UK | RU

Заявка на ремонт

Ремонт розсувних вікон і дверей.

Розрізняються розсувні системи також за ступенем герметизації і діляться на холодні і теплі . Холодні системи не обладнані теплоізоляційною вставкою званої термопіни і застосовуються в неопалюваних будівлях. Якщо класифікувати розсувні системи за типом відкривання закривання то вони бувають двох видів; паралельно зсувні і підйомно зсувні .

Підйомно зсувні і паралельно зсувні системи

Підйомно зсувні - в цій конструкції дверна стулка висувається вперед потім зміщується по направляючій за частину дверей яка є глухою .

Паралельно зсувні системи - стулки зсуваються за принципом купе рух полегшуює установлені внизу ролики, зниження шуму досягається за рахунок спеціального полімерного покриття. Закриття і відкриття відбувається плавно , цьому також сприяє покриття . Стулки при закритті фіксуються надійним замком - клямкою , який тримає двері в закритому положенні. У розсувних системах можлива комбінація різних типів відкриття стулок , частина може бути забезпечена механізмом працюючи за принципом купе , інші можуть бути глухими поворотними . Форма розсувних дверей може бути радіусної , круглої . У магазинних дверях застосовуються автоматичні розсувні системи що є максимально зручним рішенням .
На жаль іноді відбуваються збої в роботі розсувних систем . Розглянемо часто зустрічающі види поломок . Ремонт розсувних металопластикових та алюмінієвих систем , може знадобитися якщо була порушена технологія виробництва системи, особливо в металопластикових виробах , з неякісним або відсутнім профілем , неправильний монтаж також сприяє виникненню поломок . Зустрічаються і випадки неправильної експлуатації виробу тоді найчастіше з страдає фурнітура , або розсувний механізм . Якщо у вас виникли проблеми з розсувними системами не варто пробувати розібратися з ними самостійно.
Зверніться до нас, і це буде гарантією того що ваша розсувні система буде відновлена і функціональна як раніше!

Розсувні вікна .

Своим появою на ринку , розсувні вікна відкрили нову еру в розвитку віконних і дверних конструкцій. Всі розсувні конструкції умовно поділяються на два види .
До першого виду належать розсувні вікна та двері , що рухаються по незалежним рейках. За принципом роботи вікна розсувного типу схожі на шафу - купе : в рамі рухливими є всі стулки . Якщо потрібна конструкція з глухими стулками , то в цьому випадку , доцільно застосовувати стандартну віконну конфігурацію , що складається зі звичайної металопластикової системи з перехідним профілем.
В даний час , на будівельному ринку особливою популярністю користуються розсувні металопластикові та алюмінієві вікна . Рама , виконана з металопластику , може мати класичну конфігурацію , тобто вона зварена по кутах , а може бути і збірної , тобто при її складанні використовуються кутові перехідники та спеціальні ключі , що мають кілька граней.
Але попит на розсувні вікна змусив виробників застосовувати вже не поворотний механізм , а розсувний .
При виробництві стандартних металевих профілів застосовується фурнітура , завдяки якій , стулка вікна не повертається, як раніше , а висувається і від'їжджає . Це другий вид вікон. У порівнянні з рейкової системою , такі вікна більш герметичні і безпечні. Але , на відміну від поворотного і рейкового , вони значно дорожчі за своєю вартістю .
Основними конкурентами на ринку розсувних пластикових вікон є вікна з рейковим механізмом і з поворотно - відкидний системою . У кожної з цих систем є як переваги , так і недоліки. Так в стандартному металлопластиковом вікні можна застосувати одно або двухкамерний склопакет , товщиною до 42 мм , а при виробництві розсувних вікон використовується моно скло і однокамерний склопакет , товщиною 16 мм. Також , на місцях стиків , у вікнах розсувного типу використовуються щітки з ворсу , тоді як , в поворотних ; каучукові ущільнювачі . За рахунок них досягається найвища герметизація .
Вікна розсувного типу успішно застосовуються для скління балконів і лоджій , особливо мають маленьку площу. Адже для того , щоб відкрити розсувне пластикове вікно , не потрібно переходити з місця на місце , як при експлуатації вікна стандартної конструкції .
На ринку зараз зустрічаються такі торгові марки вікон як : Мірадор , Slidors ( Слайдорс ) , балкон; купе та багато інших. Але, не дивлячись на різницю в назвах , по суті , вони всі є вікнами з розсувним механізмом відкривання .


Автор Анатолій Базака