Логотип
Професійний ремонт пластикових або дерев'яних євро-вікон і дверей в Києві!
»»» Встановимо «««
»»» Фурнітура «««

Ремонт вікон з гарантією, будь-яка складність, всі райони Києва!

У Вас заклинило вікно і не повертається ручка; просіла стулка і не можна відкрити або закрити вікно; продуває між стулкою вікна і підвіконням; зламалася верхня або нижня петля на двері; прийшла в непридатність (зламалася) фурнітура на вікні; відвалилася ручка або заблокувало замок двері, терміново викликайте майстра по ремонту вікон або дверей в Києві від компанії "Київський Сервісний Віконний Центр", і Ваші старі вікна стануть працювати як нові, а у 60% - і краще!

Багато власників квартир в новобудовах воліють, у міру можливості, замінити старі пластикові конструкції на нові, не підозрюючи про те що можна з них зробити прекрасні вікна або балконні двері, витративши при цьому в рази менше грошей, ніж при установці нових, при тому, що своєю якістю старі конструкції ні чим не поступляться новим, а буває і краще. Якщо Ви хочете замінити на дорогі елітні пластикові вироби (5 камерний німецький профіль, шириною від 70-мм), або комбіновані (дерево + пластик), я як майстер з 18 річним стажем ремонту вікон, можу ствердно сказати, що Ваш вибір прекрасний, але якщо міняти на дешевий сегмент - дурна трата грошей. Перевірено на практиці, зі слів замовників, встановивши дешеві вироби і потрапили в додатковий ремонт вікон при перших холодах.

ремонт євро вікон

Всупереч розмовам про неможливе якісний ремонт металопластикових вікон або дверей, хочу розвінчати міф. У 98% зі 100% можливих, пластикові вікна піддаються ремонту, за винятком деяких поломок, скоєних на виробництві, наприклад: якщо стулка вікна менше або більше на кілька міліметрів від покладеної, тоді треба переробляти всю стулку, а можливо і все вікно! Наші майстри з ремонту вікон в місті Київ, що працюють на Лівому березі Дніпра, будь то: Троєщина, Позняки, Харківський, Осокорки, Дарниця, Березняки, Русанівка або Лісовий масив, відремонтують зламане вікно за лічені години й збережуть сотні, а то й тисячі гривень. Всі роботи проводяться за місцем установки поламаних віконних конструкцій в стислі терміни та з подальшими гарантійними зобов'язаннями.

Якщо потрібен терміновий ремонт вікон в Києві з металлопластику або дерев'яного євро-бруса, телефонуйте нам прямо зараз за телефонами вказаними на сайті.

Відремонтовані євро вікна на вигідних для Вас умовах!

Перелік діяльності компанії досить широкий: ремонт вікон всіх марок і видів, регулювання, настроювання та заміна віконної або дверної фурнітури, ущільнювача, петель, шпінгалетів, ручок і т. д. Модернізація віконних і дверних конструкцій, установка додаткових аксесуарів на пластикові вікна і двері. Виправлення браку після неякісної установки конструкцій, або регулювання вікна-недобросовісним "фахівцем".

Ми виконуємо ремонт вікон і дверей на правому березі Дніпра, будь то: Печерськ, Поділ, Оболонь, Виноградар, Святошин або Академмістечко.

Замовивши ремонт вікон у нас, Ви отримаєте вікна з яких: не тече вода на підвіконня, не продуває вітер з усіх щілин, покращиться звукоізоляція в квартирі, з якісним відкриттям і закриттям стулки. Нам невигідно працювати погано, ми зацікавлені в тому, щоб нашу компанію рекомендували друзям. Ви оплачуєте наші послуги один раз за фіксованими тарифами, і отримуєте налаштовані вікна в кілька разів дешевше їх вартості з оновленим ресурсом.

У статті описується, як відбувається процес професійного ремонту вікон і дверей

Ми любимо працювати так, щоб кожен клієнт залишився в захваті від результатів ремонту.

Гарантія якості. Досвідчений спеціаліст. Рекомендації.

У нашій компанії працюють виключно досвідчені фахівці, які виконають ремонт вікон в Києві, за лічені хвилини. Ми даємо гарантію на ремонт вікон і дверей - 5 років. За всю історію компанії не було жодного випадку повторної поломки фурнітури вікна протягом перших 5 років після ремонту. Але якщо таке відбудеться протягом гарантійного терміну, ми швидко вирішимо проблему за наші кошти!

Значне число клієнтів звертається до нас за рекомендаціями своїх знайомих і друзів. І тільки, дійсно, бездоганна робота може дати такі результати.

Телефонуйте нам, тому що сотні клієнтів вже переконалися, що наші обіцянки не розходяться з ділом!

Не витрачайте час на пошуки майстра з сервісного обслуговування вікон і дверей!

Наша компанія пропонує: профілактику, сервісне обслуговування і якісний ремонт вікон будь-якої складності. Професійний майстер займається: регулюванням, настроюванням та ремонтом дерев'яних євро вікон з клеєного євро-бруса, або комбінованих виробів: (дерево + алюміній), (алюміній + дерево), (дерево + пластик). Комбіновані вікна за своїми якостями в рази краще ніж пластикові, але і за ними потрібен професійний догляд та сервісне обслуговування.

Фахівці з ремонту вікон, не радять проводити ремонт вікон самостійно. Найменша неправильна дія по самостійному налаштуванню євровікна, призведе до часткової або повної поломки віконної фурнітури. А ціна на заміну фурнітури - досить висока! Обслуговувати дерев'яні або комбіновані вікна потрібно: при порушенні технології установки конструкції, а також, при використанні євро вікон, дверей в тривалій і постійній експлуатації.

Викликати майстра відремонтувати євро вікна в район: Теремки, Борщагівка, Голосієво, Корчувате, Деміївка, Солом'янка, ви можете за телефоном вказаним на сайті.

Що входить в сферу наших послуг?

Усунення запотівання і продування з вікна.

Заміна гумових ущільнювачів.

Регулювання, ремонт пластикових, дерев'яних або комбінованих вікон і дверей.

Регулювання, ремонт пластикових, дерев'яних або комбінованих штульпових вікон та дверей.

Регулювання і ремонт розсувних систем.

Заміна віконних і дверних петель, ручок, замків, фурнітури, шпінгалетів.

Встановлення зимового провітрювання, набору курця на балконні двері, дитячих замків для блокування вікна, противозломных блокіраторів і т. д.

Якісно провести роботи по регулюванню або професійному ремонту євро вікон в Києві, може тільки спеціалізований майстер. Таких фахівців мало, тому що, хороший професіонал повинен вміти першокласно встановлювати вікна, повністю володіти знаннями про збірку всіх видів вікон. Знати характеристику, марку і деталь фурнітури, а також структуру профільних систем і їх виробників. Ремонт пластикових, дерев'яних або комбінованих євровікон на сьогодні, дуже зажадана послуга. Компаній, що надають послуги з ремонту вікон, не так вже і багато, "Київський Сервісний Віконний Центр" одна з компаній, яка надає послуги з професійного ремонту та налагодження євро вікон і дверей.

Ось кілька фактів, коли потрібно звертатися за ремонтом вікон до нас:

В області ремонту, налаштування та обслуговування віконних і дверних конструкцій, працюємо стабільно більш як 15 років!

У штаті компанії працюють професіонали високого класу.

100% - ремонт вікон проводиться оригінальними запчастинами та сучасним інструментом.

Майстер з сервісного обслуговування, ремонту металопластикових, дерев'яних або комбінованих вікон, приїжджає на замовлення з запчастинами для поламаних вікон або дверей.

Гарантія на матеріали - 5 років.

Приїдемо точно в обумовлений з Вами час. Акуратність і порядність гарантуємо.

Якщо Ви знаходитеся в Києві то регулювання або ремонт вікон, виготовлених з матеріалу: пластик, дерево або комбіновані (дерево + пластик, дерево + алюміній) і встановлених у квартирі, будинку і не житлових приміщеннях, кваліфіковано виконають наші майстри.

»»» Замінимо «««
»»» Рекомендації «««