UK | RU

Заявка на ремонт

Замінимо в вікнах та дверях

Компанія "Киевская Сервисная Оконная Служба", займається заміною: зламаних елементів фурнітури, ручок, петель, механізмів відкривання стулки, зимового провітрювання, дверних ручок і т. д.

Заміна петель

Заміна петель у дверях і вікнах, виготовлених з металопластику, алюмінію або дерев'яного євробрусу, проводиться фахівцями нашої компанії, після огляду і діагностики зламаних дверей. Якщо є можливість, відрегулювати двері, не знімаючи їх з навісів, майстри проводять регулювання дверей за місцем установки. Якщо регулювання дверей неможлива, з-за виходу петель з ладу, проводиться заміна петель на нові і подальше регулювання дверей або вікон. Процес заміни петель не складний, якщо в наявності є аналогічні петлі, і більш трудомісткий, якщо потрібно встановити нові завіси, що не підходять за кріпленням на старе посадочне місце.
Процес заміни петель в євровікна або дверях, робиться фахівцем.

Заміна ущільнювача

Заміна ущільнювача провадиться в тому разі, коли відновити старий ущільнювач неможливо. У вікнах установливают в основному 2-3 види ущільнювача (ущільнювач для стулки, для склопакет, під штапик, а в дерев'яних євро-вікнах використовують силікон). Всі пластикові, дерев'яні, алюмінієві вікна та двері, мають свій тип ущільнювача. Після визначення марки виробника, і товщини гумового ущільнювача майстри з ремонту приступають до демонтажу старої гумки і установці нового ущільнювача. Ущільнювач на конструкціях забезпечує герметичність вікон і дверей від продування. На жаль, термін служби гумового ущільнювача недовгий, і навіть при правильному поводженні з ним, з часом він всихає та розтріскується.
Процес заміни ущільнювача у вікнах або на дверях, можете зробити Ви самі.

Заміна склопакета.

Заміна віконного склопакета є одним з різновидів ремонту вікон або дверей. Якщо розбилося скло, то варто обмежитися заміною самого склопакета, а якщо виникли великі проблеми, то доведеться замінити все вікно, що призведе до значних фінансових витрат. З тієї причини, що металопластикові вікна є складними конструкціями, при виході з ладу однієї складової, порушується функціональність всього вікна. Якщо розбилося скло в склопакеті або сталася розгерметизація, то ні в якому разі не потрібно займатися ремонтом самостійно. Склопакет є складної геометричної конструкцією, при виробництві якої дотримувалася велика точність в розмірах, і для його ремонту знадобиться звернутися до кваліфікованих фахівців.

Процес заміни склопакетав євровікна або дверях, повинен робити професіонал.


Заміна віконних ручок

Заміна віконних ручок проводиться фахівцями компанії "Киевская Сервисная Оконная Служба", при виявленні у них дефектів відкривання, поломок накладок, чи тріщин, а також при нестійкій роботі самої ручки щодо фурнітури вікна або балконних дверей. Віконні ручки, найбільш схильні до всіляких навантажень, в наслідок чого вони перестають правильно працювати. Самі віконні ручки, ремонту не підлягають, а замінити їх дуже просто, для цього потрібно знати ширину профілю вікна, або виробника, а потім, справити заміну старої ручки на нову, цікаву за кольором і дизайну Вас ручку.
Процес заміни віконних ручокможете провести самостійно.

Замінимо дверні ручки

Замінимо дверні ручки, встановлені на металопластикових, алюмінієвих вхідних дверях групи. До групи цих ручок відносяться ручки встановлені з обох сторін дверей.Замінимо дверні ручки, які можуть бути різні за кольором, розмірами, способам відкривання, ширині і висоті. Дверні ручки поділяються на дві категорії: натискні ручки або натискної гарнітур і стаціонарні ручки або офісні ручки. В основу класифікації ручки покладено тип установки замку, який стоїть у вхідних дверях (замикаючий замок, і запираюче-фіксуючий замок). Натискні ручки встановлюються на двері з запираюче-фіксуючим замком, який має язичок-фіксатор. Стаціонарні ручки монтуються в більшості випадків на двері з замикаючим замком, який не передбачає в своїй конструкції фіксатора.

Процес заміни дверних ручок у вхідних дверях, повинен робити професіонал.


Заміни шпінгалети

Замінимо шпінгалети встановлені на вікнах і дверях. Шпінгалет (торцевий упор) - це спеціальна засувка, яка встановлюється в торець дверної або віконної стулки зверху і знизу, і працює для закривання однієї зі стулок. Заміна шпінгалетів проводиться після діагностики вікна або двері. Зазвичай він використовується на двостулкових (штульпових) вікнах або дверях. Завдяки шпінгалетам, можлива установка засувки або замку у стулку дверей. Відповідна частина, це сталева пластина з прорізом для ригеля шпінгалета, і кріпиться вона вгорі або внизу рами.
Процес заміни шпінгалетів повинен проводити майстер налаштування вікон або дверей.

Заміна замків

Заміна замків, серцевин замків проводиться при поломці того чи іншого елемента. Заміна замків металопластикових, алюмінієвих дверях один із дуже поширених методів рішення питання безпеки житла від непрошених гостей. Коли люди починають міняти замки в дверях, причин не так вже й багато: починає погано працювати замок, серцевина з простим секретом, загубився або вкрали ключі, ну або коли непрохані гості прийшли раніше господарів. Перед тим, як поміняти замок, слід подивитися, як він встановлений, яка у нього марка, і тільки тоді, проводити демонтаж і встановлення нового замку. Якщо у Вас немає досвіду в подібній справі, краще не займатися цим особисто, а запросити майстра.

Процес заміни дверних замків у дверях, повинен робити професіонал.


Заміна штапика

Заміна штапика в метало-пластикових або алюмінієвих конструкціях, проводиться фахівцями нашої компанії, тільки після визначення профілю, з якого виготовлені вікна чи двері, виміру довжини штапика до міліметра, збірки і підрізування штапика за даними параметрами. Штапик - не тільки елемент декору, він утримує в рамі склопакет, створює герметичне примикання склопакета до рами. Заміна штапика виконується послідовно: знявши один штапик, по найбільшій стороні вікна, починаємо знімати другий по черзі, і так далі.

Процес заміни штапика у вікнах або на дверях,краще довірити фахівцеві.


Заміна фурнітури

Заміна фурнітури, встановленою у вікнах або на дверях, займаються фахівці з компанії "Киевская Сервисная Оконная Служба". Роблять заміну фурнітури з кількох причин, поломка тієї або іншої деталі (а замінити її нічим), купили квартиру з новими вікнами, а фурнітура стоїть економ варіанту або поганої якості. Заміна фурнітури металопластикових, алюмінієвих, дерев'яних євро вікнах, може бути частковою або повною. Часткова заміна фурнітури, дозволяє виконати заміну тільки поламаною деталі. У разі неможливості часткової заміни деталі, проводиться повна заміна фурнітури встановленою у вікнах або дверях.

Процес заміни фурнітури, повинен робити тільки професіонал.


Автор Анатолій Базака