Логотип

Професійний ремонт пластикових, дерев'яних євро - вікон і дверей з гарантією 5 років!

Проблеми віконПроблеми вікон, дверей
Встановимо у вікна дверіВстановимо у вікна двері
Замінимо в дверях і вікнахЗамінимо у вікнах, дверях
Ремонт євро вікнаЩо ми ремонтуємо?

Ремонт вікон з гарантією, будь-яка складність, всі райони Києва!

Якщо потрібен ремонт вікон з пластика, дерев'яного євро - бруса або алюмінієвого профілю, дзвоніть нам прямо зараз за телефонами вказаних в контактах.

ремонт євро вікон

Всупереч розмовам про довгострокове налаштування конструкцій, наші майстри по ремонту вікон в місті Київ, дійсно працюють досить швидко. Ви збережете десятки і сотні гривень, якщо звернетеся до нас. Всі роботи проводяться за місцем установки поламаних віконних конструкцій в стислі терміни з наступними гарантійними зобов'язаннями. Ми пропонуємо професійний євро ремонт вікон в Києві, досвідченими фахівцями.

Ваші вікна з металопластику прийшли в непридатність? В їх порушилася чітка робота фурнітури? При неправильній і довгостроковій експлуатації вікон сталась зношеність гумового ущільнювача? Почав пітніти склопакет всередині? Пошкодився, тріснув профіль? Не відкривається стулка вікна. Тоді Вам терміново потрібен ремонт вікон ПВХ! Будь-які поломки або інші проблеми в євровікні та двері, професійно виправить наша компанія на вищому рівні. Вам потрібно лише подзвонити нам, все інше — за нами.

Ремонт пластикових вікон в Києві, найбільш затребувана послуга. Ми обслуговуємо вікна та двері з ПВХ, будь яких профільних систем, всіх виробників фурнітури, які існують на нашому ринку відомих і маловідомих брендів.

Відремонтовані вікна на вигідних для Вас умовах!

Перелік діяльності компанії досить широкий: ремонт всіх марок і видів вікон, регулювання, настроювання та заміна віконної або дверної фурнітури, ущільнювача, петель, шпінгалетів, ручок і т. д., переробка та виготовлення москітних сіток, модернізація віконних і дверних конструкцій. Виправлення браку після встановлення або регулювання вікна недобросовісними "фахівцями".

Гарантія якості і терміни здачі виконаних робіт

У нашій компанії працюють виключно досвідчені фахівці, які виконають ремонт вікна в Києві, за лічені години. Ми даємо гарантію на заміну поламаних деталей до 5 років. Термін гарантії на деталі залежить від виробника. За всю історію компанії "Київський Сервісний Віконний Центр" не було жодного випадку повторної поломки фурнітури вікна протягом перших 3 років після ремонту. Але якщо таке станеться протягом року після обслуговування, ми швидко вирішимо проблему за наш рахунок!

Замовте налаштування поломок, щоб Ваші старі вікна, стали працювати краще ніж нові!

Замовивши ремонт металопластикових вікон у нас, Ви отримаєте вікна з яких: не тече вода на підвіконня, не продуває вітер з усіх щілин, з поліпшеною звукоізоляцією, якісним відкриттям і закриттям стулки. Майстер з ремонту пластикових вікон, працює у всіх районах міста Києва, і гарантує оперативно і якісно відремонтувати конструкцію. Нам невигідно працювати погано, ми зацікавлені в тому, щоб нашу компанію рекомендували друзям. Ви оплачуєте наші послуги один раз за фіксованими тарифами, і отримуєте налаштовані вікна, в кілька разів дешевше їх вартості, з оновленим ресурсом. Ми любимо працювати так, щоб кожен клієнт залишився в захваті від результатів ремонту.

Значне число клієнтів звертаються до нас по рекомендації. І тільки, дійсно, бездоганна робота може дати такі результати.

Не витрачайте час на пошуки майстрів на ремонт вікон в Києві!

Телефонуйте нам, тому що сотні клієнтів вже переконалися, що наші обіцянки не розходяться з ділом! Подивіться послуги, які ми пропонуємо і телефонуйте! Ми будемо у Вас, коли це необхідно!

Компанія "Київський Сервісний Віконний Центр" пропонує в Києві та передмісті, сервісне обслуговування і якісний ремонт вікон будь-якої складності, у тому числі можливий і терміновий виїзд майстра для сервісного обслуговування дерев'яних вікон і дверей. Наша компанія займається регулюванням, настроюванням та ремонтом дерев'яних вікон з клеєного євро бруса, або комбінованих виробів:(дерево + алюміній), (алюміній + дерево), (дерево + пластик). В роботі з дерев'яними євровікнами, майстер повинен бути зосереджений і уважний при установці і герметизації склопакета, так як дерев'яні рами вікна дуже легко пошкодити регулювальним інструментом.

Трохи про сервісне обслуговування алюмінієвих конструкцій. "Київський Сервісний Віконний Центр" не радить проводити ремонт алюмінієвих вікон самостійно. Найменша неправильна дія самостійного налаштування вікна, призведе до часткової або повної поломки віконної фурнітури. А ціна на заміну фурнітури - досить висока! Обслуговування алюмінієвих вікон потрібно: при порушенні технології установки, а також, використання конструкцій тривалої і постійної експлуатації. Викликати майстра відремонтувати алюмінієві вікна в Києві, Ви можете за телефоном, вказаним на сайті або відправити заявку в контактах.

У сферу наших послуг входять!

Усунення запотівання і продування з вікна.

Заміна гумових ущільнювачів.

Регулювання євровікон і дверей.

Ремонт балконних дверей.

Регулювання і ремонт розсувних систем.

Заміна віконних і дверних петель, ручок, замків, фурнітури, шпінгалетів.

Установка зимового провітрювання, штопора для дверей, набору курця в балконні двері, москітних сіток на вікна, дитячих замків на стулку вікна, протизломних блокіраторів і т. д.

Якісно провести роботи по регулюванню або відремонтувати пластикові вікна, двері, може тільки спеціалізований майстер. Таких фахівців мало, так як хороший професіонал повинен першокласно вміти встановлювати вікна, повністю володіти знаннями про складання євро вікон, знати характеристику, марку і пристрій фурнітури, також структуру профільних систем та їх виробників. Ремонт металопластикових, алюмінієвих та дерев'яних євро вікон на сьогоднішній день, дуже затребувана послуги. Компаній, що надають послуги з ремонту вікон на професійному рівні, не так вже й багато. "Київський Сервісний Віконний Центр" одна з таких компаній.

Ось кілька фактів, за якими потрібно звертатися по ремонтом вікон до нас:

В області налаштування і обслуговування віконних і дверних конструкцій, працюємо стабільно вже більше 15 років!

У штаті компанії "Київський Сервісний Віконний Центр" працюють професіонали високого класу.

100% - ремонт проводиться оригінальними запчастинами і сучасним інструментом.

Майстер з сервісного обслуговування металопластикових, алюмінієвих, дерев'яних вікон, приїжджає на замовлення з комплектуючими до поламаних вікон або дверей.

Гарантія на матеріали до 5 років.

Приїдемо точно у домовлений з Вами час. Акуратність і порядність - гарантуємо.

Якщо Ви знаходитеся в Києві то ремонт вікон, виготовлених з матеріалу: пластик, дерево, алюміній і встановлених у квартирі, будинку і не житлових приміщеннях, виконають наші майстри.


Автор: Базака Анатолий