Логотип

Професійний ремонт євро вікон, дверей в Києві з 5-річною гарантією!

Uk | Ru

  • Замовлення приймаються щоденно:09.00-20.00
  • Виїзд майстра: Пн-ПТ: 09.00-17.00; Сб-Нд: 10-15

» Усунемо провисання стулки вікна

Проблеми віконЯкі проблеми усуваємо?
Встановимо у вікна дверіЯкі детаді встановлюємо?
Замінимо в дверях і вікнахЯкі замінюємо деталі?
Ремонт євро вікнаЯкі вироби ремонтуємо?

Усунемо провисання стулки вікна

провисання стулки 

Однією з типових проблем, пов'язаних з ремонтом вікон, провисання стулок, що виникає в результаті неправильного розподілу фальцевих вкладишів під склопакет, а також у наш час економії і кризи, деякі недобросовісні виробники пластикових вікон, дозволяють собі разом покладеної армування завтовшки 1,5 мм. заміняти її на армування навіть 0,9 мм Відповідно і ціна такого вікна ставати на багато дешевше, але про якість говорити не доводиться, так само як і про провисанні стулки у цьому вікні. Все це пов'язано з тим, що відповідь планки фурнітури на рамі не відповідають місцям розташування рухомих цапф на стулці, або ж неправильно зістиковано елементи фурнітури на стулці.

перепакечування стулки 

Думаю, докладно розписувати тему, про те, як повинні бути розподілені ті самі злощасні фальцеві вкладиші і розтягується склопакет не варто. Так як ви самі не зможете це зробити, та і фальцевих вкладишів, я думаю, на базарі Ви не купите, тільки витратите свої сили і нерви.

Провисання стулок можна усунути двома способами:

1.Якщо провисання стулки дуже сильне, то потрібно правильно розтягнути склопакет використовуючи для цього спеціальні фальцеві вкладиші товщина яких 1-6мм;

2.Якщо провисання стулки незначне, то можна відрегулювати стулку регулювальними ключами.

Після того як усунемо провисання стулки, необхідно поставити припідіймач для вікон!