UK | RU

Заявка на ремонт

Ремонт металлопластикових вікон Київ

Металлоластикові або ПВХ вікна на сьогоднішній день вважаються найбільш міцними віконними конструкціями.

Термін експлуатації і служби таких вікон, за умови, що монтаж був виконаний професійно, може продовжитися на довгі роки. Але бувають і такі ситуації, коли від виниклої проблеми в роботі вікна, подальша експлуатація стає неможливою. В такому випадку ремонт металлопластикових в Києві, повинен не тільки усувати виниклі проблеми, але й продовжувати термін експлуатації металлопластикових вікон.

Любый ремонт металлопластикових вікон, дверей - повинен починатися з діагностики, яка повинна виявити всі причини що призвели до ускладнення. Якщо герметичність при закритті рам порушена, то це обов'язково призведе до поломки фурнітури, а отже належить ремонт металлопластикових вікон Київ. Основні порушення можуть виникнути з кількох причин: головна причина - не вчасно була проведена регулювання і змащування вікон, далі, поломки петель, через викривлення рами, від того що рама була слабо прикріплена до основи та інші причини. А час, витрачений на ремонт металлопластикових вікон в Києві, буде залежати тільки від складності дефекту. І якщо поломка незначна, то на ремонт піде не більше години. Як тільки встановлена причина поломки , то можна приступати до ремонту вікон. Приступаючи до ремонту, стулку заздалегідь знімають з петель, щоб вона не заважала самому ремонту і ретельному огляду конструкції. І якщо при огляді спостерігається викривлення основи вікна, то проводяться спеціальні заходи по вирівнюванню усієї конструкції. Але, якщо ремонт металопластикових вікон, неможливо провести на місці, і він вимагає усунення дефектів у заводських умовах, то раму демонтують, і всі несправності будуть усувати на професійному обладнанні.

Простіше всього, якщо буде потрібно заміна заміна фурнітури. Такий ремонт пластикових вікон проводиться на місці. Стулку знімають з петель, розбирають. Проводять заміну старої фурнітури, на нову, збирають. І встановлюють стулку на колишнє місце, а потім роблять регулювання.
Якщо ремонт ПВХ євровікон в Києві, провести на ранній стадії виявлення дефекту, то виконати його буде легше, а витрати на ремонт будуть менше. Ремонт металопластикових вікон; вимагає якісного і швидкого професійного виконання. Її не можна відкладати. Вікна, яким потрібен ремонт, знижують рівень безпеки житла, збільшують енергоспоживання, що веде до великих сум рахунків для оплати. Також цікаво буде подивитися на причини виникнення дефектів пластикових вікон.

Привід для ремонту пластикових вікон може бути самим різним:

- деформація віконної рами від сонця і підвищеної вологості,

- порушення герметичності євровікон,

- розбитий склопакет,

- намерзання на вікнах,

- знос фурнітури,

- осідання на склі полою, конденсату,

- помилка монтажників при установці дерев'яних і пластикових євровікон,

- подряпини, тріщини

Також ми вирішуємо такі питання як, переробка з глухого вікна в поворотне або поворотно-відкидне вікно, а також, на місце стулки можемо встановити глухий склопакет.

Недостатня увага до ремонту вікон може обернутися необхідністю заміни фурнітури, склопакета, штапика, або навіть самого вікна, що значно дорожче, ніж ремонт вікон. Ремонт або регулювання вікна займає від 5 до 40 хвилин. Якщо ремонт вікна викликаний поломкою фурнітури, то її можна замінити повністю, або частково, поставивши при цьому більш якісну фурнітуру. З ремонтом фурнітури не варто тягнути, так як робота віконної системи залежить тільки від якості установленної фурнітури. Щоб не було проблем з фурнітурою, потрібно виконувати профілактичні роботи самостійно, або запрошувати для цього фахівця.

Розглянемо основні види несправностей і ціни на послуги їх усунення.

Як самостійно усунути неполадки в вікнах, описано в статті.

Напевно найпоширеніша проблема - заміна склопакета, цю операцію може виконати будь-який кваліфікований майстер. Звичайно, якщо є досвід, цю процедуру можна виконати самостійно, але все ж рекомендується довірити цю процедуру фахівця. У разі неправильної установки склопакета може бути порушення геометрії всього віконного блоку або пошкодження нового склопакета. Середня вартість цієї операції за склопакет середніх розмірів обійдеться в 500 - 600 грн. І ще один важливий момент, фірма по ремонту вікон, дає гарантію на виконані роботи.

По закінченню перших двох років експлуатації металопластикових вікон у Вас починають проявлятися дефекти з вікнами. Наприклад, проблеми з закриванням вікон. Їх виникнення залежить від періодичності регулювання металопластикових вікон, а також, догляду та змащування та інших факторів. Головне, це якість монтажу конструкції і матеріалів, з яких вона виготовлена. У деяких випадках, при якісно виконаному монтажі, майстра по установці конструкцій, можуть забути зробити регулювання металопластикового вікна на вільний хід. А це негативно позначається на тривалості роботи і експлуатації конструкцій. Ще один фактор, що впливає на проведення ремонту металопластикових вікон, це якість профілю, ручок, матеріалів, петель, фурнітури і безпосередній складання конструкцій на виробництві. Але є випадки, коли все ж, буває заводський дефект матеріалу. Виходячи з вище названих чинників, що потрібно робити висновок, що ремонт металопластикових вікон може знадобитися кожному замовникові і як правило, в самий невідповідний момент. Він полягає, насамперед, у своєчасній регулюванню євровікон.

Ремонт металопластикових вікон Київ, зводиться до діагностики конструкції, її регулюванні, заміни поламаних деталей і проведення інструктажу для подальшого правильного догляду. Тому, для подальшої рекламації, профілактичних і ремонтних робіт телефонуйте в "Киевская Сервисная Оконная Служба", це фірма, яка має великий досвід роботи по ремонту і регулюванню євровікон, і де працюють висококласні фахівці. Все це допоможе Вам заощадити гроші і уникнути поломок конструкцій надалі, а євровікна прослужатьвам не одне десятиліття .

Також можна за допомогою додаткових запчастин удосконалити євровікна.

Як очистити пластикові вікна почитайте, стаття допоможе зберегти Ваші вікна в чистоті і набагато довше продовжить термін служби фурнітури і ущільнювача на вікнах.

Наостанок, хотілося б звернути Вашу увагу на те, що при акуратному поводженні і відході, ваші вікна прослужать вам довгі роки без будь-якого ремонту, якщо не робити ремонт вікон самому, наслідки можуть бути не найкращими, краще довірити цю процедуру фахівцям.


Автор Анатолій Базака