UK | RU

Заявка на ремонт

Вибір замків для вхідних дверей

Двері без замка можуть захистити тільки від негоди. Для захисту власності та збереження недоторканності особистого життя на міцні двері потрібно встановити надійний замок . Сьогодні проводається безліч замків для вхідних дверей як механічних , так і електронних . У електронних замків поки існує серйозний недолік - енергозалежність , але вже з'являються моделі, оснащені акумуляторами і споживають в черговому режимі зовсім небагато електроенергії , будучи практично автономними . У електронних і електронно механічних замків показник надійності і секретності дуже високий, і широкому їх розповсюдженню заважає лише те , що вони поки дороги.
Механічні замки енергонезалежні і багато з них вже мають заслужену популярність . Різноманітність моделей можна умовно класифікувати за категоріями ціни (якості матеріалу , з якого виготовлений замок ) і надійності ( ступеня секретності ) . Найпростіші і найбільш ненадійні замки для вхідних дверей - рейкові . Ключ його виконаний у вигляді металевої пластини з косими канавками , на ригелях - такі ж косі канавки , і ключ , вставлений у замкову щілину , зрушує ригель , замок відкривається . Конструкція проста , при цьому секретності майже немає.
У циліндрового замку з поперечними пластинами ключ виконаний у вигляді тонкого і довгого циліндра , сточенного уздовж приблизно наполовину , з низкою радіальних пропилів . Такі замки теж не дуже надійні , тому, що пластини можна зрушити загартованої відмичкою , вставивши її в замок замість ключа і з силою провернувши . Секретність досить умовна , оскільки невелика міцність пластин , що забезпечують секретність . Циліндровий замок з пружними штіфтами набагато надійніший. Штіфти виготовляють з розжареної сталі , а на ключі є борозенки , які встановлюють штіфти в потрібному положенні. Штіфти можуть бути і з одного , і з обох сторін , чим більше штіфтів - тим вище секретність замку. Якщо на ключі профіль не зовсім збігається з положенням штіфтів , замок не відкриється. Мінус таких замків - це можливість висвердлювання циліндра.
Самий надійний з замків для вхідних дверей - сувальдний . Секретна частина замку являє собою набір фігурних пластин. Відкривається він тільки при установці всіх пластин в необхідне положення . Такі замки , виконані з якісних матеріалів , найбільш популярні для установки в металопластикових та алюмінієвих дверей .

Фахівці "Киевская Сервисная Оконная Служба" зроблять заміну Вашого замку , і датут консультацію як зробити вибір замків для вхідних металопластикових та алюмінієвих дверей.


Автор Анатолій Базака