Логотип

Професійний ремонт пластикових, алюмінієвих, дерев'яних євро вікон та дверей!

Години роботи

Ремонт алюмініевих та пластикових дверейРемонт дверей
Встановімо в вікна дверіВстановимо в вікна
Замінимо в дверях та вікнахЗамінимо в дверях
Ремонт євро вікнаЯкі вікна ремонтуємо

За безготівковим розрахунком регулювання та ремонт вікон або дверей не проводиться!

Усунемо провисання стулки

Однією з типових проблем, пов'язаних з ремонтом вікон, провисання стулок, що виникає в результаті неправильного розподілу фальцевих вкладишів під склопакет, а також у наш час економії і кризи, деякі недобросовісні виробники пластикових вікон, дозволяють собі разом покладеної армування завтовшки 1,5 мм. заміняти її на армування навіть 0,9 мм Відповідно і ціна такого вікна ставати на багато дешевше, але про якість говорити не доводиться, так само як і про провисанні стулки у цьому вікні. Все це пов'язано з тим, що відповідь планки фурнітури на рамі не відповідають місцям розташування рухомих цапф на стулці, або ж неправильно зістиковано елементи фурнітури на стулці.


Думаю, докладно розписувати тему, про те, як повинні бути розподілені ті самі злощасні фальцеві вкладиші і розтягується склопакет не варто. Так як ви самі не зможете це зробити, та і фальцевих вкладишів, я думаю, на базарі Ви не купите, тільки витратите свої сили і нерви.

Провисання стулок можна усунути двома способами:

1.Якщо провисання стулки дуже сильне, то потрібно правильно розтягнути склопакет використовуючи для цього спеціальні фальцеві вкладиші товщина яких 1-6мм;

2.Якщо провисання стулки незначне, то можна відрегулювати стулку регулювальними ключами.

Після того як усунемо провисання стулки, необхідно поставити припідіймач для вікон!


Автор Анатолій Базака