Логотип

Професійний ремонт євро вікон, дверей в Києві з 5-річною гарантією!

Uk | Ru

  • Замовлення приймаються: Пн-Нд: 09.00-20.00 .      Роботи проводяться: Пн-Пт: 09.00-17.00, Сб-Нд: 10.00-15.00.

» Встановимо додаткові аксесуари на вікна та двері

Проблеми які ми усуваємо

Встановимо аксесуари в вікна, двері

Деталі які можна замінити

Які вікна та двері ремонтуємо

Встановимо додаткові аксесуари на вікна та двері

Компанія "Київський Сервісний Віконний Центр" займається ремонтом вікон і дверей в Києві, і встановленням додаткових аксесуарів, таких як: зимове провітрювання, набір курця, дитячий замок на стулку, і т. д., а також проведе встановлення відсутніх деталей фурнітури, або петель.

Встановимо дитячий замок на вікна

дитячий замок

Дитячий замок на вікна знайшов своє застосування на євро вікнах, і служить для захисту від несанкціонованого відкривання зсередини стулки, маленькими дітьми. Про блокувалбники відкривання вікна знають одиниці, а встановлює їх всього три (!) людини зі ста. Євро - вікна на відміну від старих дерев'яних, мають всього одну ручку на стулці, яка легко і безшумно відкривається, тому всі вікна, потребують додаткового захисту, тобто встановлення дитячого замку, що б дитина самостійно не відкрила стулку вікна.

Процес встановлення дитячого замку- повинен робити фахівець.

Встановимо зимове провітрювання на вікна

зимове провітрювання

Зимове провітрювання служить для керування кількості свіжого повітря, яке надходить Вам в квартиру або будинок, через відкриту щілину в вікні. Щоб ефективно управляти потоком свіжого повітря в кімнаті, немає потреби купувати і встановлювати дорогу систему кондиціонування, досить встановити зимове провітрювання. Установка відповідної фурнітури в стулці вікна, спальні або кухні, дозволить вирішити ці проблеми професійно. Встановивши на вікно механізм відкривання вікна в декількох положеннях, дозволить регулювати ширину відкидання стулки, керуючи інтенсивністю потоку повітря, що надходить у приміщення. Особливо вона незамінна на кухні і спальні, завдяки якому, Ви зможете управляти дозуванням припливу повітря в зимовий і літній час на свій розсуд.

Процес встановлення зимового провітрювання- проводять фахівці з нашої компанії.

Встановимо обмежувач відкривання стулки

обмежувач відкривання 

Обмежувач відкривання стулки- призначений для запобігання поломки укосів, а також псування закритих або відкритих систем рулонних штор після удару стулки вікна об укіс. Обмежувач відкривання стулки вікна, кріпиться внизу або вгорі вікна і не дає можливості стулці різко розчинитись в результаті пориву вітру. З допомогою механізму фіксації, Ви самі задаєте кут відкриття стулки вікна. Зафіксувати вікно можна також на режим провітрювання, в результаті чого через невелику щілину в приміщення буде надходити свіже повітря. Відкрита незафиксированна стулка вікна, може мимоволі закритися або широко розгорнутися від протягу. Запобігти цьому можна за допомогою спеціального чинного гальма для стулок. Він створює опір при відкритті або закриття стулки. Рівень опору можна відрегулювати за допомогою спеціального гвинта.

Процес установки обмежувачі відкривання стулки - повинен проводиться фахівцем.

Встановимо набір курця

ручка і клямка 

Набір курця- на балконні двері. Балконні засувка або так звана: "ручка курця", "ручка ракушка", "набір курця". Встановлюється на привід фурнітури балконних дверей для щільного прилягання стулки при виході на балкон. Виходячи на балкон не можете закрити двері з сторони балкону, тому Ви не можете ні покурити на балконі, ні прикрити взимку двері і в кімнату йде холодне повітря? Ми Вам пропонуємо вирішення цієї проблеми: встановлення набору курця на двері. Після монтажу балконної засувки на стулку, встановлюється - ручка із зворотного боку дверей.

Процес встановлення набору курця- лучше довірити майстру

Встановимо припідіймач стулки

припідіймач стулки

Підіймач стулки- захищає стулку вікна від провисання в закритому положенні, в якому воно знаходиться до 70% свого терміну служби. Встановіть припідіймач стулки і відчуєте в вікні, упевнений і легкий хід стулки, на протязі всього терміну експлуатації євровікна! Підіймач стулки, має ще одну дуже важливу,  функцію   при закритому стані стулки, він приймає на себе все навантаження віконної або дверної стулки, припідіймає її з допомогою роликів, і не допускає провисання віконної або дверної стулки.

Процес встановлення припідіймача стулки- повинен проводитись спеціалістом з ремонту вікон.