Логотип
Ремонт пластикових та дерев'яних євровікон Київ та передмістя!
Виїзд майстра на ремонт: Пн-Пт: 09:00-17:00; Сб-Нд: 10:00-15:00!
Ремонт вікна » Встановимо захист на вікна, двері від злому
»»» Встановимо «««

Встановимо захист на вікна, двері від зломуЗахист від злому

»»» Фурнітура «««

Встановимо захист на вікна, двері від злому

Підвищити ступінь захисту вікна від злому можна за допомогою блокіратора стулки вікна, спеціальної ручки із захистом від взллому і протизламної фурнітури.

Прошу не плутати блокіратор від злому вікна і блокіратор для захисту відкриття вікна дітьми так званий (дитячий замок на вікна від дітей). Дитячий замок легко ламається, при сильному натисканні на стулку, - дорослою людиною, і служить для того що б дитина не відкрла вікно з кімнати (немає у малюка ще такої величезної сили, що б зламати замок...). А блокіратор блокує стулку вікна і не дає зловмиснику розкрити його з зовне. Блокатори на стулці вікна в парі з протизламною ручкою не дадуть шанс злодієві розкрити безшумно і за короткий час ваше вікно або балконні двері.

В даний час найбільш поширений вид злочинної діяльності - це квартирні крадіжки. Причому значно простіше їх запобігти, ніж пізніше відшкодовувати збиток, що стався в процесі крадіжки. У більшості випадків злодії проникають в квартиру через зламані вікна або двері, так як це слабкі місця вашого будинку, а грабіжники прекрасно обізнані про це. У разі якщо злодій не «освоїв» дверний замок, він спробує через вікно влізти в будинок. Зламавши фурнітуру в дері або відкривши стулку в пластиковому вікні, за допомогою викрутки (стандартне вікно відкривається з вулиці протягом 10-15 секунд). Після злому стулки вікна, може знадобиться професійний ремонт або заміна фурнітури, петель на вікні, а потім потрібно встановити блокатори і протизламну ручку. Для безпеки вашого житла і запобігання порушення злодіями кордонів вашого особистого простору просто необхідний: блокіратор стулки вікна і спеціальна ручка із захистом від відкриття фурнітури з вулиці.

Встановлюємо блокіратор стулки вікна на металопластикові вікна та двері!

блокіратор стулки вікна від злому

Ми пропонуємо встановити металеві блокіратори безпеки стулки вікна на пластикові і дерев'яні євровікна, для захисту його від злому непроханим гостем. Блокіратор стулки вікна - одне з найбільш бюджетних але і в той же час ефективних рішень даної проблемми. Віконний блокувальник прикручується на раму 4-саморізами знизу стулки, а для ще більшого захисту і зверху. Блокіратор стулки досить простий у використанні. Вам потрібно просто повернути його в положення закрито, коли йдете з дому.

Встановлюємо протизламну ручку на металопластикові та дерев'яні вікна та двері!

протизламна ручка

Також існує захист від висвердлювання ручки, а також ручка, яка ще більше підвищує рівень безпеки. протизламний механізм Hoppe Secustik містить у собі вузол самоблокування . Зчеплення між ручкою і штифтом дозволяє користуватися нею зсередини і блокує ручку при спробі впливу зовні через віконну фурнітуру.

Встановлюємо протизламну фурнітуру тільки на металопластикові вікна та двері, якщо дозволяє армірованній профіль (метал в середині вікна)!

протизламний мікроліфт

За рахунок запірних відповідних планок, кутових перемикачів з протизламним ланцюгом, маючи грибовидну, регульовану по висоті цапфу , металопластикові вікна досягають захисту, першого класу протизломності. Який має на увазі захист від проникнення, який виконується за допомогою фізичної сили, без застосування інструментів.

протизломна фурнітура 

Усі базові комплекти протизламної фурнітури мають поворотно-відкидний перемикач забезпечений грибоподібною протизламною запірною цапфою, і притому, коли вона закривається з нею, виходить зчеплення пристосування з протизламною поворотно-відкидною або поворотною планкою на рамі. Крім того , при використанні подальшого технічного оснащення , метою якого неодмінно є підвищення безпеки, пластикові вікна можна легко дообладнати додатковими захисними запорними цапфами, причому , навіть вже після монтажу вікна на об'єкті.

»»» Замінимо «««
»»» Рекомендації «««