Логотип
Ремонт пластикових та дерев'яних євровікон Київ та передмістя!
Виїзд майстра на ремонт: Пн-Пт: 09:00-17:00; Сб-Нд: 10:00-15:00!
Ремонт вікна » Встановимо дитячий замок
»»» Встановимо «««

Встановимо дитячий замок в вікна, дверіДитячий замок

»»» Фурнітура «««

Встановимо дитячий замок

Якщо у Вас маленькі дітки, рекомендуємо поставити на металопластикові, алюмінієві та дерев'яні євровікна - дитячий замок на раму вікна ( НЕ СЛУЖИТЬ захистом вікон від злому). Його встановлюють, внизу поворотно - відкидної стулки, і він служить надійним захистом в поворотно - відкидних вікнах від відкриття вікна дитиною. Якщо ви не бажаєте кожного разу шукати ключики від ручок, для провітрювання приміщення, то ми можемо встановити спеціальний додатковий замок для вікон, який дає можливість відкидати стулку вікна для провітрювання, але блокує відкривання стулки в вікні, в звичайному (поворотному) режимі. Ви швидко зможете відкрити вікно для провітрювання, не відкриваючи його повністю і не наражаючи на небезпеку маленьких мешканців.

Коли дитячий замочок стоїть, то закривши його на ключик, можна ключик заховати, він знадобитися Вам, тільки якщо треба буде відкрити вікно для його чищення або миття із зовнішньої сторони вікна, і не хвилюватися, що Ваша дитина поверне ручку стулки і відкриє вікно в положення відкрито. Стулка коли Ви закриваєте дитячий замок не відчиняться, але Ви сміливо можете залишити вікно в положенні провітрювання, небоячись неприємних наслідків! Ручку вікна при цьому можна повертати в будь-якому положенні.

Дитячий замок на вікна

блокіратор вікна 

Переваги дитячих замочків над ручкою з ключиком у тому, що не треба постійно шукати ключик, один раз закрив дитячий замок і користуйся вікном хоч на провітрювання, хоч ставь стулку в положення зимового провітрювання! Дитячий замок кріпиться знизу відкидається стулки і працює на режим мікропровітрювання, провітрювання, але не працює на режим відкриття стулки! Щоб відкрити стулку в положення поворотне, Вам потрібно просто відкрити ключиком замок.

Перед установкою дитячого замку, необхідно провести регулювання стулки, для подальшої правильної роботи вікна, також можливо довстановити приподнімач стулки для поліпшення роботи стулки.

Ручка з ключиком на вікна (дешеві ручки унаслідок "не тримає замок в ручці" не встановлюємо).

ручка з ключиком 

Ручка з ключиком служить для захисту вікон від мимовільного відкриття стулки дітками або для блокування фурнітури в закритому положенні.
Всі ми дорослі любимо і не бажаємо проблем своїм маленьким діткам, а бажаємо їм щастя, добра і здоров'я.
І все таки не все МИ МОЖЕМО проконтролювати, не все підвладне нашій волі і часто за дітками нам складно встежити.
Для цього, щоб захистити своїх дітей існують ручки з замками, захист на вікна від дітей і зломів, ручка яка дає Вам впевненість у тому, що Ви в потрібний момент і в потрібну для Вас годину не будете хвилюватися, про те що ваша дитина, не буде піддаватися небезпеці відносно вікон і балконів, а також з приводу того що хтось зможе не докладаючи великих зусиль залізти в Вашу квартиру через стулку вікна.

Дешеві ручки не встановлюємо, з причини їх поганої якості (відкриваються при натисканні на ручку, яка закрита на ключ). Звернувшись в нашу фірму, Ви отримаєте рекомендації і якісну установку ручок з замком на вікна, або установку дитячих замків для захисту вікон від нещасних випадків!

»»» Замінимо «««
»»» Рекомендації «««