UK | RU

Заявка на ремонт

Заміна ущільнювальної гумки у вікнах

Я, як майстер з ремонту євровікон, здійснюю заміну ущільнювача на вікнах або дверях, тільки в тих випадках, коли він порваний або розсипається в руках, і до встановлюю - коли його немає!

Купити ущільнювач на пластикові вікна можна в "Епіцентрі". Підійде до 90% вікон, самим встановити, а потім після установки гумового ущільнювача, якщо ваші вікна дмуть також як і раніше або не закриваються, телефонуйте!!! приїду і зроблю!!!
На фото зображено євровікно з поворотною стулкою ( аналогічно може бути і в поворотно - відкидному вікні). Ущільнювальна гума встановлена в цеху. Термін служби вікна складає 10 років. Початок продувати як видно з правого боку і знизу стулки ( біля Вашого вікна може бути продування з іншої сторони). Гума встановлена одним цілісним шматком, і сходиться в верху. Питання: навіщо потрібно міняти ущільнювальну гуму. якщо дме тільки з однієї або з двох сторін, інші сторони не продувають?
Є пластикові вікна, у яких ущільнювальна гума екструдована (впаяна) в раму або стулку профілю. Замінити таку гуму взагалі не можливо. Вікон з екструдованої гумою стає все більше і більше. Напрошується друге питання: про що думають виробники пластику, випускаючи на ринок профіль з екструдованої гумою?
При заміні гуми на стулці вікна, причини продування не зникнуть.
Дивіться фото нижче.

Коли у вас на вікні стоїть така фурнітура , як на малюнку , то треба міняти фурнітуру а не ущільнювач .

У всіх інших випадках будь-то : продування , протікання , промерзання , потрібно дивитися як встановлена фурнітура і розташування притисків на вікні. Правильно установлена , відрегульована фурнітура не дає можливості вікна пропускати холод , пил , воду , шум . Середній термін експлуатації гумового ущільнювача складає від 10 до 20 років , залежить від перепаду середньорічної температури , та інших факторів
По-перше , не можна використовувати для усунення протягів куплені на ринку ущільнювачі . Вони чудово можуть підійдуть до дерев'яні євровікна , але коли Ви приклеїте такий ущільнювач на металопластикове вікно , виникне велике навантаження на фурнітуру , що призведе до передчасного зносу фурнітури , та наступного виходу з ладу вікна . Другий неприємною несподіванкою стане те , що більшість компаній продають ущільнювач вікон бухтами , в яких може бути від 200 погонних метрів. Куди дівати "таке щастя" в наших невеликих квартирах не зовсім зрозуміло. Дрібніші ж компанії продавати ущільнювач приватним особам не дуже то й прагнуть , адже тоді роботи вже не буде у них .

Для дерев'яних віконних і дверних блоків.

Ціна ущільнювача з установкою - 80 грнь за метр погонний .

Для полівінілхлоридних ( металопластикових ) віконних і дверних блоків.

Ціна ущільнювача з установкою - 15 грнь за метр погонний

Варто також відзначити , що заміна ущільнювача вікна має на увазі, демонтаж стулки і подальша її установка і регулювання , і те , що професіонал робить швидко і легко , може перетворитися на сущий кошмар. Особливо це стосується тих етапів робіт , де доведеться протягувати ущільнювач під петлями вікон.
Для різних віконних профілів випускають різні ущільнювачі ;
- Відмовляйтеся , якщо Вам пропонують встановити замість вашого старого ущільнювача , більш товстий , мотивуючи це більш якісної теплоізоляцією ;
- Універсального гумового ущільнювача для різних вікон не буває ;
- Не погоджуйтеся " приклеїти " порваний ущільнювач.
Технологія виробництва євровікон, дозволяє розраховувати на тривалий термін експлуатації ущільнювача , це залежить від вибору матеріалів , використовуваних для виготовлення вікон , оснащення і комплектуючих для віконних і дверних конструкцій, зокрема - ущільнювача для вікон .

Велику роль при заміні ущільнювача відіграє і якість клею. Шнур ущільнювача повинен бути цілісним , інакше проблема не буде вирішена , і не буде досягнутий бажаний результат. Заміна ущільнювача проводиться таким чином: обережно видаліть застарілий ущільнювач , акуратно почистіть пази в профілі за допомогою м'якої тканини. Необхідно простежити , що б в пазах не залишилося бруду , залишків клею і пилу , після цього акуратно промажьте пази клеєм і укладіть шнур ущільнювача в пази. Укладайте ущільнювач без стиснення і розтягування рівномірно , що б стик припадав на кут рами , і скріпіть його за допомогою клею. Якщо ви хочете продовжити термін експлуатації ущільнювача і поліпшити його якості придбайте і застосовуйте спеціальне мастило для ущільнювача.


Автор Анатолій Базака