Логотип
Ремонт пластикових та дерев'яних євровікон Київ та передмістя!
Виїзд майстра на ремонт: Пн-Пт: 09:00-17:00; Сб-Нд: 10:00-15:00!
Ремонт вікна » Ремонт вікон та дверей фірми шукко (Schuco)
»»» Встановимо «««
»»» Фурнітура «««

Ремонт вікон та дверей фірми шукко (Schuco)

Пластикові вікна Schuco виробляються на підприємстві Carl Schnics GmbH Со в Німеччині. Компанія Schuco не тільки займає лідируючі позиції на європейському ринку будматеріалів, а також має міжнародний авторитет в області геліосистем, вікон, дверей і фасадів.

Ця компанія представляє широкий асортимент моделей вікон і дверей. Основна частина віконних конструкційSchuco, що реалізуються в Києві , найбільш пристосована до умов експлуатації.

Віддавши перевагу вікнам саме цього виробника, необхідно вивчити всі нюанси даних віконних систем. Вважати, що вони прослужать вам вічно, не можна. В експлуатації дані вікна досить вимогливі.

Ціни на ремонт пластикових і алюмінієвих вікон, дверей фірми Шукко (Schuco) в Києві.

Розблокувати ручку на стулці вікна або балконних дверей.

✔ Розблокувати пластикове вікно від 300
✔ Розблокувати пластикові балконні двері від 400
✔ Розблокувати алюмінієве вікно від 400
✔ Розблокувати алюмінієві балконні двері від 500

Регулювання петель, фурнітури фірми Шукко (Schuco) ключами.

✔ Відрегулювати пластикове вікно + змащування від 100
✔ Відрегулювати пластикові балконні двері + змащування від 150
✔ Відрегулювати алюмінієве вікно + змащування від 200
✔ Відрегулювати алюмінієві балконні двері + змащування від 250

Ремонт вікон, та балконних дверей - з фурнітурою фірми Шукко (Schuco).

✔ Відремонтувати металопластикове вікно від 2000
✔ Відремонтувати металопластикові балконні двері від 2500
✔ Відремонтувати алюмінієве вікно від 4000
✔ Відремонтувати алюмінієві балконні двері від 4500

Термін служби фурнітури безпосередньо залежить від своєчасного змащування, також не варто забувати і про регулювання механізмівзамикання. Згодом можуть з'явитися труднощі в повертанні віконної ручки. У такій ситуації ні в якому разі не застосовуйте силу при закриванні вікна, це виведе з ладу весь механізм замикання, а згодом призведе до повної його заміни, що обійдеться Вам недешево.

У такій ситуації слід одразу ж звертатися за сервісом до професіоналів в "Київський Сервісний Віконний Центр".

Ремонт металопластикових вікон і дверей Schuco в Києві

редуктор шукко 

Часто виходить з ладу блокіратор відкривання стулки, ламається фіксатор на блокіраторі, який стоїть на металопластикових вікнах і дверях, або ламається шестерінка в ньому.

Заміна або установка будь-якого механізму, виконані некомпетентним майстром, можуть привести до пошкоджень віконної конструкції, тому краще довірити ремонт фурнітури Schuco, а також їх обслуговування-досвідченому фахівцю.

Компанія Schuco у виробництві вікон використовує профіль, який істотно відрізняється від аналогічних профілів інших компаній. Цим пояснюються складності ремонту таких вікон.

Фурнітура та механізми повинні використовуватися тільки оригінальні. У більшості випадків не можливо знайти потрібну деталь в магазинах. У зв'язку з цим виникає необхідність замовлення запчастини у заводу-виробника, тому іноді ремонт вікон Schuco може тривати від трьох до чотирьох тижнів.

Крім того, фурнітура упаковується виключно у вигляді набору. На жаль, купити одну-дві необхідних вам деталі неможливо. Таким чином, замість того, щоб придбати 2 петлі, вам доведеться купувати весь набір, в якому 50 таких петель.

ручка шукко 

Ремонт або заміну фурнітури, коли стоїть така ручка Шукко (як на малюнку вище), не робимо.

В даний час металопластикові вікна Schuco (ШУККО) залишилися без ремонтної бази і, по мірі виходу з ладу оригінальної фурнітури, можуть бути переоснащені іншої фурнітурою, виготовленої спеціально для повної заміни фурнітури ШУККО!

Якщо ви хочете, щоб вікна Schuco якомога довше радували вас якістю, то не нехтуйте професійним сервісом компанії "Київський Сервісний Віконний Центр".

Ми робимо заміну фурнітури Schuco на більш функціональну. Фурнітура замовляється з Німеччини!

Висока технологічність виготовлення і оригінальна фурнітура з відмінною легкістю ходу спочатку швидко завоювали любов і довіру замовників.

Але в час кризи в 2008 року, постачання фурнітури Schuco в Україну призупинилося, і поставками фурнітури для металопластикових вікон, займаються лише кілька фірм, і те поставки здійснюються нової фурнітури Schuco VarioTec яка не скрізь може замінити стару.

"Київський Сервісний Віконний Центр" - зробить ремонт вікон фірми шукко (Schuco) виготовлених з металопластику, в найкоротші терміни.

Ремонт алюмінієвих вікон шукко (Schuco)

ремонт дверей шукко 

Фурнітура Schuco для алюмінієвих вікон випускається тільки для оснащення віконних і дверних конструкцій з профільної системи Schuco і ні на яку іншу замінена бути не може. Щоб замінити стару фурнітуру на нову потрібно чекати кілька тижнів, а то й місяців поставки запчастин. На іншу фурнітуру (так як в пластикових вікнах) її поміняти не можна.

Фахівці нашої компанії виконують роботи по заміні, модернізації і зроблять якісний ремонт пластикових і алюмінієвих вікон і дверей фірми шукко Schuco.

»»» Замінимо «««
»»» Рекомендації «««