UK | RU

Заявка на ремонт

Усунемо провисання стулки

Однією з типових проблем , пов'язаних з ремонтом вікон , є провисання стулок , що виникає в результаті неправильного розподілу фальцевих вкладишів під склопакет , а також у наш час економії і кризи , деякі недобросовісні виробники пластикових вікон , дозволяють собі разом встановленного армування товщиною 1,5 мм. замінювати його на армування навіть 0,9 мм. Відповідно і ціна такого вікна ставать на багато дешевше , але про якість говорити не приходиться, так само як і про провисанні стулки в цьому вікні. Все це пов'язано з тим , що відповідні планки фурнітури на рамі не відповідають місцям розташування рухомих цапф на стулці , або ж неправильно зістиковано елементи фурнітури на стулці.

Провисання стулок можна усунути двома способами:

Думаю , докладно розписувати тему , про те , як повинні бути розподілені ті самі злощасні фальцевие вкладиші і розтягується склопакет не варто. Так як ви самі не зможете це зробити , та й фальцевих вкладишів , я думаю , на базарі Ви не купите , тільки витратите свої сили і нерви.

1.Якщо провисання стулки дуже сильне , то потрібно правильно розтягнути склопакет використовуючи для цього спеціальні фальцевие вкладиші товщина яких 1 -6мм ;

2.Якщо провисання стулки незначне , то можна відрегулювати стулку регулювальними ключами.

Після того як усунено провисання стулки , необхідно поставити припідіймач для вікон


Автор Анатолій Базака