UK | RU

Заявка на ремонт

Заміна, установка, переробка, замків

Важливим елементом для дверей є - замок

Крім функції закривання від небажаного відкриття дверей , в стулках , виготовлених з металопластикових профілів , замок для вхідних дверей виконує ще місію , як притиснення стулки , щоб забезпечувати хорошу роботу ущільнювача і запобігати продуванню повітря в місцях стикування рами і стулки дверей . Особливо це ефективно на вхідних дверях , через це замки ділять на два класи:

1 ) Замки для вхідних дверей .

Перший клас включає всі багатозамочні замки - рейки ! Коли необхідно забезпечити більш високий ступінь захисту , на внутрішні двері !

До другого класу відносяться всі однозапірні замки.

Як правило вхідні двері роблять з однозапірних замкім що не рентабельно взимку, через продування холодного повітря у верху і низу стулки.

В основному , ціна є показником якості , і дешеві замки , найчастіше, мають нижчі показники захисту , ніж дорогі .

Тому ми не рекомендуємо економити при виборі замка.

Не намагайтеся самостійно відремонтувати Ваш замок так як це може привести до серйозних порушень і великих проблем закривання Ваших дверей!

"Киевская Сервисная Оконная Служба" зробить заміну , установку , переробку Ваших однозапірних замків на замки - рейки з многозапирающими роликами.
Ви можете самостійно поміняти серцевину в замку але розбирати замок я Вам не рекомендую.

Так само велику роль відіграє вибір серцевини для замка . Чим дорожче і популярніше фірма виготовляє серцевини тим відкрити ваш замок буде складніше! серцевинних для замку - циліндричний механізм , який при повороті ключа приводить в рух замикаючі механізми замку. Від її ступеня секретності залежить стійкість від несанкціонованого розкриття замку.
однозапірні ригельними ( замикання дверей здійснюється тільки ригелем при повороті ключа).
однозапірні ригельні з роликовою засувкою (тут роликова засувка фіксує зачинені двері при незапертом замку ) .
Багатозапірній замок - закриваеться ключем c додатковими фіксаторами : Протівозломними цапфами , поворотними штирями , гаками або стрижневими ригелями в залежності від виробника. Використання ригельного ( багатозапірного ) замку не дозволяє виламати металопластикові двері з рами , через чотирьох роликів , штирів або кликів і відповідних планок розміщених по висоті дверей!
Роликова засувка - Роликова засувка для замків. Не входить в комплект замку. Має регулювання по вильоту.

Фалева клямка - з додатковою фіксацією для замків. Не входить в комплект замку. Має регулювання по вильоту. .


Автор Анатолій Базака