UK | RU

Заявка на ремонт

Замінимо петлі для пластикових, алюмінієвих дверей

Замінимо петлі для алюмінієвих дверей

замінимо петлі Київ

петлі на двері

Петлі для алюмінієвих дверей варто вибирати особливо якісно , бо згодом все це позитивно чи негативно вплине на надійність всієї конструкції двері в цілому.
В якості основного матеріалу для алюмінієвих петель використовується гаряче - спресований алюміній , який протиставить собі високі температури , і не допускає зносу . Економити на петлях для алюмінієвих дверей не варто ні в якому разі , так як ремонт дверей коштує дуже дорого ! При різкому ударі двері про косяк або укіс петлі ламаються дуже швидко. За способом установки петель на профілі їх можна розділити на кілька видів: прикладні петлі , накладні петлі , приховані петлі.

Найбільш ломающі петлі на алюмінієві двері

петлі під європаз

алюмінієві петлі

На малюнку 1 - нерегульована внутрішня петля для алюмінієвих вікон і дверей.

На малюнку 2 , 3 , 4 - нерегульована петля для всіх типів поворотних стулок з алюмінієвого профілю.

Накладні петлі регулюються в трьох площинах , без зняття дверей . Прикладні петлі регулюються шляхом встановлення додаткових прокладок.

Замінимо петлі для металопластикових дверей

замінимо металопластикові петліметалопластикові петлі Функція петлі полягає в кріпленні стулки на рамі. Петлі розраховані витримати вагу стулки з навантаженням до 120 кг. Можливості регулювання : по горизонтальному зсуву до 15 мм , по висоті до 6 мм , по притиску до 1,5 мм. Крім усього , в нових петлях велику увагу приділено надійності та безпеки
Великий рівень захисту , забезпечує вузол безпекою від злому , що працює при закритих дверях . Входить в стандартний комплект і запобіжний гвинт який , закручується в корпус петлі і перешкоджає несанкціонованому зняттю накладки петлі . Таким чином , перекривається доступ до кріпильних гвинтів . Це рішення спеціально призначене для вхідних дверей , які відкривають назовні.


Автор Анатолій Базака