UK | RU

Заявка на ремонт

Усунемо продування у вікнах

Продування вікна при повністю закритих стулках - це серйозна проблема

Найчастіше продування - це не причина , а наслідок неправильного догляду за вікном. Багато хто думає , що якщо продуває з вікон , то можна їх заклеїти папером , скотчем , або , купити на ринку самоклеящийся Паралоновий або гумовий ущільнювач , наклеїти на раму , або ущільнювач? що стоїть на ваших вікнах , і думають що продування їм не страшно.

Так ось , наклеювали , НА УЩІЛЬНЮВАЧІ І НА РАМУ НІЧОГО НЕ МОЖНА!

Цим ви намагаєтеся своїми руками "угробити" , остаточно ваше вікно , і є ймовірність що після вашого втручання в роботу вікна , доведеться міняти фурнітуру , або і того гірше - стулку ! Стулка , в такому випадку , деформується і відновленню вже не підлягає.

По-перше , при зносі фурнітури може продувати з пластикового вікна . Уявімо собі , що при відкриванні або закриванні вікна завжди відбувається тертя цапфи про відповідні планки встановлені на рамі. У даному випадку слід або відрегулювати , або замінити стару фурнітуру на нову.
Прилягання стулок вікон до рами робиться менш щільним - найчастіше так і виникає небажане продування .
Від продування можна позбутися простою заміною ущільнювача. Проте втрата еластичності , як вже було сказано , пов'язана з неправильним доглядом за вікном.
Головною причиною продування вікна є продування через не відрегульоване прилягання стулки вікна до рами. При неплотному притиску стулки до рами відбувається продування з пластикового вікна . Це можливо через неправильно встановлення, відповідних планок фурнітури , або їх як правило там взагалі немає , або стоять не ті що треба.
Також впливає на продування у вікнах - це нерегульовані нижні петлі , які встановлюються на вікна , двері , і по закінченню деякого часу вони розбовтуються і там де вони стоять можливо продування і шум .
Цей дефект може з'явитися через погодні умови , через тривалу експлуатацію вікна або через недбалість виробника або монтажника , що встановлював вам склопакет. У нових будинках як правило намагаються зекономити на установці нижнього прижиму , і при цьому роблять занадто широкі стулки , що і призводить до продуванню з під них ! У будь-якому випадку, головне , не встановити причину продування , а найоптимальнішим способом його усунути. Після проведення ретельної діагностики , ми приймемо всі належні заходи і усунемо продування у вікнах . Для усунення несправності: як правило необхідно відрегулювати фурнітуру , замінити або встановити окремі її частини , замінити гумові ущільнення або змінити геометрію стулки.

 

Продування пластикового вікна приймається покупцями як одна з найбільш неприємних «болячок», оскільки позбавляє його основного плюсу - заощадження тепла в оселі. Обставин даного може бути небагато.

Нерідко продування трапляється лише тому, що віконна фурнітура не переведенна в зимовий режим або вона просто «розбовталася» і стулки нещільно прилягають до рами, - пояснюють фахівці. У таких випадках, продування зможе відчуватися по всьому периметру стулки. Хоча дану ваду можливо знищити, за допомогою викрутки і регулювального ключа, підтягнувши петлі і встановивши цапфи в підходящий режим. Деякі виробники фурнітури передбачили ексцентричний ролик, який дозволяє регулювати притиск у відсутності доп приладів. Традиційно ці всі цікаві моменти описані в документації, яка видається спільно з паспортом на віконні вироби. За фурнітурою, до слова, потрібно буде піклуватися: постійно чистити і змащувати . Дане дозволить продовжити її термін експлуатації, полегшить відкривання і закривання стулок.

Якщо регулювання фурнітури не допомогла, то, ймовірно, сталося пошкодження монтажного шва. При низькоякісних монтажних роботах таке може статися лише через 1-2 роки після установки вікон. Власники будівлі або житлоплощі мають всі шанси на час виправити ситуацію, розібравши укоси і наповнивши шов монтажною піною. Точно так само усувається продування з-під підвіконня. Втім правильніше стане користуватися пропозиціями віконних фірм, які проведуть всі роботи з повним дотриманням ГОСТів.

Час від часу підставою продування вважається «застарілий» контур ущільнення, вироблений з морозостійкої гуми. Через 15-20 років експлуатації у неї є можливість втратити гнучкість і закінчити працювати перешкодою на шляху вуличного повітря. Для забезпечення контакту рами і стулки гуму потрібно буде змастити силіконовою змазкою або поміняти на свіжу - цю послугу, крім іншого, надають майже всі віконні фірми.

Продування з вікна не треба плутати з почуттям "холодку", який в холодні дні іде від віконця і зовсім не вважається дефектом. «Холодок» має можливість з'явитися лише тому, що площина скла всього на трохи градусів холодніше повітря будівлі. У такій ситуації повітря , циркулюючи в приміщенні, ковзає по вікні зверху вниз. У наслідку цього, у разі якщо піднести руку до вікна, може привидітися, що слід продування між рамою і стулкою , навіть коли дійсно вони тісно прилягають один до одного.

 

"Киевская Сервисная Оконная Служба" займаеться усуненням продування у вікнах і подальшим сервісним обслюговуванням вікон і дверей


Автор Анатолій Базака