Логотип

Професійний ремонт пластикових, алюмінієвих, дерев'яних (євро-брус) вікон і дверей

Гарантія на ремонт євро вікон та балконних дверей - 5 років!

Проблеми віконПроблеми вікон, дверей
Встановимо у вікна дверіВстановимо у вікна двері
Замінимо в дверях і вікнахЗамінимо у вікнах, дверях
Ремонт євро вікнаЩо ми ремонтуємо?

Коли необхідно робити заміну ущільнювальної гуми в євро вікнах або дверях?

Uk | Ru

Ручка і клямка на балконні двері

Ручка із зворотного боку балкона - так звана "ручка курця", "ручка- тягучка" або "ручка ракушка" - призначена для закриття стулки балконних дверей з боку балкона.

ручка ккурця 

Ручка - курця використовується тоді, коли Ви виходите на балкон або лоджію і прикриваєте за собою стулку дверей із зовнішньої (з боку вулиці) сторони. Ручкою - курця, часто використовується людьми, що виходять на балкон покурити і що б дим не заходив до приміщення закривають за собою двері. "Ручка курця" продається окремо і не входить в комплект поставки балконних дверей. Ручка - ракушка для балконних дверей, ручка - черепашка виготовляється з пластика, а також є металеві - які більш надійні і довговічні. Колір балконної ручки підбирається під колір профілю дверей і буває разним. Самий поширені це білий і коричневий кольори.

фіксатор защелка дверей 

Дверна балконна защіпка - служить для фіксації (утримання в закритому положенні) балконної стулки при виході на балкон. Варто потягнути за зовнішню ручку курця і двері остануться в закритому положенні. І навпаки, щоб двері відкрити, досить легенько штовхнути, в сторону кімнати, двері. Дверні засувки на балконні двері встановлюються для кожного металопластикового профілю окремо і бувають різної ціни, в залежності від виду та виробника.


Автор Анатолий БазакаОнлайн - заявка
на ремонт вікон та дверей

Як до Вас звертатися:


Ваш телефон:


Точна адреса:


Опишіть причину звернення: