UK | RU

Заявка на ремонт

Вибір вікон, дерево, металопластик, алюміній

В даний час найбільшого поширення набули вікна , що виготовляються з дерева , пластика і алюмінію.

Красиві вікна - важливий елемент інтер'єру квартири і офісу. Зазвичай ми замислюємося про оновлення наявних віконних конструкцій у весняні і літні місяці. Саме в цей час відзначається справжній ажіотаж на віконному ринку , а значить , досить високі ціни , відсутність знижок і затримки при виконанні замовлень у зв'язку з напливом заказчіков.По цьому встановлення вікон ранньою весною або восени дозволить заощадити значні кошти , так як, віконні фірми в цей період зазвичай знижують ціни для залучення клієнтів і оперативно виконують замовлення . Не варто виконувати монтаж лише в сильний мороз або на піку літньої жари.Разнообразіе використовуваних при виробництві вікон матеріалів змушує задуматися про вибір прийнятного за якістю та ціною варіанту конструкції .

Дерев'яні вікна

При виробництві дерев'яних вікон зазвичай використовується сосна , яку покривають спеціальним просоченням . Виділяють звичайні дерев'яні конструкції і євровікна . Перший варіант знайомий нам з давніх років і являє собою трохи вдосконалене звичайне вікно з одинарним , подвійним або потрійним склінням та ущільненням в місцях притвору. Євровікна більш герметичні, і за умови використання двокамерних склопакетів, забезпечується хороша тепло - і шумоізоляція без необхідності додаткового утеплення ( заклеювання вікон на зиму) . Устаткування дерев'яних євровікон спеціальної сучасною фурнітурою дозволяє досягти щільного примикання стулки до рами , а також відкидання вікна поряд з його звичайним відкриванням.

Є у дерев'яних вікон і недоліки : - Недовговічність дерева при постійному впливі несприятливих погодних факторів ( розсихання , необхідність регулярного оновлення лакування ) ;
- Невеликий вибір пропонованих конструкцій;
- Досить висока ціна навіть звичайного дерев'яного вікна .

Пластикові вікна

Прочитайте про те, які металопластикові вікна вибрати ?

Вікна з ПВХ володіють всіма перевагами дерев'яних євровікон та позбавлені їх недоліків. Надійну роботу пластикового вікна забезпечує:
- Якісний профіль з ПВХ , практично не вимагає догляду , зберігає свій первинний зовнішній вигляд протягом багатьох років ;
- Герметичний склопакет (скління квартир має проводиться двокамерної конструкцією , а однокамерна підійде лише для балконів або нежитлових приміщень);
- Наявність спеціальної фурнітури , яка гарантує щільний притвор і захист від нежданих гостей;
- Догляд за пластиковими вікнами полягає в миття та обробки ущільнень і фурнітури 1 раз на 1-2 роки (використовується спеціальний спрей) .
В результаті , встановивши вікна з ПВХ , ми отримуємо відмінну тепло - і шумоізоляцію за прийнятними цінами ( ціновий діапазон залежить від використовуваного профілю і застосовуваних при його виробництві технологій ) . Також цікаво буде прочитати про класифікації вікон ПВХ і їх переваги .

Алюмінієві конструкції

Такий жорсткий і одночасно витончений матеріал , як алюміній широко використовується при виробництві балконних рам , офісних перегородок , різних розсувних конструкцій . Для житлового приміщення цей метал не застосовується у зв'язку з його недостатніми теплоізоляційними властивостями (внаслідок чого спостерігається промерзання взимку і нагрівання влітку). Існування «теплого» алюмінію дозволяє застосувати його і для квартири , але висока ціна такої конструкції серйозно обмежує таке виробництво (пластикові вікна аналогічної якості коштують значно дешевше).
Який би матеріал не використовувався при виготовленні вікон , окрім самої конструкції не варто забувати і про такі деталі , як підвіконня , відлив. Першорядну важливість має і якісно проведений монтаж . Дотримання всіх нюансів - від укладення договору , виробництва до установки вікон , дозволить уникнути багатьох непорозумінь і забезпечити тишу і тепло вашого будинку надовго.


Автор Анатолій Базака