UK | RU

Заявка на ремонт

Замінимо дверні ручки і натискний гарнітур

На ринку запропонована величезна кількість дверних ручок і натискних гарнітурів

Від дверних ручок потрібно, крім виконання своєї основної функції , також відповідність дизайну інтер'єру квартири.
Ручки для металопластикових дверей встановлюються на двері вхідної групи і за своїми якостями , розмірами , властивостям - залежать від виробника фурнітури.
Двері , на яких встановлені поворотні ручки або натискний гарнітур , оснащуються , зазвичай , звичайними циліндричними замками з роликового клямкою , або механізмом закривання , як у металопластикових вікон ( балконні двері ) . Якщо двері оснащують замком з фалевой засувкою , зазвичай встановлюють натискну ручку. Натискна ручка з суцільною накладкою часто використовується , якщо двері оснащені не тільки замком з фалевой клямкою , а й засувом , який приводять в дію за допомогою ключа. При виборі такої ручки варто звернути увагу на між - осьову відстань між віссю замкової щілини і віссю ручки. Також можна використовувати натискну ручку з роздільним накладкою. Різновидом натискних ручок є ручки- ноби . Їх відмінність від стандартних натискних ручок в тому , що при відкритті дверей необхідно повернути кульку. Ці ручки називають також поворотними . Їх часто оснащують кнопкою , після натискання на яку , блокується ручка , яка перебуває на протилежній стороні дверей . Термін служби подібних ручок зазвичай менше , ніж у натискних , крім того , через різницю в посадковому місці їх неможливо буде замінити на інші.

Найпростіші стаціонарні ручки , що не взаємодіють із замком. Існують стаціонарні ручки різних форм , найчастіше вони мають П -подібну форму , звану також скобою . При використанні такої ручки замок зазвичай не потрібний , однак , для того , щоб фіксувати двері часто застосовують роликовую засувку . І , нарешті , стаціонарна ручка (офісні ручка ) на відміну від натискної ручки , не залежить від замку. Її не можна повертати або натискати , а можна тільки тягнути або штовхати. Офісна ручка просто встановлюється за допомогою стягуючих гвинтів. Стаціонарні ( офісні ) ручки на таких дверях можуть мати круглу форму (у вигляді скоби) , напівкруглу ( банан) або бути трикутними . Вони можуть розташовуватися , як з одного боку (металопластикові балконні двері ) , так і з двох сторін (вхідні двері, виготовлені з металопластику або алюмінію).


Автор Анатолій Базака