Логотип

Професійний ремонт євро вікон, дверей в Києві з 5-річною гарантією!

Uk | Ru

  • Замовлення приймаються щоденно:09.00-20.00
  • Виїзд майстра: Пн-ПТ: 09.00-17.00; Сб-Нд: 10-15

» Коли і де треба змащувати фурнітуру на стулці вікна

Проблеми віконЯкі проблеми усуваємо?
Встановимо у вікна дверіЯкі детаді встановлюємо?
Замінимо в дверях і вікнахЯкі замінюємо деталі?
Ремонт євро вікнаЯкі вироби ремонтуємо?

Коли і де треба змащувати фурнітуру на стулці вікна

схема змащування фурнітури 

Проводячи регулювання або ремонт Ваших металопластикових , алюмінієвих або дерев'яних вікон в обов'язковому порядку потрібно змащувати фурнітуру так , як це показано на карті.
Змащувати фурнітуру, всі її рухомі елементи, труться на стулці металопластикового, алюмінієвого, деревяного вікна не менше двох разів на рік. Віконна і дверна фурнітура; це складний механізм, що складається з притисків, цапф, роликів, засувок, петель, кронштейнів, тяг та інших елементів, що забезпечують відкривання, фіксацію і закривання вікон в різних режимах. Тому ставлення до того, коли, змащувати фурнітуру, має бути відповідальним і постійним.
При ремонті в приміщенні, де стоять металопластикові, алюмінієві, дерев'яні вікна, всі деталі повинні бути надійно ізольовані і захищені від попадання штукатурки та інших оздоблювальних матеріалів. При митті вікон, не рекомендується попадання на елементи фурнітури води і мильного миючого засобу.
Очищати і змащувати фурнітуру, рекомендується, навесні і восени. Додайте літієву мастило в усі технологічні пази (прорізу), розташовані по периметру фурнітури. Зручніше це робити після протирання вікна.
Змащувати фурнітуру на стулці рекомендовано 2 рази на рік, а якщо заїдає або туго ходить то можна змащувати 3 і більше рази, як кажуть "кашу маслом не зіпсуєш".