UK | RU

Заявка на ремонт

Заміна штапіка у вікнах і дверях

штапік- конструктивний елемент у вікні , зроблений з пластику , і служить для того , щоб тримати склопакет в стулці. Штапік , залежить від товщини склопакета або сендвіча і має різну ширину . Штапік на перший погляд - дрібний і малозначущий елемент в профілі , але насправді , він відіграє важливу роль. За допомогою його склопакет кріпитися до рами вікна , а штапік служить , як захист , від витягування скла. І справа в тому , що до кожного пластиковому профілем , іде свій штапік , який підходить , за своїм посадковому місцю . Штапік для металопластикових вікон і дверей , роблять з фігурного профілю , забезпеченого гумовим ущільнювачем , для зменшення повітрообміну і поліпшення теплоізоляції .

Для дерев'яних євровікон , дверей штапік виготовляють з дерев'яної рейки , а між штапіком і склопакетом простір заповнюється герметиком. Штапік додає вікнам і дверям закінченість , покращує естетичні та звукоізоляційні якості , робить вікна та двері довговічними і міцним. При виробництві металопластикових та дерев'яних євровікон зі склопакетом і фурнітурою , використовують штапік різної форми і ширини. Коли установливают в раму однокамерний склопакет , використовується широкий штапік , а при установці двокамерного склопакета використовують - вузький штапік .

Часто у мене просять поміняти склопакет однокамерний на двокамерний .

Як правило однокамерні склопакети мають формулу 4-16-4 ( 24мм ) , де 4 - 4 міліметрове скло , 16 - дистанційна рамка , 4 - 4 міліметрове скло , і на вікні в якому він встановлений варто товстий штапік , що б був ефект , від заміни однокамерного на двокамерний склопакети , потрібно встановити склопакет 4-10-4-10-4 ( 32мм) , де - де 4 - 4 міліметрове скло , 10 - дистанційна рамка , 4 - 4 міліметрове скло , 10 - дистанційна рамка , 4 - 4 міліметрове скло , а для цього потрібно замінити штапік на відповідний по параметрам склопакета , який буде набагато тонше штапіка для однокамерного склопакета !
Є вікна з одним склом , і щоб поставити туди склопакет , потрібно обов'язково поміняти штапік , за формулою склопакета.
Кожен штапік підходить до свого профілю і що б здійснити заміну штапіка потрібно знати з якого профілю у Вас вікна , двері і тоді підбирається , підрізається і установлюється склопакет і штапік .


Автор Анатолій Базака