Логотип

Професійний ремонт пластикових, алюмінієвих, дерев'яних (євро-брус) вікон і дверей

Гарантія на ремонт євро вікон та балконних дверей - 5 років!

Проблеми віконПроблеми вікон, дверей
Встановимо у вікна дверіВстановимо у вікна двері
Замінимо в дверях і вікнахЗамінимо у вікнах, дверях
Ремонт євро вікнаЩо ми ремонтуємо?

Коли необхідно робити заміну ущільнювальної гуми в євро вікнах або дверях?

Uk | Ru

Заклинило ручку і не відкривається вікно

блокиратор стулки 

Дуже часто буває так, що якось криво закрили вікно і не дозакрили з боку верхньої петлі, а ручка при відкриванні стала на 45 градусів і далі не йде. І немає можливості відкрити або закрити вікно. Провести в поворотний стан, і закрити вікно неможливо.

Що можна зробити щоб відкриті вікно?

Перший варіант, якщо вікна на гарантії, звернутися до виробника і чекати майстра.

Другий варіант - зняти ручку, визначити причину заклинювання і усунути її. Причина, до речі, може бути і не в ручці, а в замкової частини фурнітури. За місцем дивитися треба.

заклинило ручку вікна 

У поворотно-відкидної стулки, на торці, з боку ручки, є такий підпружинений "прапорець-важіль", що називається - блокіратор відкривання стулки. Коли стулка відкинута або відкрита він пружиною відводиться убік і блокує фурнітуру в даному положенні. Але іноді він заїдає або користувач сам його мимоволі притискає і ручка "проскакує" правильне положення. Так ось цей важіль треба притиснути, направивши вздовж торця дверей. Тоді фурнітура розблокується і ручку можна буде повернути в потрібне положення.

Блокатор помилкової дії буває встановлений і в ножицях вікна, і при просіданні стулки фіксатор не дістає до штирька і ручка не повертається. Потрібно підвести стулку шестигранником на пару витків.

Залежно від виду фурнітури вікна, ремонт стулки вікна, можете провести самостійно.
Можливо причиною, коли, заклинило ручку і не відкривається вікно, стала несправність фурнітури або які-небудь засмітчення її. Тому якщо відразу розібратися не вдалося, то краще викликати майстрів, з ремонту вікон.


Автор Анатолий БазакаОнлайн - заявка
на ремонт вікон та дверей

Як до Вас звертатися:


Ваш телефон:


Точна адреса:


Опишіть причину звернення: