Логотип

Професійний ремонт пластикових, алюмінієвих, дерев'яних (євро-брус) вікон і дверей

Проблеми віконПроблеми вікон, дверей
Встановимо у вікна дверіВстановимо у вікна двері
Замінимо в дверях і вікнахЗамінимо у вікнах, дверях
Ремонт євро вікнаЩо ми ремонтуємо?

Коли необхідно робити заміну ущільнювальної гуми в євро вікнах або дверях?

Uk | Ru

Регулювання, ремонт штульпових вікон, дверей Київ

Ремонт штульпових вікон в Києві, потрібен тим господарям, які бачать неправильну роботу таких вікон, зламані шпінгалети, петлі, фурнітуру. Для початку варто спробувати відрегулювати такі вікна, а коли регулювання не допомагає то зробити ремонт штульпової системи.

ремонт штульпових вікон 

Штульп — універсальне будова металопластикових чи дерев'яних конструкцій, у якому не передбачено перегородки (імпоста) встановленої між стулками. Дві стулки вікна або дверей, кріпляться петлями з протилежних сторін, і закриваються один до одного, з допомогою спеціально встановленого комплекту фурнітури. Відсутність імпоста не поділяє конструкцію на дві частини і дає світловому прорізу багато простору.

Стулки такого євровікна ділять на:

1) основна або активна (поворотна або поворотно - відкидна стулки);

2) другорядна не залежна або пасивна (поворотна стулка).

Першою відкривається з допомогою віконної ручки основна стулка, далі, після її відкриття, піднявши шпінгалети встановлені у верху і низу стулки - відкриваємо незалежну стулку, після чого отримуємо чистий отвір по ширині двох стулок.

ремонт штульпових дверей 

Штульпове з'єднання встановлюють на балконні та вхідні двері, в результаті чого отримують прохід на ширину дверного отвору. Відмітна характеристика таких дверей – вони відкриваються назовні, що дає можливість розкрити стулки навстіж і не займати простір всередині приміщення.

Штульпові конструкції, оснащені спеціальною фурнітурою, запірними шпінгалетами, дверними і віконними петлями. При частому використанні таких вікон або дверей, потрібен профілактичний відхід і сервісне обслуговування, що і робить Київський Сервісний Віконний Центр.

Ремонт штульпових вікон в Києві потрібен тим господарям, які бачать неправильну роботу таких вікон, зламані шпінгалети, петлі, фурнітуру. Для початку варто спробувати відрегулювати такі вікна, а коли регулювання не допомагає то зробити ремонт штульповій системи.

На ремонт штульпових дверей Київ, викликають майстра по ремонту вікон, дверей в Києві, для проведення регулювання, зробити налаштування, а якщо потрібно і провести ремонт і заміну зламаних деталей.


Автор Анатолий БазакаОнлайн - заявка
на ремонт вікон та дверей

Як до Вас звертатися:


Ваш телефон:


Точна адреса:


Опишіть причину звернення: