Логотип
Ремонт пластикових та дерев'яних євровікон Київ та передмістя!
Виїзд майстра на ремонт: Пн-Пт: 09:00-17:00; Сб-Нд: 10:00-15:00!
Ремонт вікна » Встановимо набір курця на балконні двері
»»» Встановимо «««

Встановимо ручку і засувку на балконні дверіРучку курця і засувку

»»» Фурнітура «««

Встановимо набір курця на балконні двері

Ручка із зворотного боку балкона - так звана "ручка курця", "ручка- тягучка" або "ручка ракушка" - призначена для закриття стулки балконних дверей з боку балкона.

ручка ккурця 

Ручка - курця використовується тоді, коли Ви виходите на балкон або лоджію і прикриваєте за собою стулку дверей із зовнішньої (з боку вулиці) сторони. Ручкою - курця, часто використовується людьми, що виходять на балкон покурити і що б дим не заходив до приміщення закривають за собою двері. "Ручка курця" продається окремо і не входить в комплект поставки балконних дверей. Ручка - ракушка для балконних дверей, ручка - черепашка виготовляється з пластика, а також є металеві - які більш надійні і довговічні. Колір балконної ручки підбирається під колір профілю дверей і буває разним. Самий поширені це білий і коричневий кольори.

фіксатор защелка дверей 

Дверна балконна защіпка - служить для фіксації (утримання в закритому положенні) балконної стулки при виході на балкон. Варто потягнути за зовнішню ручку курця і двері остануться в закритому положенні. І навпаки, щоб двері відкрити, досить легенько штовхнути, в сторону кімнати, двері. Дверні засувки на балконні двері встановлюються для кожного металопластикового профілю окремо і бувають різної ціни, в залежності від виду та виробника.

»»» Замінимо «««
»»» Рекомендації «««