Логотип
Ремонт пластикових та дерев'яних євровікон Київ та передмістя!
Виїзд майстра на ремонт: Пн-Пт: 09:00-17:00; Сб-Нд: 10:00-15:00!
Ремонт вікна » Встановимо зимове провітрювання
»»» Встановимо «««

Встановимо зимове провітрювання в вікнаЗимове провітрювання

»»» Фурнітура «««

Встановимо зимове провітрювання

зимове провітрювання Опція зимове (щілинне) провітрювання квартири служить для провітрювання квартири в холодний період часу і являє з себе елемент фурнітури, встановленої на фурнітуру поворотно-відкидної стулки металопластикового вікна. У холодний період, встановлене зимове провітрювання на фурнітурі поворотно-відкидної стулки, металопластикового вікна, є можливість провітрювати кімнату, приміщення, квартиру в двох положеннях відкидання стулки. У першому положенні (провітрювання), стулка вікна відкидається на 8 - 16 см, що дозволяє провітрити приміщення за короткий термін у повному обсязі. У зимовий час провітрювання не сильно комфортно. Тут зручно коли встановлено буде зимове ( щілинне ) мікропровітрювання. Фурнітура відкидає стулку металопластикового вікна в цьому положенні на 2-5 мм. Це дозволяє провітрювати приміщення, не боячись остудити кімнату, навіть при сильних морозах. Для установки фурнітури поворотно-відкидної стулки металопластикового вікна в положення зимового (щілинного) провітрювання потрібно повернути ручку стулки вікна (стулка повинна притискатися до рами) під кутом вгору 45 градусів.

Механізм для відкривання стулки в декількох положеннях

механізм для відкрівання стулкиВ наш час все частіше почали встановлювати механізм для відкривання стулки в декількох положеннях показаний на малюнку, який встановлюється на металопластикові, дерев'яні євровікна, а також, його можна встановити на алюмінієві вікна (не на всі вікна).
Він служить для фіксації стулки вікна в положенні яке Ви йому задасте, і працює в положенні стулки на відкриття, а також в положенні стулки на провітрювання.
Повітря з вулиці надходить через щілину, між рамою і стулкою вікна. Це самий ефективний і зручний і в деяких випадках найдешевший спосіб домогтися мікропроветрівання або встановити зимове провітрювання в ваших вікнах, особливо в осінній або зимовий період.
Механізм для відкривання стулки дає можливість провітрити будь-яку кімнату, протягом осінньо-зимового періоду без ризику сильного переохолодження і встановлюється на металопластикові, дерев'яні та алюмінієві вікна, незалежно від того поворотне чи поворотно-відкидне у Вас вікно, також при правильному встановленні його можна використовувати як зимове (щілинне) мікропровітрювання.

Для кожної фурнітури вікна є своє зимове провітрювання, але всі вони працюють однаково.
Деяка фурнітура має поетапне або гребінчасте мікропровітрювання, що дозволяє провітрювати приміщення в кількох режимах відкидання стулки.

Віконні профілі ПВХ - це результат руху технологічного процесу вперед. Використовуючи пластикові вікна в квартирі, офісі, торгових павільйонах, ви підвищуєте рівень комфорту. Саме вікна ПВХ володіють одними з кращих технічних характеристик за такими важливими показниками як шумопоглинання і звукоізоляція. А це дуже важливо для того щоб людина могла відчувати себе затишно і комфортно.
Встановлений режим мікропровітрювання спростить ситуацію з промерзанням і запотіванням.

»»» Замінимо «««
»»» Рекомендації «««