UK | RU

Заявка на ремонт

Змащувати фурнітуру на стулці вікна

Проводячи регулювання або ремонт Ваших металопластикових , алюмінієвих або дерев'яних вікон , в обов'язковому порядку потрібно змащувати фурнітуру так , як це показано на карті.
Змащувати фурнітуру , всі її рухомі елементи , труться на стулці металопластикового , алюмінієвого , деревяного вікна не менше двох разів на рік. Віконна і дверна фурнітура ; це складний механізм , що складається з притисків , цапф , роликів , засувок , петель , кронштейнів , тяг та інших елементів, що забезпечують відкривання , фіксацію і закривання вікон в різних режимах. Тому ставлення до того , коли , змащувати фурнітуру , має бути відповідальним і постійним.
При ремонті в приміщенні , де стоять металопластикові , алюмінієві , дерев'яні вікна , всі деталі повинні бути надійно ізольовані і захищені від попадання штукатурки та інших оздоблювальних матеріалів . При митті вікон , не рекомендується попадання на елементи фурнітури води і мильного і миючого засобів.
Очищати і змащувати фурнітуру , рекомендується , навесні і восени. Додайте ВД- 40 або літієву мастило в усі технологічні пази (прорізу ), розташовані по периметру фурнітури. Зручніше це робити після протирання вікна .
Змащувати фурнітуру на стулці рекомендовано 2 рази на рік , а якщо заїдає або туго ходить то можна змащувати 3 і більше рази , як кажуть "кашу маслом не обдуриш".


Автор Анатолій Базака