UK | RU

Заявка на ремонт

Ремонт вікон фірми шукко (schuco)

В даний час металлопластиковыеокна Schuco (ШУККО) залишилися без ремонтної елементної бази і, по мірі виходу з ладу оригінальної фурнітури, можуть бути переоснащені іншої фурнітурою, виготовленою спеціально для заміни фурнітури ШУККО!

Ремонт або заміну фурнітури, коли стоїть така ручка Шукко, не виробляємо.

Пластикові вікна Schuco виробляються на підприємстві Carl Schnics GmbH в Німеччині. Компанія Schuco не тільки займає лідируючі позиції на європейському ринку будматеріалів, а також має міжнародний авторитет в області геліосистем, вікон, дверей і фасадів. Ця компанія представляє широкий асортимент моделей вікон і дверей. Про класифікацію вікон і дверей Вам розповість наша стаття. Основна частина віконних конструкцій Schuco, що реалізуються у Києві, найбільш пристосована до умов експлуатації. Віддавши перевагу вікнам саме цього виробника, необхідно вивчити всі нюанси даних віконних систем. Вважати, що вони прослужать вам вічно, не можна. В експлуатації дані вікна досить вимогливі. Термін служби фурнітури безпосередньо залежить від своєчасного змащування, також не варто забувати і про регулювання механізмів замикання. З часом можуть з'явитися труднощі в повертанні віконної ручки. У такій ситуації ні в якому разі не застосовуйте силу при закриванні вікна, це виведе з ладу весь механізм замикання, а згодом призведе до повної його заміни, що обійдеться вам недешево. У такій ситуації слід одразу ж звертатися за сервісом до професіонала в "Киевская Сервисная Оконная Служба". Заміна або установка якого-небудь механізму, виконані некомпетентним майстром , можуть призвести до пошкоджень віконної конструкції. Тому, краще довірити ремонт вікон Schuco, а також їх обслуговування, спеціалістам. Компанія Schuco у виробництві вікон використовує профіль, який суттєво відрізняється від аналогічних профілів інших компаній. Цим пояснюються складності ремонту таких вікон. Фурнітура і механізми повинні використовуватися тільки оригінальні. У більшості випадків важко знайти потрібну деталь у магазинах. У зв'язку з цим виникає необхідність замовлення запчастини у заводу-виробника, тому іноді ремонт вікон Schuco може тривати від трьох до чотирьох тижнів. Крім того, фурнітура упаковується виключно у вигляді набору. На жаль, купити одну-дві необхідні вам деталі неможливо. Таким чином, замість того, щоб придбати 2 петлі, вам доведеться купувати весь набір, в якому 50 таких петель. І все ж треба віддати належне якістю вікон Schuco. На сьогоднішній день українці віддають перевагу установці вікон Schuco. Хоча на перший погляд може здатися, що ремонт даних віконних конструкцій є трудомістким процесом, насправді, це не так. Основний нюанс полягає в тому, щоб безпомилково підібрати комплектуючі для вікон. Наприклад, встановлені в кінці 90-х вікна Schuco комплектувалися фурнітурою Corona. Потім фурнітура була вдосконалена і представлена маркою Schuco Vario Tec. В даний час існує безліч компаній, що спеціалізуються на ремонті та обслуговуванні пластикових вікон. Якщо ви хочете, щоб вікна Schuco якомога довше радували вас якістю, то не нехтуйте професійним сервісом компанії "Киевская Сервисная Оконная Служба".

Також часто виходять з ладу блокіратор відкривання стулки, ламається фіксатор на блокіраторі, який стоїть на металопластикових та пластикових вікнах і дверях, або ламається шестерня в ньому.

Ми проведем заміну зламаного блокіратора на новий.

Також ми робимо заміну фурнітури на більш функціональну. Фурнітура замовляється з Німеччини!

Висока технологічність виготовлення і оригінальна фурнітура, з чудовою легкістю ходу, швидко завоювали любов та довіру замовників.

Але в час кризи, постачання фурнітури Schuco в Україну призупинилося, і поставками фурнітури для металопластикових вікон, займаються лише кілька фірм, і то, поставки здійснюються тільки нової фурнітури Schuco VarioTec яка не скрізь може замінити стару.

"Киевская Сервисная Оконная Служба" - зробить ремонт вікон фірми шукко (Schuco) виготовлених з металопластику, в найкоротші терміни.

Ремонт алюмінієвих вікон шукко (Schuco)

Фурнітура Schuco для алюмінієвих вікон випускається тільки для оснащення віконних і дверних конструкцій з профільної системи Schuco, і ні на яку іншу замінена бути не може. Аналогічно сталося і з фурнітурою для алюмінієвих вікон, і щоб замінити стару фурнітуру на нову потрібно чекати кілька тижнів, а то і місяців постачання запчастин. На іншу фурнітуру (так як в пластикових вікнах) її поміняти не можливо.
Фахівці нашої компанії виконають роботи з заміни, модернізації і зроблять ремонт вікон шукко Schuco з гарантією і високим качеством.


Автор Анатолій Базака