Логотип

Професійний ремонт пластикових, алюмінієвих, дерев'яних вікон та дверей

Ремонт алюмініевих та пластикових дверейРемонт дверей
Встановімо в вікна дверіВстановимо в вікна
Замінимо в дверях та вікнахЗамінимо в дверях
Ремонт євро вікнаЯкі вікна ремонтуємо

За безготівковим розрахунком регулювання та ремонт вікон або дверей не проводиться!

Заміна старої фурнітури на нову

Коли в квартирі йде ремонт - саме час подумати про заміну старої віконної фурнітури. Приміром, старі дюралеві або сталеві петлі вікон можна замінити на сучасні красиві бронзові або латунні. При цьому, можна вибрати і дизайн фурнітури солідніше, щоб краще відповідав стилю приміщення. У відповідних інтернет-магазинах і будівельних супермаркетах пропонується широкий асортимент віконної фурнітури різних виробників. До речі, крім поліпшення дизайну, оновлення фурнітури вікон на більш нову та сучасну однозначно покращує безпеку житла від стороннього проникнення .
Зазвичай кріпильні отвори нових петель або шпінгалетів не збігаються зі старими. Тому спочатку треба ретельно зашпаклювати старі отвори, а в потрібних місцях просвердлити нові.
Підбір засувок для вікон і ручок можна зробити безпосередньо на ринку чи в найближчому господарському магазині. А ось якщо власнику житла хочеться придбати фурнітуру особливого дизайну або міцності - тоді не обійтися без відвідування спеціалізованого магазину або інтернет-центру з продажу таких товарів.
Причиною обов'язкової заміни петель є їх корозія, або занадто товстий шар старої фарби на них (у такому разі вікно просто перестає нормально відкриватися). Якщо вирішили залишити старі петлі - все одно потрібно провести їх технічне обслуговування .

Корисні поради для домашнього майстра.

Коли гвинт або шуруп не викручується - вставити викрутку в його шліц і різко, але несильно, постукайте. Тепер обережно вставте викрутку і викручуйте повільно за годинниковою стрілкою. Якщо шуруп, навпаки, занадто бовтається і прокручується в отворі, то його потрібно замінити більш довгим того ж діаметра (щоб помістився в отвори металевих петель). Якщо для нових петель гніздо від старої виявилося надто глибоким - підкладіть тонку дерев'яну чи картонну прокладку потрібної товщини. При установці нової ручки просвердліть отвори по мітках для кріпильних саморізів. Потім прикріпіть ручку на місце саморізами. Запірна планка для віконної засувки кріпиться аналогічним способом. Петлі з бронзи або латуні не потрібно фарбувати - вони дуже красиво виглядають разом з бронзовими (латунними) ручками на змонтованому вікні.

Автор Анатолій Базака