Логотип
Ремонт пластикових та дерев'яних євровікон Київ та передмістя!
Виїзд майстра на ремонт: Пн-Пт: 09:00-17:00; Сб-Нд: 10:00-15:00!
Ремонт вікна » Регулювання, ремонт дерев'яних євровікон Київ!
»»» Встановимо «««
»»» Фурнітура «««

Регулювання, ремонт дерев'яних євровікон Київ!

Ремонт або регулювання дерев'яних євровікон (склопакет + фурнітура), може знадобитися, якщо раптом підвела фурнітура, не витримавши щоденних відкривань і закривань.

ремонт дерев'яних євровікон та дверей

Хоча цілком ймовірно і випадкове допущення заводського браку при її виготовленні. На жаль, з-за різних обставин, відбуваються прикрі помилки при монтажі склопакета, що так само вимагає виконання дій по відновленню.

Природно, що б надати дерев'яному склопакету робочий стан, потрібна набита рука досвідченого майстра по ремонту дерев'яних євровікон Київ.

Ціни на налагодження дерев'яних вікон в Києві.

Розблокувати ручку на стулці дерев'яного вікна або балконних дверей.

✔ Розблокувати дерев'яне вікно від 300
✔ Розблокувати дерев'яні балконні двері від 400

Регулювання фурнітури та петель ключами - дерев'яного вікна або балконних дверей.

✔ Відрегулювати дерев'яне вікно + змащування 100
✔ Відрегулювати дерев'яні балконні двері + змащування 150

Професійний ремонт дерев'яного вікна або балконних дверей.

✔ Відремонтувати дерев'яне євровікно від 400
✔ Відремонтувати дерев'яні балконні двері від 500

Ми виконуємо такі роботи: регулювання, ремонт або заміну фурнітури, ущільнювача, ручок в дерев'яних євровікнах і балконних дверях!

ремонт фурнітури дерев'яного євровікна

Кліматичні явища в свою чергу змушують віконні конструкції переносити дощі і вітри, палючий спеку і люту холоднечу. Говорячи простіше; дерев'яні євровікна знаходяться в постійному режимі регулярної експлуатації. Що ж робити, як би дбайливо і з любов'ю до них не ставилися господарі приміщення, ні-ні, та й буде потрібно ремонт дерев'яних євровікон в Києві.

Що робити, якщо у Вас з'явилися проблеми з відкриванням стулки дерев'яного євровікна?

Якщо поломка незначна, ремонт фурнітури дерев'яних євровікон в Києві, можна зробити своїми силами. При поломці фурнітури, необхідно відразу ж її перебрати і замінити несправні елементи. Якщо стулки стали погано відпиратися і замикатися, причина може полягати в невірному регулюванні фурнітури або ж зносу деталей.

Якщо вікно продуває або підтікає, напевно справа в ущільнювачі, нестачі замикаючих елементів, перекосі стулки. Або ж була порушена технологія установки євровікна.

У цій ситуації можна замінити ущільнювач, налаштувати правильне відкривання стулки, змінити або додати фурнітуру.

Не дивлячись на те, що ремонт фурнітури в дерев'яних склопакетах економніший, ніж повна заміна конструкції що вийшли з ладу, все ж власникам дерев'яних євровікон або балконних дверей, бажано час від часу здійснювати абсолютно не складний і мало - витратний профілактичний догляд за дерев'яними євровікнами. Це запобіжить швидкому зносу деталей і істотно продовжить терміни служби, без ремонту, дерев'яних євро вікон в Києві.

»»» Замінимо «««
»»» Рекомендації «««