Логотип

Професійний ремонт пластикових, алюмінієвих, дерев'яних (євро-брус) вікон і дверей

Проблеми віконПроблеми вікон, дверей
Встановимо у вікна дверіВстановимо у вікна двері
Замінимо в дверях і вікнахЗамінимо у вікнах, дверях
Ремонт євро вікнаЩо ми ремонтуємо?

Коли необхідно робити заміну ущільнювальної гуми в євро вікнах або дверях?

Uk | Ru

Установка протизламної фурнітури

противовзломный микролифт

В даний час найбільш поширений вид злочинної діяльності; це квартирні крадіжки. Причому значно простіше їх запобігти, ніж пізніше відшкодувати збиток у сенсі матеріальної цінності вкраденої власності . Безсумнівно, дуже неприємно знати, що хтось незаконно потрапив у ваше житло, зневаживши ваше право на власність і недоторканність житла, і викрав ваші зароблені чесною працею гроші та цінності. У більшості випадків злодії проникають у квартиру через зламані вікна або двері, так як це слабкі місця вашого будинку, а грабіжники чудово обізнані про це. У разі якщо злодій не «осилив» дверний замок, він спробує через вікно влізти в будинок. Тому важливо забезпечити захист вікон від злому. Для безпеки вашого житла та запобігання порушення злодіями кордонів вашого особистого простору просто необхідна протизламна віконна фурнітура. Стандартна фурнітура не впорається із завданням перешкоджати злому вікон злочинцями, так як таке вікно розкривається швидко, а слідів після вчинення злочину не залишається. У зв'язку з цим в країнах Європи останнім часом ставлять у більшості випадків протизламну фурнітуру.

Установлюємо протизламну фурнітуру тільки на металлопластикові вікна та двері

Існує кілька способів, які допоможуть вам запобігти візиту непроханих гостей у ваше житло.

противовзламная ответка

За рахунок запірних відповідних планок, кутових перемикачів з протизломним ланцюгом, що мають грибовидну, регульовану по висоті цапфу , металопластикові вікна досягають захисту, першого класу протизломності. Який має на увазі захист від проникнення, який виконується за допомогою фізичної сили, без застосування інструментів.

противовзломная ручка

Також існує захист від висвердлювання ручки, а також ручка, яка закривається на ключ, ще більше підвищує рівень безпеки. Протизламний механізм Hoppe Secustik містить в собі вузол самоблокировки . Зчеплення між ручкою і штифтом дозволяє користуватися нею зсередини і блокує ручку у разі спроби впливу зовні через віконну фурнітуру.

противовзломная фурнитура 

Всі базові комплекти протівовзломной фурнітури мають поворотно - відкидний перемикач, який забезпечений грибоподібною протизломною запірною цапфою , і притому , коли вона закривається з нею , виходить зчеплення пристосування з протизломной поворотно - відкидноюабо поворотній планці на рамі. Крім того , при використанні подальшого технічного оснащення , метою якого неодмінно є підвищення безпеки, пластикові вікна можна легко дообладнати додатковими протизламними запорними цапфами, причому , навіть вже після монтажу вікна на об'єкті.


Автор Анатолий БазакаОнлайн - заявка
на ремонт вікон та дверей

Як до Вас звертатися:


Ваш телефон:


Точна адреса:


Опишіть причину звернення: