UK | RU

Заявка на ремонт

Покращимо звукоізоляцію вікон

Звуконепроникні вікна схожі за своєю будовою на звичайні вікна з ізоляційним склом , різниця існує тільки в деталях. Так для того , щоб забезпечити оптимальну шумоізоляцію , використовують , наприклад , шибки різної товщини , більшу відстань між стіклами вікна або в простір між склом закачується спеціальний звукоізолюючий газ. Але при цьому спеціальні звукоізоляційні характеристики, повинні володіти також віконні рами і ущільнення швів. Крім того , для звукоізольованих вікон надзвичайно важливий правильний монтаж . Звуконепроникні вікна мають шість різних класів захисту: при незначних шумових навантаженнях достатньо буде вікон класу 1 , які забезпечує зниження гучності від 25 до 29 децибел. Тому ж , хто живе поруч із жвавою автотрасою , залізницею або аеропортом , найкраще зробити вибір на користь класу шість , який знижує рівень шуму на 50 і більше децибел. Зрозуміло , що шумовий захист забезпечується тільки при закритих вікнах , тому біля доріг з інтенсивним рухом і так далі на додаток до звукозахисних вікнам має сенс встановити і вентиляційну установку або кондиціонер , щоб свіже повітря могло надходити в приміщення без шумової атаки ззовні.
Якщо застосовуються скло різної товщини , це знижує втрати звукоізоляції , що виникають за рахунок резонансних явищ .
Беріть склопакет зі склом 6мм. Я б зупинився на 6 - 14 - 4i або 6-8-4-10-4
Необхідно розуміти природу самого звуку , характер шумів в даній місцевості.Наприклад : стук рейок передається через залізобетон набагато сильніше ніж через повітря і скло вікон.
1 . Абсолютну звукоізоляцію досягти неможливо .
2 . Необхідно грамотно закрити монтажні шви.
3 . Правильне регулювання фурнітури (забезпечення притиску )
4 . І найголовніше: звукозахисні параметри всього будинку в цілому.
5 . Необхідно розуміти , що для низьких частот наприклад , вікна - не перешкода . Низькі частоти можуть погасити тільки товсті стіни й то не завжди повністю .
6 . У деяких випадках можна підвищити звукопоглинаючі характеристики самої кімнати .
Вікна ніколи небудуть ідеальним бар'єром для шуму. Щоб підвищити ефективність вікна ( по шумозахисту ) краще використовувати скло різної товщини. Дуже ефективний триплекс. Певний ефект дає наповнення інертним газом і різна товщина камер. Дуже важлива правильна установка , точніше правильне закладення укосів ( і всередині, і з зовні ) .
У ряді випадків (коли вікна виходять на жваву магістраль) вимагається послабити шум в низькочастотному діапазоні , для цього використовується склопакет з триплексом . Триплекс встановлюється назовні , в цьому випадку величина звукоізоляції складає 33-35 дБ на частоті 250-500 Гц . Крім склопакета , що звичайно є основним матеріалом , для зниження транспортного шуму , на звукоізоляцію впливає звукоізоляція профілю вікна і звукоізоляція монтажного шва і укосів .
А також по закінченню часу, на ваших вікнах зношується ущільнювач , розрегуліруються стулки , виходить нестиковка рами з стулкою і за цього виходить продування , а там де продування там і шум .


Автор Анатолій Базака