Логотип

Професійний ремонт євро вікон, дверей в Києві з 5-річною гарантією!

Uk | Ru

  • Замовлення приймаються щоденно:09.00-20.00
  • Виїзд майстра: Пн-ПТ: 09.00-17.00; Сб-Нд: 10-15

» Захист стулки євро вікна та дверей від злому!

Проблеми віконЯкі проблеми усуваємо?
Встановимо у вікна дверіЯкі детаді встановлюємо?
Замінимо в дверях і вікнахЯкі замінюємо деталі?
Ремонт євро вікнаЯкі вироби ремонтуємо?

Захист стулки євро вікна та дверей від злому!

Підвищити ступінь захисту вікна від злому можна за допомогою блокіратора стулки вікна, спеціальної ручки із захистом від взллому і протизламної фурнітури.

В даний час найбільш поширений вид злочинної діяльності; це квартирні крадіжки. Причому значно простіше їх запобігти, ніж пізніше відшкодувати збитки в сенсі матеріальної цінності вкраденої власності. Безсумнівно, дуже неприємно знати, що хтось незаконно потрапив у Ваше житло, знехтувавши ваше право на власність, недоторканність житла, і викрав Ваші зароблені чесною працею гроші та цінності. У більшості випадків злодії проникають в квартиру через зламані вікна або двері, так як це слабкі місця вашого будинку, а грабіжники прекрасно обізнані про це. У разі якщо злодій не «освоїв» дверний замок, він спробує через вікно влізти в будинок. Тому важливо забезпечити захист вікон від злому. Для безпеки вашого житла і запобігання порушення злодіями кордонів Вашого особистого простору, просто необхідна протизламна віконна фурнітура. Стандартна фурнітура не впорається із завданням перешкоджати злому вікон злочинцями, так як таке вікно розкривається швидко, а слідів після вчинення злочину не залишається. У зв'язку з цим в країнах Європи останнім часом ставлять в більшості випадків протизламну фурнітуру.

Встановлюємо блокіратор стулки вікна на металопластикові, дерев'яні вікна та двері!

блокіратор стулки вікна від злому

Ми пропонуємо встановити металеві блокіратори безпеки стулки вікна на пластикові і дерев'яні євровікна, для захисту його від злому непроханим гостем. Блокіратор стулки вікна - одне з найбільш бюджетних але і в той же час ефективних рішень даної проблемми. Віконний блокувальник прикручується на раму 4-саморізами знизу стулки, а для ще більшого захисту і зверху. Блокіратор стулки досить простий у використанні. Вам потрібно просто повернути його в положення закрито, коли йдете з дому.

Встановлюємо протизламну ручку на металопластикові та дерев'яні вікна та двері!

протизламна ручка

Також існує захист від висвердлювання ручки, а також ручка, яка ще більше підвищує рівень безпеки. протизламний механізм Hoppe Secustik містить у собі вузол самоблокування . Зчеплення між ручкою і штифтом дозволяє користуватися нею зсередини і блокує ручку при спробі впливу зовні через віконну фурнітуру.

Встановлюємо протизламну фурнітуру тільки на металопластикові вікна та двері!

протизламний мікроліфт

За рахунок запірних відповідних планок, кутових перемикачів з протизламним ланцюгом, маючи грибовидну, регульовану по висоті цапфу , металопластикові вікна досягають захисту, першого класу протизломності. Який має на увазі захист від проникнення, який виконується за допомогою фізичної сили, без застосування інструментів.

протизломна фурнітура 

Усі базові комплекти протизламної фурнітури мають поворотно-відкидний перемикач забезпечений грибоподібною протизламною запірною цапфою, і притому, коли вона закривається з нею, виходить зчеплення пристосування з протизламною поворотно-відкидною або поворотною планкою на рамі. Крім того , при використанні подальшого технічного оснащення , метою якого неодмінно є підвищення безпеки, пластикові вікна можна легко дообладнати додатковими захисними запорними цапфами, причому , навіть вже після монтажу вікна на об'єкті.