UK | RU

Заявка на ремонт

Ремонт алюмінієвих, металопластикових дверей в Києві

Ми виконуємо повний або частковий ремонт, регулювання пластикових, металопластикових, алюмінієвих, балконних і вхідних дверей, в Києві і передмісті.

За роки плідної роботи, фахівці з ремонту алюмінієвих дверей, накопичили багатий досвід по ремонту вхідних дверей в Києві. На всі вхідні пластикові та алюмінієві двері, встановлюється, різноманітні замки, які при своїх якостях, служать запорукою відкривання дверей і довговічністю, правильної та успішної роботи, але і вони, підносять нам не найкращі сюрпризи, коли доводиться здійснювати аварійне відкриття дверей. Наші фахівці нададуть якісну і швидку допомогу по ремонту будь-яких дверей з мінімальною шкодою для конструкції.
Ми не тільки виконаємо якісний ремонт алюмінієвих та балконних дверей в Києві та передмісті, а й надамо гарантійне обслуговування.

Ремонт алюмінієвих дверей Київ.

Ремонт алюмінієвих дверей в Києві, при такій поломці, як на фото, тобто якщо вирвана петля c "м'ясом" з рами або стулки, не робимо. Складність полягає, коли відбувається ремонт алюмінієвих дверей в Києві (особливо з дверима вхідної групи). Відрегулювати алюмінієві двері з початку їх провисання ще можна, але коли вони повністю перестають працювати (а викликають на ремонт саме тоді, коли відломалась частина стулки) ремонтом таких дверей ми не займаємося. Поломка алюмінієвих дверей вхідної групи, як правило, пов'язана з неправильною експлуатацією самої двері, не до встановлених елементів фурнітури, або ж їх зносом. Але такий ремонт алюмінієвих вхідних дверей сильно дорогим не назвеш.

Накладні або навісні петлі встановлюються з кріпленням в середину рами в цеху, і поміняти їх, дуже ризиковано, так як немає гарантії, що механізм кріплення, який стоїть в середині рами може впасти (невідомо хто його ставив і як він закріплений) і пригвинтити петлю на своє місце буде ні до чого.
Також для зручності відкриття дверей можемо встановити стопор для дверей.
При зверненні до команди "Киевская Сервисная Оконная Служба", що складається з професіоналів, ви отримаєте за короткий термін якісно виконану роботу по заміні замку навіть у найскладнішій сучасній конструкції. Крім цього наші фахівці здійснять ремонт алюмінієвих дверей вже після проведеного діагностики.

Ремонт металопластикових дверей Київ.

Поломка фурнітури, петель, замка, викликані неправильною експлуатацією двері, і їх зносом, стають головною причиною, при якій необхідна регулювання або ремонт металопластикових дверей Київ.

Так само займаємося ремонтом розсувних систем у Києві. Якщо у вас виникли проблеми з розсувними системами не варто пробувати ремонтувати їх самостійно, а потрібно викликати майстра по ремонту, з компанії "Киевская Сервисная Оконная Служба".

Петлі, які кріпляться на металопластикові і алюмінієві двері, можуть бути стаціонарними і знімними. Їх кількість залежить від призначення дверей. Наприклад, на важких вхідних дверях, яким, тим більше, потрібна підвищена міцність, встановлюють три петлі, у решти - дві.

Пластикові двері, як і двері з будь-якого іншого матеріалу, можуть мати як одну стулку, так і дві - три. Що стосується ремонту дверей з ПВХ-профілю, то він найчастіше простий і недорогий.
Не можна забувати і про фурнітуру, адже, завдяки її правильній роботі, двері не будуть доставляти власникам складності. Сучасна фурнітура пластикових дверей часто не схожа на традиційні ручки, у яких можуть розхитатися шурупи в пазах або зламатися яка-небудь деталь.


Автор Анатолій Базака