UK | RU

Заявка на ремонт

Замінимо склопакет на більш теплий

Ми переробимо Ваш однокамерний склопакет на більш комфортний.

Можна встановити Вам двухкамерний , енергозберігаючий , протиударний склопакети , можемо затонувати , можемо зробити склопакет з шпроссами ! Все це набагато покращить якість і дизайн Вашого вікна ! Заміна розбитого або переробка холодного - склопакета, на цілий або більш теплий , проводиться після виміру і виготовлення склопакета в терміни 2-7 днів (залежить від структури і форми склопакета ) ! Потрібно враховувати і те , що - коли , склопакет , змінює досвідчений майстер , шанси що склопакет не трісне через тиждень , а також ; довгожительство - дверей і вікон значно буде довша. За роки своєї роботи ми накопичили великий досвід спілкування з виробниками склопакетів , що дозволяє легко і точно замовляти будь-які склопакети з якісного скла .
Купуючи пластикове вікно , у покупця, завжди виникає питання , який склопакет поставити у вікно однокамерний , двухкамерний або трьох камерний склопакет. Це пов'язано з різними технічними характеристиками склопакета і ціною. На всіх склопакетах зазвичай встановлюється скло товщиною 4 мм , також за бажанням замовника може встановлюватись 3 і 6 мм скло. На однокамерному і двухкамерному склопакеті, скло встановлюються на відстань 24 мм і 30 мм. На замовлення замовника скла можуть встановлюватися від 12 до 32 мм і навіть більше , якщо замовляють трьох камерний склопакет. Із застосуванням сучасних технологій, в даний час продають енергозберігаючі склопакети . Як показує практика для нашої території практично найкраще встановлювати двухкамерний склопакет або енергозберігаючий склопакет , тільки для південних регіонів однокамерний склопакет. Це пов'язано з тим , що більша частина нашої країни , де зима тривати від 3 до 6 місяців і середній температурний режим становить у країні нижче 15-20 градусів морозу. Двухкамерний склопакет завтовшки 32 мм , коефіцієнт опору теплопередачі складає 0,42 кв. м ОС/Вт , коефіцієнт ослаблення звуку складає 36-38 дБ. Однокамерний склопакет , товщиною 24 мм , коефіцієнт опору теплопередачі складає 0,47 кв. м ОС/Вт.
Є можливість замінити Ваш однокамерний пакет на більш теплий двокамерний або склопакет з енергозбереження ! При заміні одгокамерного склопакета - 24мм на двухкамерний - 32мм потрібно замінити штапік , що спричинить подорожчання склопакета. Але якщо міняти однокамерний склопакет на той же однокамерний з енергозбереження то мінять штапік не треба . Всі варіанти переустановлення Вашого (холодного) склопакета на більше ( теплий) Ви можете дізнатися зателефонувавши нам .

Нижче наведена таблиця для виготовлення склопакетів :

Для прорахунку ціни на заміну однокамерного склопакета скористайтеся КАЛЬKУЛЯТОРОМ

Для прорахунку ціни на заміну двухкамерного склопакета скористайтеся КАЛЬКУЛЯТОРОМ


Автор Анатолій Базака