UK | RU

Заявка на ремонт

Усунення проблем у вікнах і дверях

Зараз став дуже широкий вибір вікон у ваш будинок. Найбільш поширені залишаються старі дерев'яні вікна , на зміну яким приходять нові вікна з пвх , алюмінію або сучасні дерев'яні вікна . Нові євровікна та двері стали встановлювати в кінці 90 -х років минулого століття. Такі вікна стали набирати популярність і тому їх стало дуже багато , і вікна періоду початку їх вступу на ринок , мають на сьогоднішній день дефекти , які необхідно усувати. Найчастіше можна зустріти таку проблему у старих вікнах: підвищена пропускна здатність повітря , несправність деталей фурнітури , перекіс стулку і рами. Внаслідок цих причин , вікна повністю не виконують свої функції , а саме захист від шуму і економія тепла.

Ми займаємося усуненням таких проблем як :

1 ) Запітніння склопакета - причин запотівання вікон дуже багато ось тільки деякі з них:
- склопакет у вікні пітніє , за підвищеної вологості ;
- склопакет запотіває , тому що , порушений режим конвекції ;
- склопакет запотіває через занадто великого розміру вікна;
- причиною запотівання склопакета став дефект вікна ...

2 ) Промерзання вікон - основна причина утворення полою , це висока вологість повітря в квартирі. А приводить його до цього те , що скло ізолюються від потоку гарячого повітря , що виходить від радіатора , перекрито підвіконням.

3 ) Продування з вікон - зрідка продування вікон , промерзання або протікання - вікон , пов'язано з порваним ущільнювачем , або випаданням ущільнювальної гуми з посадкового місця. Також , продування пластикового вікна , може з'явитися через зношування фурнітури. З часом ущільнювач , тріскається і зсихається , а фурнітура - розбовтується . Потрібно стежити за станом фурнітури , ущільнювача , металопластикового вікна , і не допускати їх забруднення.

4 ) Протікання води з вікон - все хащі й частіше , після дощу , Ви стали помічати на своєму підвіконні калюжі від води. І Ви стали замислюватися а де вона береться , адже евроокно не повинно пропускати воду , пил , шум , протяг , продування . Так от , хочу Вас засмутити , при неправильній установці , або не правильному догляді за вікнами , Ваші вікна очікує і протікання і промерзання і шум за вікном!

5 ) Провисання стулки вікна - Через провисання стулки ми маємо :

а ) Нещільне прилягання стулки до рами ;
б) Через докладання зусиль , закрити стулку - поломка деталей фурнітури на стулці або коробці ;
в) Подвійне відкривання ( випадіння стулки) в поворотно - відкидному відкриванні стулок ;

6 ) Шум через вікна - Звукоізоляція вікна залежить від товщини і дистанції стікла в склопакеті , а також , від напилення скла , товщини повітряного простору , щільності притиску стулки. Поблизу вулиць і доріг з інтенсивним рухом , а також поблизу від аеропортів і аеродромів рекомендується встановлювати звуконепроникні вікна , щоб максимально знизити шумові навантаження для мешканців таких будинків.

6 ) З'явилася тріщина на вікні - Багато разів до мене зверталися , і будуть звертатися люди , які зіткнулися з такою проблемою - після монтажу металопластикового вікна - тріснула рама , біля зварного шва внизу конструкції , причому , в деяких через пару днів після монтажу , а деякі отримали або купили квартири вже з цим дефектом .


Автор Анатолій Базака