UK | RU

Заявка на ремонт

Заміна склопакета в Києві

"Киевская Сервисная Оконная Служба" - робить заміну розбитих склопакетів у металопластикових , алюмінієвих та дерев'яних вікнах , дверях в місті Київ і передмісті.

Для прорахунку ціни на заміну однокамерного склопакета скористайтеся - КАЛЬКУЛЯТОРОМ

Для прорахунку ціни на заміну двухкамерного склопакета скористайтеся - КАЛЬКУЛЯТОРОМ

Можете почитати як поміняти склопакет в металопластиковім вікні. Процедура "заміни склопакета" включає в себе цілий ряд етапів : вилучення склопакета , транспортування його на виробничу лінію , розбір , ремонт , герметизація , просушка . Зрештою , вартість всіх цих робіт виявилася б вище вартості заміни всього склопакета .

Тут я розкажу як визначити чи стоїть у Вашому склопакеті - энергосберігающе скло ? Постарайтеся перед тим , як зробити замовлення , знайти пакет документів на вікно , що включає в себе його креслення і паспорт із зазначенням всіх характеристик. Це істотно спростить завдання і дозволить заощадити час. Якщо документи не збереглися , не варто намагатися виміряти склопакет самостійно. У цьому випадку значення мають навіть частки міліметра , і незначна помилка може призвести до того , що вироблений за вашою міркою склопакет неможливо буде вставити в раму. У цьому випадку фінансову відповідальність фірма нести не буде і доведеться робити нове замовлення. Заміна лише одного скла в склопакеті , що складається з двох , а то й трьох стікол , процедура не з легких. Це робота для фахівця і вона не з дешевих : треба зняти штапики , витягти всю скляну конструкцію , відвезти в майстерню , вирізати строго за індивідуальними розмірами нове скло , остаточно підігнати його під розмір і вставити на місце , відновити герметичність склопакета. У домашніх умовах якісно таку роботу не виконати .

Все про склопакетах

Склопакет ; важлива складова будь-якого металопластикового вікна . Саме якість виготовлення склопакета багато в чому визначає якість самого металопластикового вікна і його експлуатаційні характеристики . У теплих вікнах повинен бути встановлений энергосберігаючий склопакет з низькоемісійним покриттям. Склопакет представляє собою єдину герметичну конструкцію , яка складається з двох або більше стікол. Певну відстань між стіклами забезпечують алюмінієві дистанційні рамки (порожнисті усередині) , які приєднуються до скла за допомогою бутилу , забезпечуючи при цьому додаткову герметизацію склопакета . Всередині порожнистої дистанційної рамки міститься осушувач . Основне завдання осушувача ; видалити залишкову вологу з внутрішньої камери склопакета. Вся конструкція склопакета дуже ретельно герметизується по всьому периметру. У статті росказується як вибрати склопакет для свого вікна . Усередині більшості склопакетів знаходиться повітря або інертний газ. Найпоширеніша омана ; всередині склопакета знаходиться вакуум. При спробі створити вакуум у склопакеті відбудеться неминуче деформування стікла склопакета під вплив атмосферного тиску. При цьому відбудеться порушення герметичного з'єднання стікол склопакета і дистанційної рамки. Але потрібно відзначити , що все-таки вакуумні склопакети виробляються. Деформації стікол вакуумних склопакетів перешкоджають кульки зі скла , які розподілені по всьому внутрішньому простору склопакета. В даний час виробництво таких склопакетів в нашій країні не налагоджено .

Як було зазначено вище , всередині герметизованого склопакета знаходиться камера , яка заповнена сухим повітрям або інертним газом (найбільш часто аргоном) з малою теплопровідністю. Склопакети можуть бути однокамерними або двухкамерними в залежності від того зі скількох стікол вони складаються . Наявність в склопакеті додаткової камери підвищує теплоізоляцію , а також шумоізоляцію . Металопластикове вікно з двухкамерним склопакетом має укомплектовуватися якісною фурнітурою , так як двухкамерний склопакет в порівнянні з однокамерним має більшу вагу , а відповідно і більше навантаження на петлі вікна . Склопакет повинен бути повністю герметичним , щоб не порушити головне правило термоізоляції ; весь час зберігати у внутрішній частині склопакета сухе повітря або газ (найчастіше - аргон ) , так як вони володіють відмінними теплоізоляційними властивостями. Якщо відбувається розгерметизація склопакета , то волога , яка присутня в повітрі постійно , потрапляє в всередину камери склопакета. У підсумку опір теплопередачі розгерметизованого склопакета дорівнюватиме звичайному склу і при цьому повністю втрачається сенс виготовлення і застосування такого склопакета. Будь то заміна або переробка склопакетів буде проведена грамотно і швидко.


Автор Анатолій Базака