Логотип

Професійний ремонт євро вікон, дверей в Києві з 5-річною гарантією!

Uk | Ru

  • Замовлення приймаються щоденно: 09.00-20.00
  • Виїзд майстра: Пн-ПТ: 09.00-17.00; Сб-Нд: 10.00-15.00

» Ремонт алюмінієвих, металопластикових дверей в Києві

Які проблеми усуваємо?

Які детаді встановлюємо?

Які замінюємо деталі?

Які вироби ремонтуємо?

Ремонт алюмінієвих, металопластикових дверей в Києві

За роки плідної роботи, майстри Київської Сервісної Віконної Служби, навчилися ремонтувати і обслуговувати балконні і вхідні двері виготовлені з металопластику, дерев'яного євро-бруса і алюмінію в Києві. Як показує досвід і 12-річна практика, для усунення деяких причин поломки дверей з вище перерахованих матеріалів, може допомогти регулювання або заміна зламаних деталей у двері. Щоб відрегулювати алюмінієві або пластикові двері, не потрібно казкових витрат грошей. До того ж, відрегулювати балконні або вхідні двері, процес не складний і не займає надто багато часу.

ремонт дверей

Ремонтуємо і регулюємо балконні та вхідні двері, в Києві і передмісті.

Не можна забувати і про фурнітуру, адже завдяки правильній роботі механізмів у дверях, не принесе власникам складності. Встановлена фурнітура в пластикових вхідних дверях, не схожа на традиційні ручки, у яких розхитуються шурупи в пазах або ламається деталь.

Також штульпові двері в магазинах, офісах, будинках, мають механізм під назвою шпінгалет, встановлений на другорядних дверях, для відкриття другої стулки та отриманні великого світлового прорізу. При частому відкриванні і не акуратному використанні, шпінгалет ламається і для його заміни, потрібно викликати майстра по ремонту алюмінієвих, пластикових і дерев'яних дверей Київ.

Ремонт балконних дерев'яних євро дверей, провадиться за місцем, поломки, і займає 30-90 хвилин. Залежить процес налагодження дверей від марки фурнітури, року встановлення і ряду інших причин таких як: перекіс рами, стулки; встановлення по горизонталі і вертикалі; частоти відкривання дверей, ваги, ширини і висоти стулки.

Петлі, які кріпляться на металопластикові і алюмінієві двері, можуть бути стаціонарними і знімними. Їх кількість залежить від призначення дверей. Наприклад, на важких вхідних пластикових дверях, яким, тим більше, потрібна підвищена міцність, встановлюють три петлі, у решти - дві. На вхідні пластикові та алюмінієві двері, встановлюється різноманітні замки, які при своїх якостях, служать запорукою відкривання дверей і довговічністю, правильної та успішної роботи, але і вони, підносять нам не найкращі сюрпризи, коли доводиться здійснювати аварійне відкриття дверей.

Ремонт алюмінієвих дверей у Київі.

ремонт алюминиевых дверей

Ремонт алюмінієвих дверей в Києві, при поломці як на фото, якщо вирвана петля c "м'ясом" з рами або стулки, не робимо. Накладні петлі встановлюються кріпленням в середину рами в цеху, поклавши виріб на складальний стіл горизонтально, і поміняти петлі у вертикальному положенні стоячої двері ризиковано, так як немає гарантії, що механізм кріплення, який стоїть в середині рами не впаде (невідомо хто ставив і як він закріплений) і пригвинтити петлю на місце кріплення буде ні до чого.

Відрегулювати алюмінієві вхідні двері в Києві з початку провисання ще можна, але коли відломилась частина стулки або лопнув алюміній на рамі, ремонтом таких дверей ми не займаємося. Поломка алюмінієвих дверей вхідної групи, часто пов'язана з неправильною експлуатацією двері, не до встановлених елементів фурнітури, зносом петель.

На двері виготовлені з алюмінієвого профілю встановлюють різноманітні види петель. Майстер по ремонту вхідних дверей Київ, зробить заміну зламаних або розшатаних петель, і відрегулює двері, доводчик, змаже замок, і випише чек з гарантією.

Ремонт металопластикових дверей Київ.

ремонт пластиковых окон

Пластикові двері, як і двері з будь-якого іншого матеріалу, можуть мати як одну стулку, так і дві. Що стосується регулювання дверей з ПВХ-профілю, то він найчастіше простий і недорогий. Пластикові балконні двері, найчастіше ламаються з причини зносу петель або елементів в замку та фурнітури.

Іноді вхідні металопластикові двері потребує ремонту замка, доводчика або інших механізмів. Також ремонт металопластикових дверей в Києві необхідний, коли потрібно провести роботи по посиленню конструкції пластикових дверей при неправильному кріпленні, зсуві або розшатуванні в процесі експлуатації рами в прорізі.

Дуже часто в нашу компанію телефонують люди і просять зробити заміну або ремонт ручок встановлених на пластикових дверях в Києві.

Наша служба підтримки відповість на питання з приводу не робочих дверей і проведе професійну налаштування дверей з мінімальною шкодою для конструкції і гарантією на виконані роботи.

При зверненні до команди "Київський Сервісний Віконний Центр", що складається з професіоналів ви отримаєте за короткий термін якісно виконану роботу по заміні замків навіть в самій складній сучасній конструкції. Крім цього, фахівці компанії "Київський Сервісний Віконний Центр" зроблять ремонт пластикових балконних дверей після проведеної діагностики та за місцем їх установки.