Логотип

Професійний ремонт пластикових, алюмінієвих, дерев'яних вікон та дверей

Ремонт алюмініевих та пластикових дверейРемонт дверей
Встановімо в вікна дверіВстановимо в вікна
Замінимо в дверях та вікнахЗамінимо в дверях
Ремонт євро вікнаЯкі вікна ремонтуємо

За безготівковим розрахунком регулювання та ремонт вікон або дверей не проводиться!

Догляд за дерев'яними євровікнами

Комплектація сучасного дерев'яного євровікна ; це більше сотні різних деталей , від великих стікол і елементів встановленої дистанційній планки , до різноманітного кріплення фурнітури і численних частин механізму відкривання вікна . І всі вони потребують якісного догляду. Що стосується фурнітури , ми можемо змащувати розташовані зовні петлі і іноді викликати фахівців для повного розбирання та профілактики ключових вузлів. Доглядати за віконними рамами і вбудованими стіклами ми можемо самостійно.

Догляд за стіклопакетами .

Головна дія ; це регулярне чищення . Не так часто , але вельми регулярно. Краще використовувати розчин мила або неагресивний засіб для чищення . Особливу увагу приділіть в місцях , де склопакет щільно входить в раму ; саме в даному місці зазвичай накопичуватися пил , який через певний час роз'їдає деревину , розхитуючи цілісну конструкцію.

Догляд за рамами.

Після ретельного чищення рами її потрібно насухо витерти : поверхню ззовні і так періодично поливає дощ , так що зайвої вологи дереву додавати не потрібно . Раз в кілька років бажано підновлювати шар нанесеного лаку , благо асортимент лаків для дерева , ті що надійно протистоять різним атмосферним опадав , досить великий.

Догляд за ущільнювачами.

Піклуватися про ущільнювач також важливо , як і про рами з вбудованими стіклами. Завдяки ущільнювачам сучасні євровікна і є максимально герметичними. Їх виготовляють з гуми зі всілякими добавками , що гарантують стійкість до впливу холоду і спеки , достатню пружність і необхідну жорсткість. Відповідно, використання агресивної хімії для ущільнювачів неприйнятно. Кращим варіантом можна вважати, використання спеціального складу, на основі силікону і звичайного тальку , який володіє підвищеними антисептичними діями. Як відомо , на зовнішній частині ущільнювача накопичуються бактерії , здатні його розкришити .

Догляд за системою водовідведення.

Водовідвід є одним з найважливіших елементів євровікна . Його конструкція гарантує прискорене і повне видалення вологи з поверхні рам навіть у самий проливний дощ, не дає вікнам пітніти як зовні вікна , так і всередині. Періодично водовідведення забиває сніг , пил, утворюється лід. Їх потрібно обов'язково видалити , інакше виниклий наліт може деформувати дану конструкцію . Вам достатньо періодично оглядати вікно , і воно зможе прослужити достатньо довго.

c

Кількість вбудованих елементів фурнітури в сучасних євровікнах може досягати декількох десятків . Частина встановлених деталей ви можете очистити самостійно , для догляду за окремими деталями краще викликати професіонала . Ви можете самостійно підтягнути кріплення: з часом воно починає розхитуватися , але за допомогою хрестової викрутки і ключа - шестигранника , Ви зможете продовжити термін роботи вікна ще на кілька років. Як бачите , краще іноді проводити профілактику встановлених вікон , ніж міняти через три роки зношене вікно на таке ж, але нове.


Автор Анатолій Базака