Логотип

Професійний ремонт євро вікон, дверей в Києві з 5-річною гарантією!

Uk | Ru

  • Замовлення приймаються: Пн-Нд: 09.00-20.00 .      Роботи проводяться: Пн-Пт: 09.00-17.00,   Сб-Нд: 10.00-15.00.

» Замінимо петлі для пластикових, алюмінієвих дверей

Проблеми які ми усуваємо

Встановимо аксесуари в вікна, двері

Деталі які можна замінити

Які вікна та двері ремонтуємо

Замінимо петлі для пластикових, алюмінієвих дверей

Функція петлі полягає в кріпленні стулки до рами. Петлі розраховані витримати вагу стулки з навантаженням до 120 кг. регулювання: по горизонталі зміщення до 15 мм, по висоті до 6 мм, по притиску до 1,5 мм. Крім усього, в нових петлях велика увага приділена надійності і безпеці.

Замінимо поломані петлі на алюмінієвих дверях!

На малюнку 1 -  нерегульована внутрішня петля для алюмінієвих вікон і дверей.

На малюнку 2, 3, 4 - нерегульована петля для всіх типів поворотних стулок з алюмінієвого профілю.

алюмінієва петля сарай

Петлі для алюмінієвих дверей варто вибирати особливо якісно, тому що згодом все це позитивно або негативно вплине на надійність всієї конструкції двері в цілому.

алюмінієві петлі 
В якості основного матеріалу для алюмінієвих петель використовується гаряче - спресований алюміній, який протиставить себе високих температур, та не допускає зносу. Економити на петлях для алюмінієвих дверей не варто ні в якому разі, так як ремонт дверей коштує дуже дорого!

петля на алюмінієві двері 

При різкому ударі двері про косяк або укіс петлі ламаються дуже швидко. За способом установки петель на профілі їх можна розділити на кілька видів: прикладні петлі, накладні петлі, приховані петлі.

петля на алюміній 

Найбільш ламаючі петлі на алюмінієвих дверях

Накладні петлі регулюються в трьох площинах, без зняття дверей. Прикладні петлі регулюються шляхом встановлення додаткових прокладок.

Замінимо петлі для металопластикових дверей

петля для пластикових дверей  
Великий рівень захисту, забезпечує вузол безпекою від злому, працюючого при зачинених дверей. Входить в стандартний комплект і запобіжний гвинт який, закручується у корпус петлі і перешкоджає несанкціонованому зняттю накладки петлі. Таким чином, перекривається доступ до кріпильних гвинтів. Це рішення спеціально призначене для вхідних дверей, відкривають назовні.