UK | RU

Заявка на ремонт

Установка протизламної фурнітури

Установлюємо протизламну фурнітуру тільки на металлопластикові вікна та двері

В даний час найбільш поширений вид злочинної діяльності; це квартирні крадіжки. Причому значно простіше їх запобігти, ніж пізніше відшкодувати збиток у сенсі матеріальної цінності вкраденої власності . Безсумнівно, дуже неприємно знати, що хтось незаконно потрапив у ваше житло, зневаживши ваше право на власність і недоторканність житла, і викрав ваші зароблені чесною працею гроші та цінності. У більшості випадків злодії проникають у квартиру через зламані вікна або двері, так як це слабкі місця вашого будинку, а грабіжники чудово обізнані про це. У разі якщо злодій не «осилив» дверний замок, він спробує через вікно влізти в будинок. Тому важливо забезпечити захист вікон від злому. Для безпеки вашого житла та запобігання порушення злодіями кордонів вашого особистого простору просто необхідна протизламна віконна фурнітура . Стандартна фурнітура не впорається із завданням перешкоджати злому вікон злочинцями, так як таке вікно розкривається швидко, а слідів після вчинення злочину не залишається. У зв'язку з цим в країнах Європи останнім часом ставлять у більшості випадків протизламну фурнітуру.

Існує кілька способів, які допоможуть вам запобігти візиту непроханих гостей у ваше житло.

За рахунок запірних відповідних планок, кутових перемикачів з протизломним ланцюгом, що мають грибовидну, регульовану по висоті цапфу , металопластикові вікна досягають захисту, першого класу протизломності. Який має на увазі захист від проникнення, який виконується за допомогою фізичної сили, без застосування інструментів.
Также існує захист від висвердлювання ручки , а також ручка , яка закривається на ключ , ще більше підвищує рівень безпеки. Протизламний механізм Hoppe Secustik містить в собі вузол самоблокіровки . Зчеплення між ручкою і штифтом дозволяє користуватися нею зсередини і блокує ручку у разі спроби впливу зовні через віконну фурнітуру.
Всі базові комплекти протівовзломной фурнітури мають поворотно - відкидний перемикач , який забезпечений грибоподібною протизломною запірною цапфою , і притому , коли вона закривається з нею , виходить зчеплення пристосування з протизломной поворотно - відкидною або поворотній планці на рамі. Крім того , при використанні подальшого технічного оснащення , метою якого неодмінно є підвищення безпеки , пластикові вікна можна легко дообладнати додатковими протизломнимі запорними цапфами , причому , навіть вже після монтажу вікна на об'єкті.

Автор Анатолій Базака