Логотип

Професійний ремонт пластикових, алюмінієвих, дерев'яних (євро-брус) вікон і дверей

Проблеми віконПроблеми вікон, дверей
Встановимо у вікна дверіВстановимо у вікна двері
Замінимо в дверях і вікнахЗамінимо у вікнах, дверях
Ремонт євро вікнаЩо ми ремонтуємо?

Коли необхідно робити заміну ущільнювальної гуми в євро вікнах або дверях?

Uk | Ru

Усунемо промерзання вікон і дверей

промерзання вікон 

При покупці вікон все частіше люди стикаються з проблемою промерзання або осіданню інею на вікнах і дверях в холодні пори року.
Внаслідок чого відбувається утворення зони, в районі підвіконня і нижній частині рами, не піддающійся провітрюванню і скупченню вологи на склопакетах, а надалі і промерзанню. Усунути її можна за допомогою регулярного провітрювання, наприклад зимового провітрювання. Крім цього, можливість замерзання вікна стає менш вірогідною, при підвищенні температури всередині приміщення.
Також промерзання може бути через неправильне закривання вікна, коли стулка вікна не щільно прилягає до рами і виходить продування між рамою і стулкою, у зв'язку з чим і получається намерзання на склопакет!
Чималий вплив на замерзання вікна надає і конструкція самого склопакета, що є найбільш слабкою ланкою з точки зору теплової фізики. Тому його вибір повинен здійснюватися з особливою ретельністю. Рекомендується використовувати склопакети, що складаються з двох камер (і відповідно трьох стікол), скло що володіє энергосберігающими властивостями (К - скло або І - скло). Найшвидше утворення конденсату відбувається на кінчиках склопакетів, як найхолоднішою його областю (це обумовлюється алюмінієвої дистанційною рамкою). При зіткненні кімнатного повітря з кромкою відбувається його охолодження, досягається точка роси. Власне по периметру вікна і відбувається замерзання стікол під час сильних заморозків, і утворюється льодова кірка.
Сама остання причина промерзання вікон, дверей; недбалості, допущені при установці вікон, такі як: неправильний монтаж, утворення щілин, неякісні матеріали та багато інших.


Автор Анатолий БазакаОнлайн - заявка
на ремонт вікон та дверей

Як до Вас звертатися:


Ваш телефон:


Точна адреса:


Опишіть причину звернення: