Логотип

Професійний ремонт євро вікон, дверей в Києві з 5-річною гарантією!

Uk | Ru

  • Замовлення приймаються щоденно: 09.00-20.00
  • Виїзд майстра: Пн-ПТ: 09.00-17.00; Сб-Нд: 10.00-15.00

» Ремонт вікон фірми шукко (schuco)

Які проблеми усуваємо?

Які детаді встановлюємо?

Які замінюємо деталі?

Які вироби ремонтуємо?

Ремонт вікон фірми шукко (schuco)

Пластикові вікна Schuco виробляються на підприємстві Carl Schnics GmbH в Німеччині. Компанія Schuco не тільки займає лідируючі позиції на європейському ринку будматеріалів, а також має міжнародний авторитет в області геліосистем, вікон, дверей і фасадів. Ця компанія представляє широкий асортимент моделей вікон і дверей. Основна частина віконних конструкцій Schuco, що реалізуються у Києві, найбільш пристосована до умов експлуатації. Віддавши перевагу вікнам саме цього виробника, необхідно вивчити всі нюанси даних віконних систем. Вважати, що вони прослужать Вам вічно, не можна. В експлуатації дані вікна досить вимогливі. Термін служби фурнітури безпосередньо залежить від своєчасного змащування, також не варто забувати і про регулювання механізмів замикання. З часом можуть з'явитися труднощі в повертанні віконної ручки. У такій ситуації ні в якому разі не застосовуйте силу при закриванні вікна, це виведе з ладу весь механізм замикання, а згодом призведе до повної його заміни, що обійдеться вам недешево. У такій ситуації слід одразу ж звертатися за сервісом до професіонала в "Київський Сервісний Віконний Центр".

Ремонт металопластикових вікон і дверей в Києві

редуктор шукко 

Також часто виходять з ладу блокіратор відкривання стулки, або ламається фіксатор на блокираторі, який стоїть на металопластикових та пластикових вікнах і дверях, або ламається шестерня в ньому. Заміна або установка якого-небудь механізму, виконана некомпетентним майстром , можуть призвести до пошкоджень віконної конструкції. Тому, краще довірити ремонт фурнітури Schuco, а також її обслуговування - спеціалістам. Компанія Schuco у виробництві вікон використовує профіль, який суттєво відрізняється від аналогічних профілів інших компаній. Цим пояснюються складності ремонту таких вікон. Фурнітура і механізми повинні використовуватися тільки оригінальні. У більшості випадків важко знайти потрібну деталь у магазинах. У зв'язку з цим виникає необхідність замовлення запчастини у заводу-виробника, тому іноді ремонт вікон Schuco може тривати від трьох до чотирьох тижнів. Крім того, фурнітура упаковується виключно у вигляді набору. На жаль, купити одну-дві необхідні вам деталі неможливо. Таким чином, замість того, щоб придбати 2 петлі, вам доведеться купувати весь набір, в якому 50 таких петель. І все ж треба віддати належне якості вікон Schuco. На сьогоднішній день українці віддають перевагу установці вікон Schuco. Хоча на перший погляд може здатися, що ремонт фурнітури таких конструкцій є трудомістким процесом, насправді, це не так вже неможливо.

ручка шукко 

В даний час металопластикові вікна Schuco (ШУККО) залишилися без ремонтної бази і, по мірі виходу з ладу оригінальної фурнітури, можуть бути переоснащені іншої фурнітурою, виготовленої спеціально для ремонту фурнітури ШУККО!

Ремонт або заміну фурнітури, коли стоїть така ручка Шукко, не робимо.

Основний нюанс полягає в тому, щоб безпомилково підібрати комплектуючі для вікон. Наприклад, встановлені в кінці 90-х, вікна Schuco комплектувалися фурнітурою Corona. Потім фурнітура була вдосконалена і представлена маркою Schuco Vario Tec. В даний час існує безліч компаній, що спеціалізуються на ремонті та обслуговуванні пластикових вікон. Якщо ви хочете, щоб вікна Schuco якомога довше радували вас якістю, то не нехтуйте професійним сервісом компанії "Київський Сервісний Віконний Центр".

Ми зробимо заміну зламаного блокіратора на новий.

редуктор на вікна шукко 

Також ми робимо заміну фурнітури на більш функціональну. Фурнітура замовляється з Німеччини!

Висока технологічність виготовлення і оригінальна фурнітура з чудовою легкістю ходу, спочатку швидко завоювала любов та довіру замовників. Але під час кризи, постачання фурнітури Schuco в Україну призупинилося, і поставками фурнітури для металопластикових вікон, займаються лише кілька фірм, і те поставки здійснюються нової фурнітури Schuco Vario Tec яка не скрізь може замінити стару.

"Київський Сервісний Віконний Центр" - зробить ремонт вікон фірми шукко (Schuco) виготовлених з металопластику, в найкоротші терміни.

Ремонт алюмінієвих вікон шукко (Schuco)

ремонт дверей шукко 

Фурнітура Schuco для алюмінієвих вікон випускається тільки для оснащення віконних і дверних конструкцій з профільної системи Schuco, і ні на яку іншу замінена бути не може. Аналогічно сталося і з фурнітурою для алюмінієвих вікон, і щоб замінити стару фурнітуру на нову потрібно чекати кілька тижнів, а то і місяців постачання запчастин. На іншу фурнітуру (так як в пластикових вікнах) її поміняти не можна.
Фахівці нашої компанії виконують роботи з заміни, модернізації і зроблять якісний ремонт вікон і дверей шукко Schuco.