Логотип
Ремонт євровікон, балконних дверей Київ з 5-річною гарантією!
»»» Встановимо «««
»»» Фурнітура «««

Ремонт вікон з гарантією, будь-яка складність, всі райони Києва!

У Вас заклинило вікно і не повертається ручка; просіла стулка і не можна відкрити або закрити вікно; продуває між стулкою вікна і підвіконням; зламалася верхня або нижня петля на двері; прийшла в непридатність (зламалася) фурнітура на вікні; відвалилася ручка або заблокувало замок двері, терміново викликайте майстра по ремонту вікон або дверей в Києві від компанії "Київський Сервісний Віконний Центр", і Ваші старі вікна стануть працювати як нові, а у 60% - і краще!

Незважаючи на надійність, іноді все ж виникає необхідність у терміновому ремонті пластикових, дерев'яних вікон в Києві. Буває, що з-за необережного поводження може пошкодитися відкидний пристрій, або з якихось причин потрібно заміна ручки. Крім того, нічого вічного у нашому світі немає, і навіть самий надійний механізм, з часом зношується і потребує заміни або реконструкції. Тоді і буде вимагатися виправлення ситуації.
Терміновий ремонт пластикових вікон часто стає необхідним у випадках грубої експлуатації профілю. Часто подібні проблеми трапляються в офісних приміщеннях. Постійне відкриття і закриття вікон не акуратним способом призводить до виходу деталей з ладу. Комплектуючі вікон можуть гнутися і ламатися. Також деякі деталі приходять в непридатність через старіння.
Щоб позбутися від непотрібних витрат і продовжити життя старих вікон, потрібно періодично викликати фахівця для огляду, діагностики, регулювання і змащення. Якщо порушилася функціональність вікон або виникли проблеми з експлуатацією, то терміново потрібен ремонт фурнітури пластикових вікон. Щоб відремонтувати вікна для початку потрібно провести огляд і визначити ступінь ушкоджень або порушень. Ретельний огляд дозволить діагностувати можливі проблеми. Діагностика допоможе оперативно усунути дрібні порушення, які можуть привести до серйозної поломки і великих витрат надалі.
Тому своєчасний і терміновий ремонт металлопластикових вікон - це більш розумний вибір при виявленні несправності, ніж відкладання на потім і уявна економія при цьому

Багато власників квартир в новобудовах воліють, у міру можливості, замінити старі пластикові конструкції на нові, не підозрюючи про те що можна з них зробити прекрасні вікна або балконні двері, витративши при цьому в рази менше грошей, ніж при установці нових, при тому, що своєю якістю старі конструкції ні чим не поступляться новим, а буває і краще. Якщо Ви хочете замінити на дорогі елітні пластикові вироби (5 камерний німецький профіль, шириною від 70-мм), або комбіновані (дерево + пластик), я як майстер з 18 річним стажем ремонту вікон, можу ствердно сказати, що Ваш вибір прекрасний, але якщо міняти на дешевий сегмент - дурна трата грошей. Перевірено на практиці, зі слів замовників, встановивши дешеві вироби і потрапили в додатковий ремонт вікон при перших холодах.

ремонт євро вікон

Всупереч розмовам про неможливе якісний ремонт металопластикових вікон або дверей, хочу розвінчати міф. У 98% зі 100% можливих, пластикові вікна піддаються ремонту, за винятком деяких поломок, скоєних на виробництві, наприклад: якщо стулка вікна менше або більше на кілька міліметрів від покладеної, тоді треба переробляти всю стулку, а можливо і все вікно!

Ремонт вікон в Києві після злому злодіями, - спеціалізація нашої компанії. Майстер з ремонту взломаного вікна, не тільки замінити зламані деталі, але і встановити блокуючі елементи, для ускладнення проникненню в Ваше житло. Після злому пластикових вікон або дверей, проводиться заміна зламаних петель, ручок, фурнітури. Провівши налаштування пластикового вікна після злому, проводиться встановлення блокаторів на вікна, протизламних ручок, фурнітури, для захисту вікон і дверей від проникнення злодієм.

Наші майстри з ремонту шьульпових вікон в місті Київ, що працюють на Лівому березі Дніпра, будь то: Троєщина, Позняки, Харківський, Осокорки, Дарниця, Березняки, Русанівка або Лісовий масив, відремонтують зламане вікно за лічені години й збережуть сотні, а то й тисячі гривень. Всі роботи проводяться за місцем установки поламаних віконних конструкцій в стислі терміни та з подальшими гарантійними зобов'язаннями.

Якщо потрібен терміновий ремонт вікон в Києві з металлопластику або дерев'яного євро-бруса, телефонуйте нам прямо зараз за телефонами вказаними на сайті.

Відремонтовані євро вікна на вигідних для Вас умовах!

Перелік діяльності компанії досить широкий: ремонт вікон всіх марок і видів, регулювання, настроювання та заміна віконної або дверної фурнітури, ущільнювача, петель, шпінгалетів, ручок і т. д. Модернізація віконних і дверних конструкцій, установка додаткових аксесуарів на пластикові вікна і двері. Виправлення браку після неякісної установки конструкцій, або регулювання вікна-недобросовісним "фахівцем".

Ми виконуємо ремонт вікон і дверей на правому березі Дніпра, будь то: Печерськ, Поділ, Оболонь, Виноградар, Святошин або Академмістечко.

Замовивши ремонт вікон у нас, Ви отримаєте вікна з яких: не тече вода на підвіконня, не продуває вітер з усіх щілин, покращиться звукоізоляція в квартирі, з якісним відкриттям і закриттям стулки. Нам невигідно працювати погано, ми зацікавлені в тому, щоб нашу компанію рекомендували друзям. Ви оплачуєте наші послуги один раз за фіксованими тарифами, і отримуєте налаштовані вікна в кілька разів дешевше їх вартості з оновленим ресурсом.

Ми любимо працювати так, щоб кожен клієнт залишився в захваті від результатів ремонту.

Гарантія якості. Досвідчений спеціаліст. Рекомендації.

У нашій компанії працюють виключно досвідчені фахівці, які виконають ремонт вікон в Києві, за лічені хвилини. Ми даємо гарантію на ремонт вікон і дверей - 5 років. За всю історію компанії не було жодного випадку повторної поломки фурнітури вікна протягом перших 5 років після ремонту. Але якщо таке відбудеться протягом гарантійного терміну, ми швидко вирішимо проблему за наші кошти!

Значне число клієнтів звертається до нас за рекомендаціями своїх знайомих і друзів. І тільки, дійсно, бездоганна робота може дати такі результати.

Телефонуйте нам, тому що сотні клієнтів вже переконалися, що наші обіцянки не розходяться з ділом!

Не витрачайте час на пошуки майстра з сервісного обслуговування вікон і дверей!

Наша компанія пропонує: профілактику, сервісне обслуговування і якісний ремонт вікон будь-якої складності. Професійний майстер займається: регулюванням, настроюванням та ремонтом дерев'яних євро вікон з клеєного євро-бруса, або комбінованих виробів: (дерево + алюміній), (алюміній + дерево), (дерево + пластик). Комбіновані вікна за своїми якостями в рази краще ніж пластикові, але і за ними потрібен професійний догляд та сервісне обслуговування.

Фахівці з ремонту вікон, не радять проводити ремонт вікон самостійно. Найменша неправильна дія по самостійному налаштуванню євровікна, призведе до часткової або повної поломки віконної фурнітури. А ціна на заміну фурнітури - досить висока! Обслуговувати дерев'яні або комбіновані вікна потрібно: при порушенні технології установки конструкції, а також, при використанні євро вікон, дверей в тривалій і постійній експлуатації.

Викликати майстра відремонтувати євро вікна в район: Теремки, Борщагівка, Голосієво, Корчувате, Деміївка, Солом'янка, ви можете за телефоном вказаним на сайті.

Що входить в сферу наших послуг?

Усунення запотівання і продування з вікна.

Заміна гумових ущільнювачів.

Регулювання, ремонт пластикових, дерев'яних або комбінованих вікон і дверей.

Регулювання, ремонт пластикових, дерев'яних або комбінованих штульпових вікон та дверей.

Регулювання і ремонт розсувних систем.

Заміна віконних і дверних петель, ручок, замків, фурнітури, шпінгалетів.

Встановлення зимового провітрювання, набору курця на балконні двері, дитячих замків для блокування вікна, противозломных блокіраторів і т. д.

Якісно провести роботи по регулюванню або ремонту євро вікон в Києві, може тільки спеціалізований майстер. Таких фахівців мало, тому що, хороший професіонал повинен вміти першокласно встановлювати вікна, повністю володіти знаннями про збірку всіх видів вікон. Знати характеристику, марку і деталь фурнітури, а також структуру профільних систем і їх виробників. Ремонт пластикових, дерев'яних або комбінованих євровікон на сьогодні, дуже зажадана послуга. Компаній, що надають послуги з ремонту вікон, не так вже і багато, "Київський Сервісний Віконний Центр" одна з компаній, яка надає послуги з професійного ремонту та налагодження євро вікон і дверей.

Ось кілька фактів, коли потрібно звертатися за ремонтом вікон до нас:

В області ремонту, налаштування та обслуговування віконних і дверних конструкцій, працюємо стабільно більш як 15 років!

У штаті компанії працюють професіонали високого класу.

100% - ремонт вікон проводиться оригінальними запчастинами та сучасним інструментом.

Майстер з сервісного обслуговування, ремонту металопластикових вікон та дверей, дерев'яних або комбінованих євровікон, приїжджає на замовлення з запчастинами для поламаних вікон або дверей.

Гарантія на матеріали - 5 років.

Приїдемо точно в обумовлений з Вами час. Акуратність і порядність гарантуємо.

Якщо Ви знаходитеся в Києві то регулювання або ремонт вікон, виготовлених з матеріалу: пластик, дерево або комбіновані (дерево + пластик, дерево + алюміній) і встановлених у квартирі, будинку і не житлових приміщеннях, кваліфіковано виконають наші майстри.

»»» Замінимо «««
»»» Рекомендації «««