісткий, якщо потрібно встановити нові завіси, що не підходять за кріпленням на старе посадкове місце.
Процес заміни петель в євровікна або дверях, робиться фахівцем.

Заміна ущільнювача

замена уплотнителя 

Заміна ущільнювача провадиться в тому разі, коли відновити старий ущільнювач неможливо. У вікнах встановлюють в загальному 2-3 види ущільнювача (ущільнювач для стулки, для склопакет, під штапик, а в дерев'яних євро-вікнах використовують силікон). Всі пластикові, дерев'яні, алюмінієві вікна та двері, мають свій тип ущільнювача. Після визначення марки виробника і товщини гумового ущільнювача майстри з ремонту приступають до демонтажу старої гумки і установці нового ущільнювача. Ущільнювач на конструкціях забезпечує герметичність вікон і дверей від продування. На жаль, термін служби гумового ущільнювача недовгий, і навіть при правильному поводженні з ним, з часом він всихає та розтріскується.
Процес заміни ущільнювача у вікнах або на дверях, можете зробити Ви самі.

Заміна віконних та дверных ручок

замена оконны ручек 

Заміна віконних ручок проводиться фахівцями компанії "Київський Сервісний Віконний Центр", при виявленні у них дефектів відкривання, поломок накладок, чи тріщин, а також при нестійкій роботі самої ручки щодо фурнітури вікна або балконних дверей. Віконні ручки, найбільш схильні до всіляких навантажень, в наслідок чого вони перестають правильно працювати. Самі віконні ручки, ремонту не підлягають, а замінити їх дуже просто, для цього потрібно знати ширину профілю вікна, або виробника, а потім, справити заміну старої ручки на нову, цікаву за кольором і дизайну Вас ручку.
Процес заміни віконних ручокможете провести самостійно.
Заміна віконних та дверних шпінгалетів

замена шпингалета 

Замінимо шпінгалети встановлені на вікнах і дверях. Шпінгалет (торцевий упор) - це спеціальна засувка, яка встановлюється в торець дверної або віконної стулки зверху і знизу, і працює для закривання однієї зі стулок. Заміна шпінгалетів проводиться після діагностики вікна або двері. Зазвичай він використовується на двостулкових (штульпових) вікнах або дверях. Завдяки шпінгалетам, можлива установка засувки або замку у стулку дверей. Відповідна частина, це сталева пластина з прорізом для ригеля шпінгалета, і кріпиться вона вгорі або внизу рами.
Процес заміни шпінгалетів повинен проводити майстер налаштування вікон або дверей.
Заміна замків

замена замков 

Заміна замків, серцевин замків проводиться при поломці того чи іншого елемента. Заміна замків металопластикових, алюмінієвих дверях один із дуже поширених методів рішення питання безпеки житла від непрошених гостей. Коли люди починають міняти замки в дверях, причин не так вже й багато: починає погано працювати замок, серцевина з простим секретом, загубився або вкрали ключі, ну або коли непрохані гості прийшли раніше господарів. Перед тим, як поміняти замок, слід подивитися, як він встановлений, яка у нього марка, і тільки тоді, проводити демонтаж і встановлення нового замку. Якщо у Вас немає досвіду в подібній справі, краще не займатися цим особисто, а запросити майстра.

Процес заміни дверних замків у дверях, повинен робити професіонал.

Заміна фурнітури

замена фурнитуры 

Заміна фурнітури, встановленою у вікнах або на дверях, займаються фахівці з компанії "Київський Сервісний Віконний Центр". Роблять заміну фурнітури з кількох причин, поломка тієї або іншої деталі (а замінити її нічим), купили квартиру з новими вікнами, а фурнітура стоїть економ варіанту або поганої якості. Заміна фурнітури металопластикових, алюмінієвих, дерев'яних євро вікнах, може бути частковою або повною. Часткова заміна фурнітури, дозволяє виконати заміну тільки поламаною деталі. У разі неможливості часткової заміни деталі, проводиться повна заміна фурнітури встановленою у вікнах або дверях.

Процес заміни фурнітури, повинен робити тільки професіонал.