Логотип
««« Ремонт євровікон, балконних дверей Київ з 5-річною гарантією! »»»
Головна » О компании "Киевский Сервисный Оконный Центр"
»»» Встановимо «««
»»» Фурнітура «««

О компании "Киевский Сервисный Оконный Центр"

Компанія "Київський Сервісний Віконний Центр" з 2003 року, офіційно зареєстроване приватне підприємство, яке займається: удосконаленням, переробкою, налагодженням, регулюванням і робить ремонт з подальшим гарантійним обслуговуванням, вікон і дверей в Києві.
Майстри компанії "Київський Сервісний Віконний Центр" якісно виконають: регулювання, ремонт металопластикових вікон, алюмінієвих і дерев'яних євровікон, налаштування комбінованих дверей, штульпових і розсувних "портальних систем, не залежно від дати виготовлення, марки фурнітури, виду профілю і виробника конструкцій, що вийшли з ладу .
В нашій компанії працюють виключно грамотні майстри з ремонту вікон і дверей, з багаторічним досвідом роботи по усуненню та модернізації конструкцій, які зроблять налаштування та ремонт їх,за лічені години.

Переваги послуг компанії "Київський Сервісний Віконний Центр":

Свій цех для переробки складних поломок, виготовлення склопакетів, москітних сіток, вікон, дверей;
Багаторічний досвід роботи з ремонту вікон і дверей всіх виробників;
В процесі ремонту, використовуються тільки якісні матеріали;
Оперативна швидкість для виконання ремонтних робіт;
Гарантія якості на виконані роботи.
 
Наша компанія пропонує послуги по якісному ремонту віконних і дверних систем, виготовлених за євро стандартом, з пластику, євро-бруса, або алюмінію, а також послуги щодо подальшого їх обслуговування за помірну ціну. Звернувшись в компанію "Київський Сервісний Віконний Центр", ви отримаєте безкоштовну консультацію від кваліфікованих фахівців, які дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть з ремонтом євровікон і дверей.
»»» Замінимо «««
»»» Рекомендації «««