UK | RU

Заявка на ремонт

Усунемо промерзання вікон і дверей

При покупці вікон все частіше люди стикаються з проблемою промерзання або осіданню інею на вікнах і дверях в холодні пори року.
Внаслідок чого відбувається утворення зони , в районі підвіконня і нижній частині рами , не піддающійся провітрюванню і скупченню вологи на склопакетах , а надалі і промерзанню . Усунути її можна за допомогою регулярного провітрювання , наприклад зимового провітрювання . Крім цього , можливість замерзання вікна стає менш вірогідною , при підвищенні температури всередині приміщення.
Також промерзання може бути через неправильне закривання вікна , коли стулка вікна не щільно прилягає до рами і виходить продування між рамою і стулкою , у зв'язку з чим і получається намерзання на склопакет!
Чималий вплив на замерзання вікна надає і конструкція самого склопакета , що є найбільш слабкою ланкою з точки зору теплової фізики. Тому його вибір повинен здійснюватися з особливою ретельністю. Рекомендується використовувати склопакети , що складаються з двох камер (і, відповідно , трьох стікол ), стікла які володіють энергосберігающими властивостями (К- скло або І - скло). Найшвидше утворення конденсату відбувається на кінчиках склопакетів , як найхолоднішою його областю ( це обумовлюється алюмінієвої дистанційною рамкою ) . При зіткненні кімнатного повітря з кромкою відбувається його охолодження , досягається точка роси . Власне по периметру вікна і відбувається замерзання стікол під час сильних заморозків , і утворюється льодова кірка .
Сама остання причина промерзання вікон , дверей ; недбалості , допущені при установці вікон , такі як: неправильний монтаж , утворення щілин , неякісні матеріали та багато інших.


Автор Анатолій Базака