Логотип

Професійний ремонт євро вікон, дверей в Києві з 5-річною гарантією!

Uk | Ru

  • Замовлення приймаються щоденно:09.00-20.00
  • Виїзд майстра: Пн-ПТ: 09.00-17.00; Сб-Нд: 10-15

» Встановимо додаткові аксесуари на вікна та двері

Проблеми віконЯкі проблеми усуваємо?
Встановимо у вікна дверіЯкі детаді встановлюємо?
Замінимо в дверях і вікнахЯкі замінюємо деталі?
Ремонт євро вікнаЯкі вироби ремонтуємо?

Встановимо додаткові аксесуари на вікна та двері

Компанія "Київський Сервісний Віконний Центр" займається ремонтом вікон і дверей в Києві, і встановленням додаткових аксесуарів, таких як: зимове провітрювання, набір курця, дитячий замок на стулку, і т. д., а також проведе встановлення відсутніх деталей фурнітури, або петель.

Встановимо дитячий замок на вікна

дитячий замок 

Дитячий замок на вікна   знайшов своє застосування на євровікна, і служить для захисту від несанкціонованого відкривання зсередини стулки, маленькими дітьми. Про блокираторе відкривання вікна знають одиниці, а встановлює їх всього три(!) людини зі ста. Євро - вікна на відміну від старих дерев'яних , мають всього одну ручку на стулці, яка легко і безшумно відкривається, тому всі вікна, потребують додаткового захисту, тобто установці дитячого замку, що б дитина не відкрив стулку вікна.

Процес установки дитячого замку- повинен робити фахівець.

Встановимо зимове провітрювання на вікна

зимове провітрювання 

Зимове провітрювання служить для керування кількості свіжого повітря, яке надходить до вам в квартиру або в будинок, через відкриту щілину вікна. Щоб ефективно управляти потоком свіжого повітря в кімнату, немає потреби купувати і встановлювати дорогу систему кондиціонування— досить встановити зимове провітрювання. Установка відповідної фурнітури в стулці вікна, спальні або кухні, дозволить вирішити ці проблеми професійно. Встановивши на вікно механізм відкривання вікна в декількох положеннях, дозволить регулювати ширину відкидання стулки, керуючи інтенсивністю потоку повітря, що надходить у приміщення. Особливо вона незамінна на кухні і спальні, завдяки якому, Ви зможете управляти дозуванням припливу повітря в зимовий і літній час на свій розсуд.

Процес установки зимового провітрювання- роблять фахівці з нашої компанії.

Встановимо обмежувач відкривання стулки

обмежувач відкривання 

Обмежувач відкривання стулки- призначений для запобігання поломки укосів, а також псування закритих або відкритих систем рулонних штор після удару стулки вікна про укіс. Обмежувач відкривання стулки вікна, кріпиться внизу або вгорі вікна і не дає можливості стулці різко розчинитись в результаті пориву вітру. З допомогою механізму фіксації, Ви самі задаєте кут відкриття стулки вікна. Зафіксувати вікно можна також на режим провітрювання, в результаті чого через невелику щілину в приміщення буде надходити свіже повітря. Відкрита незафиксированна стулка вікна, може мимоволі закритися або широко розгорнутися від протягу. Запобігти цьому можна за допомогою спеціального чинного гальма для стулок. Він створює опір при відкритті або закриття стулки. Рівень опору можна відрегулювати за допомогою спеціального гвинта.

Процес установки обмежувачі відкривання стулки -повинен проводиться фахівцями.

Встановимо москітні сітки

москітні сітки 

Москітні сітки на вікна та двері. Москітна сітка, це необхідний атрибут для сучасних євро - вікон і дверей, вона захищає Вашу квартиру не тільки від настирливих комах, але і від пилу, тополиного пуху. Встановивши москітну сітку, Ви можете бути спокійні, що Ваш домашній улюбленець, будь то кіт, папуга, канарка, не втечуть або не полетять через відкриті вікна для провітрювання приміщення. На сьогоднішній день існує кілька видів москітних сіток: рамкові, дверні, рулонні, "антикошка", зсувні та ін. Колір профілю сіток може бути білий або коричневий. Москітні сітки не тільки не пропускають комах, але і запобігають попаданню недопалків, тим самим рятуючи Вас від пожежі і від тополиного пуху, який може викликати алергію або астму. Краплі дощу також практично не проникають крізь москітну сітку.

Процес виміру та встановлення москітних сіток- проводиться майстром.

Встановимо набір курця

ручка і клямка 

Набір курця- на балконні двері. Балконні засувка або так звана: "ручка курця", "ручка ракушка", "набір курця". Встановлюється на привід фурнітури балконних дверей для щільного прилягання стулки при виході на балкон. Виходячи на балкон не закриваються двері і Вам це набридло, тому що Ви не можете ні покурити на балконі, ні прикрити взимку двері і в кімнату йде холодне повітря? Ми Вам пропонуємо вирішення цієї проблеми: установка набору курця на двері. Після монтажу балконних засувки на стулку, встановлюється - ручка із зворотного боку дверей.

Процес установки набору курця- проводить майстер

Встановимо приподыматель стулки

приподыматель стулки 

Підіймач стулки- захищає стулку вікна від провисання в закритому положенні, в якому воно знаходиться до 70% свого терміну служби. Встановіть приподыматель стулки і відчуєте в вікні, упевнений і легкий хід стулки, на протязі всього терміну експлуатації євровікна! Підіймач стулки, має ще одну дуже важливу,  функцію   при закритому стані стулки, він приймає на себе все навантаження віконної або дверної стулки, приподымая з допомогою роликів її, і не допускає провисання віконної або дверної стулки.

Процес установки приподымателя стулки- повинен проводиться спеціалістом з ремонту вікон.

Встановимо стопор для дверей

стопор двері 

Стопор для дверей- встановлюється знизу стулки вхідних дверей, і служить для утримання відкритих дверей в тому положенні, яке Ви їх залишите. При необхідності, можете підняти лапку стопора вгору і двері будуть довільно працювати, тобто відкриватися і закриватися самі. Встановимо стопор на двері стоять в людних місцях, наприклад магазині, офісі, кінотеатрі, там де необхідно зафіксувати двері у відкритому положенні.

Процес установлення стопора для дверей- можете зробити і самі.