UK | RU

Заявка на ремонт

Регулювання металопластикових вікон Київ

Регулювання металопластикових вікон в Києві, повинно робитися регулярно, два рази на рік.

Якщо не відрегулювати фурнітуру , то перестане працювати конструкція в цілому. Регулювання вікон і дверей, дозволяє змінити геометричні розміри стулки, усуне провисання, тертя, перекіс. Відрегулювати притиск стулки до рами - що потрібно для ідеальної роботи Ваших вікон , дверей . Вчасно відрегульована фурнітура , дозволяє збільшити термін експлуатації таких конструкцій. Якщо з стулки починає продувати то регулювання євровікон просто необхідно.

1 ) Просте регулювання , за допомогою шестигранника , яку можна зробити самому ( якщо дозволяє марка фурнітури) .

2 ) На складне регулювання , за допомогою перевстановлення або розклинювання спеціальними вкладишами , склопакета , потрібно викликати фахівця , так як у Вас , ненайдеться вкладишів для переустановлення склопакета , а якщо Ви і візьмете в когось із знайомих , то ймовірність того , що склопакет не лопне при експлуатації равняеться нулю. Довірте цю роботу краще всього професіоналам , які працюють в "Киевская Сервисная Оконная Служба" , інакше можна остаточно угробити фурнітуру , саму віконну раму або просто розбити склопакет. Якщо регулювання фурнітури конструкцій з металопластику , алюмінію або дерева проведена нашими фахівцями , то термін служби таких конструкцій буде тривалим !

Якщо регулювання конструкцій не проводити вчасно то наступний етап буде - РЕМОНТ євровікон та дверей , а це набагато складніше і дорожче!

Відразу після установки металопластикового вікна в Києві та передмісті , потрібно його відрегулювати . Але не можна забувати повторювати , цю процедуру вже в процесі експлуатації. Наприклад , регулювання металопластикових вікон Київ , абсолютно необхідно , якщо вони були встановлені в новому будинку , і будівля дала усадку. Однак, не варто панікувати. Процес регулювання - процедура не дорога , її легко проведуть хороші фахівці з "Киевская Сервисная Оконная Служба". Крім того , володіючи певними знаннями , відрегулювати металопластикові вікна в Києві можна і самостійно.

Існує три основні причини , по яких може знадобитися регулювання конструкцій.

1 . Як вже говорилося - це усадка стін будівлі . У цьому випадку стулка вікна при відкриванні та закриванні буде зачіпати за раму.

2 . Вікно експлуатувалося довгий час . Євровікно загубило герметичність через втрати щільності прилягання гумового ущільнювача. Це призводить до продуванню .

3 . Конструкція спочатку встановлена неправильно .

Перш , ніж приймати заходи по заміні конструкцій , або обігу до фахівців з приводу ремонту , евровікон можна і потрібно спробувати відрегулювати.

Вгорі , в місці кріплення стулки до пластикової рами , знаходиться верхня петля фурнітури. Вона регулює верхню частина стулки щодо рами вліво- вправо . Таке регулювання металопластикових вікон зажадає наявності шестикутника . Потрібно знайти регулювальний гвинт і покриття його шестигранником . Після перевірки результату приймаємо рішення про необхідність подальшої регулювання , або про успішне закінчення процесу .

Внизу знаходиться , відповідно, нижня частина фурнітури . Вона відповідає за регулювання низу стулки по напрямку вліво- вправо (щодо рами) , а також за регулювання всієї стулки по напряму вгору -вниз (щодо рами) . Щоб відрегулювати стулку вгору- вниз - крутимо шестигранником той гвинт , який розташований на самій стулці. А що б відрегулювати вліво- вправо - той гвинт , що знаходиться внизу. Регулювання притиску стулки проводиться за допомогою того ж шестикутника або викрутки . Потрібно знайти механізми, що відповідають за закриття вікна . Вони знаходяться на торці стулки. Знаходимо головку , що входить в раму , коли закривається вікно , і крутимо її .

Як бачите , регулювання металопластикових вікон в Києві , досить просте і не вимагає великих тимчасових витрат процедура , яку при бажанні і потреби дійсно можна провести власними силами.


Автор Анатолій Базака