Логотип

Професійний ремонт пластикових, алюмінієвих, дерев'яних євро вікон та дверей!

Години роботи

Ремонт алюмініевих та пластикових дверейРемонт дверей
Встановімо в вікна дверіВстановимо в вікна
Замінимо в дверях та вікнахЗамінимо в дверях
Ремонт євро вікнаЯкі вікна ремонтуємо

За безготівковим розрахунком регулювання та ремонт вікон або дверей не проводиться!

Професійний ремонт вікон Київ

ремонт вікон Київ Стан євровікон багато в чому впливає на сприятливий мікроклімат в будинку, але якщо у Вас, поламалося сучасне вікно, не потрібно панікувати і планувати його заміну на нове. Можливо, нескладний ремонт вікна, дозволить Вам заощадити чимало грошей. ПП "Київський Сервісний Віконний Центр" пропонує ремонт вікон Київ різних видів, виготовлених з пластику, алюмінію або комбінованого євро-бруса (дерева). І якщо виникне така необхідність, ми відремонтуємо віконну систему швидко і якісно.

Навіть, якщо Ви недавно замінили євро-вікна на нові, це не дає гарантію їх хорошого стану та якості. Часто у нас замовляють ремонт вікон ПВХ, які починають протікати, нещільно закриватися або незберігають герметичність при закритті.

Ремонт зламаної стулки вікна в Києві, починається з:

а) діагностики поламаного вікна;

б) виявлення, з подальшою ліквідацією, перекосу стулки вікна;

в) установку зимового провітрювання, припідіймача стулки, фіксаторів відчинення;

г) заміну зламаних або до установку відсутніх деталей фурнітури, на нові або аналогічні поламаним;

д) змащення петель, фурнітури, замків;

ПП "Київський Сервісний Віконний Центр" виконає терміновий ремонт вікон в Києві, що мається на увазі, виїзд майстра автомобілем із запчастинами і інструментом до замовника протягом 1 - 3 годин, для проведення ремонту поламаної конструкції і займає по часу 20 - 90 хвилин.

Які ще поломки вікон часто трапляються?

• ремонт вікна в Києві необхідний, якщо ви помітили вогкість або цвіль усередині рами або віконного профілю. Іноді таке явище спостерігається на віконних укосах, і це означає, що вікно не зберігає сухість в достатньому обсязі. Чим швидше ви замовите ремонт вікна, тим швидше позбавитесь від вогкості, яка може поширюватися і далі;

• лід всередині рами або профілю. Якщо ви помітили крижану кірку в зимовий період, яка утворюється усередині вікна- значить, профіль має дефект, і необхідно замовляти ремонт вікна, щоб полагодити несправність і створити герметичність у віконній рамі або профілі;

• тріщини на профілях - виникають через те, що виробники вікон іноді економлять на матеріалах, і в зв'язку з цим, віконні профілі не витримують заявлений термін експлуатації. Якщо у Вас тріснув віконний профіль - замовляйте у нас ремонт вікон, і ми замінимо фрагмент вікна, або заповнимо тріщину герметичним матеріалом;

• поломка механізму вікна, наприклад, провисання стулки або неможливість відкрити або закрити вікно в повній мірі. Дані поломки вікон пов'язані з неякісною віконною фурнітурою або пластиком низької якості. Така ж поломка євровікна може трапитися і з дерев'яною рамою. У будь-якому випадку, ми зможемо допомогти вам у цій проблемі, адже ремонт євро- вікон - наша робота.

Виїзд майстра для регулювання та ремонту вікон у Києві

Назва Прайс
Аварійне відкриття вікон 100-300
Змащуванн фурнітури вікна 20
Регулювання, ремонт пластикового вікна 100-1600

Регулювання, ремонт алюмінієвих вікон

130-2500
Регулювання, ремонт дерев'яних євровікон 130-2500
Регулювання, ремонт пластикових штульпових вікон 500-2500
Регулювання, ремонт дерев'яних штульпових вікон 800-3000
Регулювання, ремонт пластикових вікон фірми schuco 150-2000
Регулювання, ремонт алюмінієвих вікон фірми schuco 250-3000
Як відбувається регулювання або, ремонт вікон Київ?

Регулювання стулок дверей або вікна - це нескладна операція, і при бажанні, з нею можете впоратися навіть самі. Час від часу її потрібно проводити - це вбереже конструкції від багатьох проблем. Якщо ж затягнути з регулюванням стулок, і допустити поломку - знадобиться ремонт вікон або дверей.

Регулювання, настройка, ремонт вікон в Києві , повинен проводиться із застосуванням спеціальних інструментів і різноманітних петльових шаблонів. Тому, якщо Ви хочете довірити ремонт вікна приватному майстру, знайомому, або самому взятися за настройку подумайте, а чи буде економія - не маючи під рукою потрібного інструменту? Адже, непрофесійний ремонт вікна, призведе як мінімум до повної заміни фурнітури, а можливо і конструкції, що обійдеться в рази дорожче, ніж виклик майстра по ремонту пластикових вікон у Києві.

Від стану вікон залежить теплота і сухість приміщення. Якщо Ви вже виявили несправність в фурнітурі або дефект в профілі, телефонуйте, і ремонт вікон допоможе Вам позбутися від цього дефекту дуже швидко.

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте безкоштовну консультацію майстра з сервісного центру, який відповість на питання, що цікавлять і проведе регулювання, а якщо потрібно - ремонт вікон Київ .


Автор Анатолій Базака