Логотип

Професійний ремонт євро вікон, дверей в Києві з 5-річною гарантією!

Uk | Ru

  • Замовлення приймаються: Пн-Нд: 09.00-20.00 .      Роботи проводяться: Пн-Пт: 09.00-17.00,   Сб-Нд: 10.00-15.00.

» Ремонт розсувних вікон і дверей.

Проблеми які ми усуваємо

Встановимо аксесуари в вікна, двері

Деталі які можна замінити

Які вікна та двері ремонтуємо

Ремонт розсувних вікон і дверей.

раздвижные окна 

Розрізняються розсувні системи також за ступенем герметизації і діляться на холодні і теплі . Холодні системи не обладнані теплоізоляційною вставкою званої термопіни і застосовуються в неопалюваних будівлях. Якщо класифікувати розсувні системи за типом відкривання закривання то вони бувають двох видів; паралельно зсувні і підйомно зсувні .

Підйомно зсувні і паралельно зсувні системи

Підйомно зсувні - в цій конструкції дверна стулка висувається вперед потім зміщується по направляючій за частину дверей яка є глухою .

Паралельно зсувні системи - стулки зсуваються за принципом купе рух полегшуює установлені внизу ролики, зниження шуму досягається за рахунок спеціального полімерного покриття. Закриття і відкриття відбувається плавно , цьому також сприяє покриття . Стулки при закритті фіксуються надійним замком - клямкою, який тримає двері в закритому положенні. У розсувних системах можлива комбінація різних типів відкриття стулок , частина може бути забезпечена механізмом працюючи за принципом купе , інші можуть бути глухими поворотними . Форма розсувних дверей може бути радіусної , круглої . У магазинних дверях застосовуються автоматичні розсувні системи що є максимально зручним рішенням .
На жаль іноді відбуваються збої в роботі розсувних систем . Розглянемо часто зустрічающі види поломок . Ремонт розсувних металопластикових та дерев'яних систем, може знадобитися якщо була порушена технологія виробництва системи, особливо в металопластикових виробах, з неякісним або відсутнім профілем, неправильний монтаж також сприяє виникненню поломок. Зустрічаються і випадки неправильної експлуатації виробу тоді найчастіше з страдає фурнітура, або розсувний механізм. Якщо у вас виникли проблеми з розсувними системами не варто пробувати розібратися з ними самостійно.
Зверніться до нас, і це буде гарантією того що ваша розсувна система буде відновлена і функціональна як раніше!

Розсувні вікна.

раздвижные окна 

Своим появою на ринку, розсувні вікна відкрили нову еру в розвитку віконних і дверних конструкцій. Всі розсувні конструкції умовно поділяються на два види.
До першого виду належать розсувні вікна та двері, що рухаються по незалежним рейках. За принципом роботи вікна розсувного типу схожі на шафу - купе: в рамі рухливими є всі стулки. Якщо потрібна конструкція з глухими стулками, то в цьому випадку, доцільно застосовувати стандартну віконну конфігурацію, що складається зі звичайної металопластикової системи з перехідним профілем.
В даний час, на будівельному ринку особливою популярністю користуються розсувні металопластикові та дерев'яні вікна. Рама, виконана з металопластику, може мати класичну конфігурацію, тобто вона зварена по кутах, а може бути і збірної, тобто при її складанні використовуються кутові перехідники та спеціальні ключі, що мають кілька граней.
Але попит на розсувні вікна змусив виробників застосовувати вже не поворотний механізм, а розсувний.
При виробництві стандартних металевих профілів застосовується фурнітура, завдяки якій, стулка вікна не повертається, як раніше, а висувається і від'їжджає. Це другий вид вікон. У порівнянні з рейковою системою, такі вікна більш герметичні і безпечні. Але, на відміну від поворотного і рейкового, вони значно дорожчі за своєю вартістю.
Основними конкурентами на ринку розсувних пластикових вікон є вікна з рейковим механізмом і з поворотно-відкидною системою. У кожної з цих систем є як переваги, так і недоліки. Так в стандартному металлопластиковому вікні можна застосувати одно або двухкамерний склопакет, товщиною до 42 мм, а при виробництві розсувних вікон використовується моно скло і однокамерний склопакет, товщиною 16 мм. Також, на місцях стиків, у вікнах розсувного типу використовуються щітки з ворсу, тоді як, в поворотних; каучукові ущільнювачі. За рахунок них досягається найвища герметизація.
Вікна розсувного типу успішно застосовуються для скління балконів і лоджій, особливо мають маленьку площу. Адже для того, щоб відкрити розсувне пластикове вікно, не потрібно переходити з місця на місце, як при експлуатації вікна стандартної конструкці.
На ринку зараз зустрічаються такі торгові марки вікон я: Мірадор, Slidors ( Слайдорс ), балкон; купе та багато інших. Але, не дивлячись на різницю в назвах, по суті, вони всі є вікнами з розсувним механізмом відкривання.