UK | RU

Заявка на ремонт

Сервісне обслуговування вікон

"Киевская Сервисная Оконная Служба" - має багаторічний досвід у галузі сервісне обслуговування вікон та дверей (ремонт вікон, встановлення москітних сіток і т.д.).

Основний напрямок діяльності компанії - ремонт пластикових вікон будь-яких виробників з будь якою фурнітурою. Звернувшись до нас Ви зекономите свій час і гроші. Ми якісно і в короткі сроки усунемо проблеми пов'язані з поломкою або модернізацією Ваших вікон (ремонт вікон , установку склопакетів , установку підвіконь , установку відливів , установку москітних сіток ) .

Майже 10 років вікна ПВХ - лідери продажів серед інших віконних конструкцій. І, згідно статистики віконного ринку , йде постійний динамічний ріст обсягів продажів. Можуть бути сезонні коливання в ту або іншу сторону , проте в цілому , в кожному році вікон продається на порядок більше , ніж у попередньому. Тому , в даний час , гостро стало питання про сервісному обслуговуванні по дрібному або капітальному ремонту віконної конструкції. Не залежно від того , хто виробник вікон , дорогі ( елітні ) або звичайні віконні конструкції встановлені в квартирі , всі вони , з часом , потребують профілактичного або капітального ремонту .

Також в нашій компанії діє послуга терміновий ремонт вікон і склопакетів.

Яку б ви ціну не заплатили за своє вікно , атмосферні опади , перепади температур роблять свою справу. Експлуатаційні властивості вікна погіршуються , і настає момент , коли буде потрібно профілактичне, технічне обслуговування або навіть капітальний ремон вікон або дверей. Виклик майстра з ремонту вікон потрібен тоді , якщо ви помітили , що :
• через вікно в квартиру стало проникати холодне повітря
• рама має пошкодження або , якщо це дерев'яні вікна , сталася деформація віконної конструкції
• порушена герметичність склопакета , ознаками є: запотівання скла або на склі зсередини став утворюватися лід ( у зимовий період)
• зникла плавність відкривання , закривання стулки
замки стали погано працювати.
Найбільше запитів по сервісного обслуговування віконної конструкції; це послуги , пов'язані з регулюванням або ремонтом фурнітури. На другому місці йдуть звернення в сервіс власників вікон ПВХ з приводу заміни пошкоджених склопакетів і по заміні ущільнювачів . Що ж до установки додаткових елементів: тюнінгу для вікна , установки монтажу автоматичного управління , установки припливної вентиляції. То по цим питанням власники вікон ПВХ звертаються в сервісні служби з ремонту вкрай рідко.
Сервісним обслуговуванням вікон ПВХ зараз займаються не тільки компанії , які виробляють віконні конструкції , але це стало самостійним видом бізнесу. Багато компаній почали пропонувати переустановку вікон , якщо початковий монтаж був виконаний неякісно. Деякі фірми, що надають послуги з промислового альпінізму , а також клінінгові компанії в список пропонованих послуг включили також сервіс з обслуговування вікон.
Ремонт пластикових вікон ; це досить серйозне завдання , помилки тут неприпустимі. Ось чому ремонт вікон необхідно довіряти тільки професіоналам , знайомим з усіма тонкощами справи і володіющими достатнім досвідом. Яким би не було ваше замовлення , ми відмінно впораємося з ним.
Кроком для створення компанії, пропонующу послуги по ремонту пластикових вікон , послужила гостра потреба населення в ліквідації наслідків діяльності недобросовісних фірм.
Зачаcтую ці компанії відмовляються виправляти виникаючі неполадки , а інші фірми не хочуть відповідати за недобросовісну роботу своїх колег , і так само відмовляються від ремонту вікон .
Вибираючи ремонт вікон в нашій компанії , Ви вибираєте надійного партнера , який точно у встановлені терміни зробить ремонт вікон , а так же, грамотно і якісно виконає всю роботу. Ремонт вікон ; ця основна сфера нашої діяльності , і ми з повною відповідальністю ставимося до виконання своїх обов'язків.


Автор Анатолій Базака