Логотип
Ремонт пластикових та дерев'яних євровікон Київ та передмістя!
Виїзд майстра на ремонт: Пн-Пт: 09:00-17:00; Сб-Нд: 10:00-15:00!
Ремонт вікна » Регулювання вікон, дверей в Києві.
»»» Встановимо «««
»»» Фурнітура «««

Регулювання эвро вікон та дверейРегулювання вікон, дверей

Регулювання вікон, дверей в Києві.

Регулювання вікон і дверей в Києві, повинно робитися регулярно, два рази на рік.

Якщо не відрегулювати фурнітуру для вікон, то перестане працювати конструкція в цілому. Регулювання євро вікон і дверей, дозволяє змінити геометричні розміри стулки, усуне провисання, тертя, перекіс. Регулювати притиск стулки до рами - потрібно для ідеальної роботи Ваших вікон, дверей. Вчасно відрегульована фурнітура дозволяє збільшити термін експлуатації таких конструкцій. Якщо починає продувати з вікна то регулювання вікон просто необхідна.

схема регулировки

Якщо регулювання конструкцій не проводити вчасно то наступний етап буде - ремонт вікон і дверей, а це набагато складніше і дорожче!

Відразу після установки пластикового вікна, двері або дерев'яного євро вікна в Києві та передмісті, потрібно його відрегулювати. Але не можна забувати повторювати цю процедуру вже в процесі експлуатації. Наприклад, регулювання пластикових вікон Київ, абсолютно необхідна, якщо вони були встановлені в новому будинку, і будівля дала усадку. Однак, не варто панікувати. Процес регулювання дерев'яних євровікон – процедура не дорога, її легко проведуть хороші фахівці з "Київський Сервісний Віконний Центр". Крім того, володіючи певними знаннями, регулювати металопластикові вікна в Києві можна і самостійно.

Існує три основні причини, по яким може знадобитися регулювання конструкцій.

1. Як вже говорилося, це усадка стін будинку. У цьому випадку стулка вікна при відкриванні та закриванні буде зачіпати за раму.

2. Вікно експлуатувалося довгий час. Євро вікно втратило герметичність із-за втрати щільності, потрібно додати гумового ущільнювача. Це призводить до продуванню.

3. Конструкція спочатку встановлена неправильно.

Перш, ніж приймати заходи по заміні конструкцій, або звернутися до фахівців з приводу ремонту вікон, можна і потрібно спробувати їх відрегулювати.

регулировка

Вверху у місці кріплення стулки до пластикової рами, знаходиться верхня петля фурнітури. Вона регулює верхню частину стулки відносно рами вліво-вправо. Таке регулювання євро вікон і дверей Київ, потребує наявності шестикутника. Потрібно знайти регулювальний гвинт і покрутити його шестигранником. Після перевірки результату приймаємо рішення про необхідність подальшої регулювання, або про успішне закінчення процесу.

Внизу знаходиться, відповідно, нижня частина фурнітури. Вона відповідає за регулювання низу стулки за напрямом вліво-вправо (щодо рами), а також за регулювання всієї стулки по напряму вгору-вниз (щодо рами). Щоб відрегулювати стулку вгору-вниз – крутимо шестигранником той гвинт, який розташований на самій стулці. А що б відрегулювати вліво-вправо – той гвинт, що знаходиться внизу.

Регулювання притиску стулки проводиться за допомогою того ж шестикутника або викрутки. Потрібно знайти механізми, що відповідають за закриття вікна. Вони знаходяться на торці стулки. Знаходимо голівку, що входить в раму, коли закривається вікно, і крутимо її.

Регулювання вікон Київ, передбачає, діагностику конструкції і її налагодження.

регулировка фурнитуры

Просте регулювання - проводиться регулювальними ключами, підіймає стулку "вгору" , опускає вниз, і зрушує "вправо" , "вліво" , а потім, обов'язково, потрібно провести змащування всіх рушійних частин - маслом.

Складне регулювання - робиться з допомогою установки фальцевих вкладишів (різної товщини), між склопакетом і рамою, для вирівнювання стулки по "горизонталі і вертикалі". Далі проводиться налаштування і припасування стулок регулювальними ключами і її змазка. Для цього потрібно викликати фахівця, так як у Вас, не знайдеться вкладишів для переустановки склопакета, а якщо Ви візьмете у когось із знайомих, то ймовірність того, що склопакет не лопне при експлуатації дорівнює нулю. Довірте цю роботу найкраще професіоналам, які працюють в "Київський Сервісний Віконний Центр", інакше можна остаточно угробити фурнітуру>, саму віконну раму або просто розбити склопакет. Якщо регулювання фурнітури конструкцій з металопластику, алюмінію або дерева проведено нашими фахівцями, то термін служби таких конструкцій буде тривалим!

Як бачите, регулювання пластикових вікон в Києві, досить просте і не вимагає великих тимчасових витрат, процедура, яку при бажанні і потребі дійсно можна зробити власними силами.

»»» Замінимо «««
»»» Рекомендації «««