Логотип

Професійний ремонт пластикових, дерев'яних євро - вікон і дверей з гарантією 5 років!

Проблеми віконПроблеми вікон, дверей
Встановимо у вікна дверіВстановимо у вікна двері
Замінимо в дверях і вікнахЗамінимо у вікнах, дверях
Ремонт євро вікнаЩо ми ремонтуємо?

Які вікна і двері в місті Київ ми регулюємо і ремонтуємо?

ПП "Київський Сервісний Віконний Центр" здійснює терміновий ремонт вікон і дверей в Києві – якісно, оперативно, акуратно, з гарантією тривалої безперебійної експлуатації обслуговуваних віконних і дверних систем.

Ремонт розсувних вікон і дверей.

ремонт раздвижных систем 

Ремонт розсувних металопластикових та дерев'яних систем, може знадобитися якщо була порушена технологія виробництва системи, особливо в металопластикових виробах, з неякісним або відсутнім профілем, неправильний монтаж також сприяє виникненню поломок. На жаль іноді відбуваються збої в роботі розсувних систем.

Зустрічаються і випадки неправильної експлуатації виробу тоді найчастіше страждає фурнітура, розсувний механізм. Якщо у вас виникли проблеми з розсувними системами не варто пробувати розібратися з ними самостійно.

Процес регулювання або ремонту розсувних систем, слід робити тільки фахівцям.

Ремонт вікон фірми Schuco (ШУККО).

ремонт окон шукко 

Ремонт вікон Schuco може знадобиться тим людям, які встановили у свій час ці вікна, а так, як в даний час, вікна Schuco (ШУККО), залишилися без елементарної ремонтної бази і по мірі поломки оригінальної фурнітури, можуть бути замінені на іншу фурнітуру, виготовлену спеціально для заміни фурнітури ШУККО! У більшості випадків, знайти потрібну деталь фурнітури в магазинах, неможливо. У зв'язку з цим, виникає необхідність замовлення потрібної запчастини на заводі-виробнику, тому іноді ремонт вікон Schuco може зайняти від трьох до чотирьох тижнів, все залежить від поломки фурнітури, і матеріалу виготовлення. Фурнітура Schuco для алюмінієвих конструкцій випускається тільки для встановлення на вікна та двері з профільної системи Schuco, і нічим іншим замінити її не можна.

Процес регулювання або ремонт вікон фірми Schuco (ШУККО), виробляє фахівець.

Ремонт металопластикових вікон.

ремонт металлопластиковых окон 

Ремонт металопластикових вікон, зводиться до діагностики зламаних вікон, регулювання і змащення фурнітури, заміну зламаних деталей, і проведення інструктажу, для самостійного обслуговування і правильного догляду за вікнами. Тому, для подальшої рекламації, профілактики, регулювання і ремонту телефонуйте в компанію "Київський Сервісний Віконний Центр", це фірма, яка має великий досвід роботи з ремонту металопластикових вікон і де працюють висококласні фахівці. Все це допоможе Вам заощадити гроші і уникнути поломок конструкцій надалі, а вікна прослужать вам не одне десятиліття. Для того щоб вікна завжди відповідали технічним вимогам і характеристикам, знадобиться постійний догляд та регулювання фурнітури. Кваліфіковані фахівці проводять ремонт металопластикових вікон з допомогою сучасних інструментів і матеріалів.

Для того щоб не порушити геометрію віконних конструкцій, ремонт металопластикових вікон, слід довіряти тільки кваліфікованим фахівцям.

Ремонт дерев'яних євровікон

ремонт деревянных евроокон 

Ремонт або регулювання, дерев'яних євровікон, може знадобитися, якщо раптом підвела фурнітура, не витримавши щоденних відкривань і закривань. Хоча цілком ймовірно і випадкове допущення заводського браку при її виготовленні. На жаль, із-за різних обставин, відбуваються прикрі помилки при монтажі склопакета, що також вимагає виконання дій по відновленню. Простіше кажучидерев'яні євровікна знаходяться в постійному режимі регулярної експлуатації. Що ж робити, як би дбайливо і з любов'ю до них не ставилися господарі приміщення, ні-ні, та й знадобиться ремонт дерев'яних євровікон. Пошкодження трапляються без всякого "шанування" гарантійних запевнень виробників, які запевняють у стовідсотковій бездоганній роботі конструкцій дерев'яних вікон, при правильному догляді за дерев'яними євровікнами протягом 40-50 років.

Ремонт пластикових вікон Київ.

ремонт пластиковых окон 

Ремонт пластикових вікон в місті Київ і передмісті від компанії «Київський Сервісний Віконний Центр». В день звернення в нашу компанію, ми приїдемо через кілька годин в терміновому порядку, і відремонтуємо зламане пластикове вікно або двері. Найчастіше потрібен ремонт пластикових вікон в Києві, вік яких більше 3 років. Усунення несправностей у вікні, дозволяє досягти початкових теплових і шумозахисних якостей вікон. Наші майстри вміють ремонтувати конструкції, таких фірм як: SCHUCO, ROTO FRANK, KALE, WINKHAUS, SIEGENIA-AUBI, FUHR, VORNE, G-U, INTERNIKA, MACO. Якщо Ваші пластикові вікна, викликають складність у використанні, не слід їх відразу міняти на нові, тим більше, що це досить витратна і клопітка робота. Більшість поломок і несправностей в пластикових конструкцій можна усунути, зробивши якісний ремонт пластикових вікон.

Будь-які роботи з усунення несправностей, регулювання пластикових вікон, заміну різних елементів фурнітури і т. д., виконає компанія "Київський Сервісний Віконний Центр", що здійснює ремонт пластикових вікон та дверей в Києві надійно, швидко і недорого.

Ремонт штульпового вікна або дверей
ремонт штульповых окон 

Ремонт штульпових вікон або дверей, повинен проводитися при таких дефектах:

•сторонні звуки при відкриванні та закриванні стулок;

•провисання віконних стулок;

•розгерметизація віконної конструкції;

•заклинювання механізмів фурнітури;

•тертя або навпаки нещільне приставання стулок при закритті.

Ми надаємо такі послуги:

•ремонт всіх рухомих частин вікна.

•ремонт механізмів відкривання і притиску віконних стулок.

•фахівці нашої компанії проведуть ретельне очищення та змащування всієї фурнітури та механізмів вікна.

Багато власників металопластикових вікон вважають, що зробивши регулювання своїми руками, вони заощадять кошти і при цьому досягнуть потрібного результату. Однак варто знати, що самостійне регулювання або ремонт фурнітури, втручання в конструкцію віконної системи, призведе до ще більших проблем.

Процес регулювання, ремонту або заміни фурнітури в євровікнах або дверях, слід довіряти тільки професіоналам.


Автор: Базака Анатолий