Логотип
Головна » Ремонт металопластикових вікон Київ та передмістя!
»»» Встановимо «««
»»» Фурнітура «««

Ремонт металопластикових вікон Київ та передмістя!

ПП «Київський Сервісний Віконний Центр» готовий запропонувати вам: технічне обслуговування, регулювання, утеплення і ремонт пластикових вікон Київ і передмістя - будь-яких виробників металопластику і фурнітури, не залежно від року їх виготовлення.

Займаємося ремонтом пластикових вікон і дверей з 2003 року. За пророблена час ПП «Київський Сервісний Віконний Центр» заслужив репутацію надійної компанії з ремонту й обслуговування металопластикових вікон. Компанії, якій довірили ремонт пластикових вікон-більше 10000 замовників, при цьому, що стали нашими постійними клієнтами і рекомендували нас своїм друзям і знайомим.

ремонт всіх видів пластикових профілів

Ваші вікна з металопластику прийшли в непридатність? В їх порушилася чітка робота фурнітури? При неправильній і довгостроковій експлуатації вікон стався знос гумового ущільнювача? Почав потіти склопакет всередині? Не відкривається стулка вікна. У всіх перерахованих випадках, потрібно терміновим чином ремонтувати вікно! Будь-які поломки або інші проблеми в металопластикових вікнах і дверях, професійно виправлять наші майстри на вищому рівні. Вам потрібно тільки викликати майстра на ремонт вікон і дверей, все інше - за нами.

Ремонт металопластикових вікон в Києві, найбільш затребувана послуга. Ми обслуговуємо вікна та двері з ПВХ будь-яких профільних систем, всіх виробників фурнітури існуючих на нашому ринку відомих і маловідомих брендів.

В день звернення в нашу компанію, приїдемо через кілька годин, в терміновому порядку, і відремонтуємо зламане пластикове вікно або двері. Найчастіше потрібен ремонт пластикових вікон в Києві, вік яких більше 3 років. Усунення несправностей у вікні, дозволяє досягти початкових теплових і шумозахисних якостей вікон. Наші майстри вміють ремонтувати конструкції, таких фірм як: SCHUCO, ROTO FRANK, KALE, WINKHAUS, SIEGENIA-AUBI, FUHR, VORNE, G-U, INTERNIKA, MACO.

Якщо Ваші пластикові вікна, викликають складність у використанні, не потрібно їх відразу міняти на нові, тим більше, що це досить витратна і копітка робота. Більшість поломок і несправностей в пластикових конструкцій можна усунути, провівши якісний ремонт вікон з металопластику.

ремонт пластикових вікон 

Чому ремонт пластикових вікон в Києві вигідно довірити нам?

• Професіоналізм. У штаті працюють професіонали, що використовують в ремонті пластикових вікон оригінальні запчастини, що постачають з Німеччини.

• Прозорість в роботі. Ми видаємо квитанції з мокрою печаткою, за проведений ремонт.

• Безкоштовні консультації. Виникли питання або потрібна порада? Телефонуйте! Служба підтримки відповість на питання і проконсультує Вас з питання, що цікавить.

• Терміновий ремонт пластикових вікон в Києві в терміни 2-3 години після отримання заявки.

• Безкоштовний виїзд майстра по гарантії.

• Знижки для постійних клієнтів.

Привід для ремонту металопластикових вікон може бути самим різним:

- деформація віконної рами від сонця і підвищеної вологості,

- порушення герметичності євровікон,

- намерзання на вікнах,

- знос фурнітури,

- утворення на склопакеті криги, конденсату,

- помилка монтажників вікон, при установці пластикових вікон,

Також ми вирішуємо такі питання як, переробка поворотної стулки вікна в поворотно-відкидну.

Недостатня увага до ремонту вікон, може обернутися необхідністю заміни фурнітури,

Послуги!

ремонт пластикового вікна 

• Діагностика пластикових вікон.

• Регулювання металопластикових вікон.

• Професійний ремонт пластикових вікон в Києві.

• Заміна ущільнювача, фурнітури та комплектуючих.

• Усунення промерзання, продування, запотівання на склопакеті.

• Установка дитячих замків, зимового провітрювання, протизламних блокаторів.

• Сервісне обслуговування.

4 основних проблеми, які може вирішити ремонт металопластикових вікон в Києві

Термін експлуатації і роботи металопластикових вікон, за умови, що установка конструкцій, була виконана якісно, може тривати довгі роки. Але, буває і так, коли від виниклої проблеми в роботі вікна, подальша експлуатація стає неможливою.

1. Звукоізоляція. Сторонні шуми з вулиці більше не проникнуть в приміщення.

2. Відсутність вогкості. Цвіль і вологість зникне, а приміщення буде теплим і комфортним з оптимальним рівнем вологості.

3. Естетичний зовнішній вигляд. Після проведення ремонтних робіт вікна стануть акуратними і красивими.

4. Збереження тепла. Відсутність щілин не допустить втрат теплого повітря.

Наші послуги цілком доступні для кожного. Вже в перший опалювальний сезон Ви на собі відчуєте зміни в кращу сторону, і ваші витрати на ремонт пластикових вікон окупляться.

Ремонт металопластикових вікон і дверей починається з діагностики.

діагностика і ремонт вікна

Будь-який ремонт пластикових вікон, дверей - повинен починатися з діагностики, яка повинна виявити всі причини, що призвели до ускладнення. Якщо герметичність стулок порушена, то обов'язково відбудеться поломка фурнітури, а наслідки - ремонт металопластикових вікон. Порушення можуть виникнути з деяких причин: головна причина-не проводилось регулювання і змащування вікон, далі, поломка петлі, через викривлення рами, від того що вона була слабо закріплена до основи. Час витрачений на ремонт пластикових вікон, залежить від складності поломки. І якщо дефект незначний, то на ремонт піде не більше години. Як тільки встановлена причина поломки, то можна приступати до ремонту вікон. Приступаючи до ремонту, стулку попередньо знімають з петель, для ретельного огляду конструкції. І якщо при огляді спостерігається викривлення основи вікна, то роблять спеціальні заходи з вирівнювання всієї конструкції. І якщо ремонт металопластикових вікон неможливо провести на місці, і він вимагає усунення дефектів у заводських умовах, то вікно демонтують, і всі несправності будуть усувати на професійному обладнанні.

Найпростіше, якщо буде потрібна заміна фурнітури. Такий ремонт пластикових вікон проводиться за місцем установки. Стулку знімають з петель, розбирають. Проводять заміну старої фурнітури, на нову, збирають. І встановлюють стулку на колишнє місце, а потім проводять регулювання.

Якщо ремонт металопластикових вікон в Києві, провести на ранній стадії виявлення дефекту, то виконати його буде легше, а витрати на ремонт будуть менше. Ремонт пластикових вікон; вимагає якісного і швидкого професійного виконання. Його не можна відкладати. Вікна, яким потрібен ремонт, знижують рівень безпеки житла, збільшують енергоспоживання, що веде до великих сум рахунків для оплати.

»»» Замінимо «««
»»» Рекомендації «««