Логотип

Ремонт пластикових, алюмінієвих, дерев'яних (євро-брус) вікон та дверей в Києві

Проблеми віконПроблеми вікон, дверей
Встановимо у вікна дверіВстановимо у вікна двері
Замінимо в дверях і вікнахЗамінимо у вікнах, дверях
Ремонт євро вікнаЩо ми ремонтуємо?

За безготівковим розрахунком, регулювання та ремонт вікон в Києві не робимо!

Uk | Ru

Професійний ремонт вікон Київ різних видів

ремонт вікон київ

Професійний ремонт вікон Київ - необхідний для поліпшення експлуатаційних характеристик вікон і дверей. Коли робота фурнітури, замків, петель не відповідає вимогам безпеки і герметичності фрамуг.

Сучасні вікна і двері на протязі всього строку служби, потребують постійного обслуговування, регулювання і змащення механізмів фурнітури, петель, замків.

Навіть, якщо Ви нещодавно встановили нові євровікна, це не дає гарантію їх гарного стану та якості. Часто у нас замовляють ремонт нових вікон ПВХ в Києві, які починають протікати, не щільно закриватися або не зберігають герметичність при закритті.

Ось які незручності можуть виникнути, якщо з вікном щось не так:

• З ущільнювача продуває. З щілин дме холодне повітря;

• З вулиці проникає шум: машини, дитячий крик, робота будівельної техніки;

• Стулка погано закривається, з працею прилягає до рами, поворот ручки здійснюється із застосуванням зусиль.

Ремонт зламаної стулки вікна в Києві, починається з:

• Діагностики поламаною конструкції;

• Виявлення, з наступним усуненням, перекосу стулки у вікні;

• Встановлення зимового провітрювання, приподымателя стулки, фіксаторів відкривання;

• Заміну зламаних або встановлення відсутніх деталей на нові або аналогічні поламаним;

• Мастило петель, механізмів, замків;

ПП "Київський Сервісний Віконний Центр" виробляє, виїзд майстра для термінового ремонту вікон, у всі райони міста Києва і прилеглі околиці в радіусі 50 км.

Під терміновим ремонтом мається на увазі: виїзд майстра автомобілем з запчастинами і інструментом до замовника протягом 1 - 3 годин після уточнення всіх технологічних нюансів, для проведення регулювання або ремонту поламаних конструкцій.

Які поломки вікна часто зустрічаються?

ремонт вікна в Києві необхідний, якщо ви помітили вогкість або цвіль всередині рами або віконного профілю. Іноді таке явище спостерігається на віконних укосах, і це означає, що воно не зберігає сухість у достатньому обсязі. Чим швидше ви замовите діагностику зламаного вікна, тим швидше позбавитеся від вогкості, яка може поширюватися і далі;

• лід всередині рами або профілю. Якщо ви помітили крижану кірку в зимовий період, яка утворюється всередині вікна – значить, профіль має дефект, і необхідно замовляти діагностику склопакета, щоб полагодити несправність і створити герметичність у віконній рамі або профілі;

• поломка механізму вікна, наприклад, провисання стулки або неможливість відкрити або закрити її в повній мірі. Дані поломки, пов'язані з неякісною віконною фурнітурою або пластиком низької якості. Така ж поломка євровікна може статися і з дерев'яною рамою.

Ремонтують пластикові, алюмінієві та дерев'яні євровікна відразу, після діагностики конструкції і займає по часу від 20 до 90 хвилин. Починається з регулювання петель регулювальними ключами. Коли стулка починає правильно працювати, не пропускає шум, не відчувається, легко відкривається і закривається, робимо мастило рушійних шарнірів.

Прайс на регулювання та ремонт вікон в Києві

Назва Прайс
Аварійне відкриття вікна 100-300
Мастило фурнітури вікна 20
Регулювання, ремонт пластикового вікна 100-2500

Регулювання, ремонт алюмінієвих вікон

130-3000
Регулювання, ремонт дерев'яних євровікон 130-3000

Ціни на ремонт вікон в Києві, як Ви самі бачите - не дешеві. І для того, що б уберегти в місті Київ,вікно від ремонту, потрібно регулярно проводити регулювання і змащення віконної фурнітури.

Як відбувається регулювання та ремонт вікон в місті Київ?

Регулювання фурнітури — це нескладна операція, з якою можете впоратися самі. Час від часу її потрібно проводити — це вбереже конструкції від багатьох проблем. Якщо ж затягнути з регулюванням, і допустити поломку — знадобиться ремонтувати євровікна.

Ремонт вікон в Києві, повинна проводиться із застосуванням спеціальних інструментів та різноманітних шаблонів.

Тому, якщо Ви хочете довірити ремонт складної системи фурнітури приватного майстра, знайомому, або самому взятися за налаштування подумайте, а чи буде економія - не маючи під рукою потрібного інструменту?

Адже, непрофесійний ремонт вікна, призведе як мінімум до повної заміни фурнітури, а можливо і конструкції, що обійдеться в рази дорожче, ніж викликати майстри на ремонт пластикових вікон в Києві.

Гарантійний ремонт євро вікон в Києві - це:

1) виправлення браку установки вікон;

2) до встановлення або повна заміна механізмів, ручок, петель;

3) переробка стулки під встановлену раму;

4) зміна діагоналі стулки по висоті.

Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте безкоштовну консультацію сервісного майстра, який відповість на ваші питання і проведе регулювання, а якщо потрібно - ремонт вікон Київ.


Автор Анатолий Базака


Залишіть заявку на ремонт вікон через сайт, та получіть знижку - 10%!

Як до Вас звертатися:

Телефон:

Адреса

Опишіть причину звернення: