Логотип
««« Ремонт євровікон, балконних дверей Київ з 5-річною гарантією! »»»
Головна » Ремонт пластикових і дерев'яних балконних дверей в Києві
»»» Встановимо «««
»»» Фурнітура «««

Ремонт пластикових і дерев'яних балконних дверей в Києві

За роки плідної роботи, майстри "Київський Сервісний Віконний Центр", навчилися ремонтувати і обслуговувати балконні і вхідні двері виготовлені з металопластику та дерев'яного євро-бруса (склопакет + фурнітура) в Києві.

Як показує досвід і 15-річна практика, для усунення деяких причин поломки дверей з вище перерахованих матеріалів, може допомогти регулювання або заміна зламаних деталей у двері.

Щоб відрегулювати дерев'яні або пластикові балконні двері, не потрібно казкових витрат грошей. До того ж, відрегулювати балконні двері, процес не складний і не займає надто багато часу.

Ремонт балконних пластикових дверей або дерев'яних (склопакет + фурнітура), проводиться за місцем їх встановлення, і займає від 30-90 хвилин. Залежить процес налаштування: від фурнітури марки та року виготовлення, встановленої ручки, викривлення пластику, перекосу рами або стулки, монтажної установки, частоти відкривання дверей, ваги, ширини і висоти стулки.

Ремонт дерев'яних балконних дверей або пластикових-явище нерідке навіть в тих приміщеннях, де встановлені якісні і дуже дорогі конструкції.

Основна мета пластикових, дерев'яних балконних і вхідних дверей це: безпека, захист від шуму, пилу і холоду, які потрапляють в будинок з зовнішнього середовища.

ремонт дверей

Ремонтуємо вхідні металопластикові двері в Києві!

Заклинив замок у двері, зносилася фурнітура, зламалася ручка. Найчастіше до таких поломок призводить тривала експлуатація дверей або механічні пошкодження стулки або рами, двері.

Не можна забувати при замовленні дверей про фурнітуру, петлі, замки. Адже завдяки правильній роботі механізмів, двері не доставлять власникам складності. Встановлена фурнітура в пластикових вхідних дверях, не схожа на фурнітуру в пластикових балконних дверях. В ній стоїть зовсім інша система, є замок, серцевина, і посилені петлі.

Петлі, які кріпляться на металопластикові двері, можуть бути стаціонарними і знімними. Їх кількість залежить від призначення дверей. Наприклад, на важких вхідних пластикових дверях, яким, тим більше, потрібна підвищена міцність, встановлюють три, чотири петлі, у решти - дві.

На вхідні пластикові двері, встановлюється різноманітні замки, які при своїх якостях, служать запорукою відкривання дверей і довговічністю правильної і успішної роботи, але і вони, підносять нам не найкращі сюрпризи, коли доводиться здійснювати аварійне відкриття дверей.

Ремонт металопластикових дверей Київ.

ремонт пластикових дверей

Пластикові двері, як і двері з будь-якого іншого матеріалу, можуть мати як одну стулку, так і дві. Що стосується регулювання дверей з ПВХ-профілю, то він найчастіше простий і недорогий. Пластикові балконні двері, найчастіше ламаються через зношування петель або елементів фурнітури, ручки.

Іноді вхідні металопластикові двері потребують ремонту замка, доводчика або інших механізмів. Також ремонт металопластикових дверей в Києві необхідний, коли потрібно провести роботи з посилення конструкції пластикових дверей при неправильному кріпленні, зміщенні або розбовтуванні в процесі експлуатації рами в отворі.

Дуже часто в нашу компанію дзвонять люди і просять провести заміну або ремонт ручок встановлених на пластикових дверях в Києві.

При зверненні до команди "Київський Сервісний Віконний Центр", що складається з високоспеціалізованих професіоналів, Ви отримаєте за короткий термін якісно виконану роботу по заміні замків, фурнітури, петель, ручок - навіть в самій складній сучасній конструкції. Крім цього, фахівці компанії "Київський Сервісний Віконний Центр" проведуть ремонт пластикових балконних дверей після проведеної діагностики і за місцем їх встановлення.

»»» Замінимо «««
»»» Рекомендації «««