Логотип

Професійний ремонт євро вікон, дверей в Києві з 5-річною гарантією!

Uk | Ru

  • Замовлення приймаються: Пн-Нд: 09.00-20.00 .      Роботи проводяться: Пн-Пт: 09.00-17.00, Сб-Нд: 10.00-15.00.

» Усунемо продування у євро вікнах та дверях

Проблеми які ми усуваємо

Встановимо аксесуари в вікна, двері

Деталі які можна замінити

Які вікна та двері ремонтуємо

Усунемо продування у євро вікнах та дверях

Продування вікна при повністю закритих стулках - це серйозна проблема

Найчастіше продування - це не причина, а наслідок неправильного догляду за вікном. Багато хто думає, що якщо продуває з вікон, то можна їх заклеїти папером, скотчем, або, купити на ринку клейкий паралоновий або гумовий ущільнювач, наклеїти на раму, або ущільнювач? що стоїть на ваших вікнах, і думають що продування їм не страшно.

продування вікна 

Так ось, наклеювати, НА УЩІЛЬНЮВАЧІ І НА РАМУ НІЧОГО НЕ МОЖНА!

Цим ви намагаєтеся своїми руками «угробити», остаточно ваше вікно, і є ймовірність що після вашого втручання в роботу вікна, доведеться міняти фурнітуру, або і того гірше - стулку ! Стулка, в такому випадку, деформується і відновленню вже не підлягає.

По-перше, при зносі фурнітури може продувати з пластикового вікна. Уявімо собі, що при відкриванні або закриванні вікна завжди відбувається тертя цапфи про відповідні планки встановлені на рамі. У даному випадку слід або відрегулювати, або замінити стару фурнітуру на нову.
Прилягання стулок вікон до рами робиться менш щільним - найчастіше так і виникає небажане продування.
Від продування можна позбутися простою заміною ущільнювача. Проте втрата еластичності, як вже було сказано, пов'язана з неправильним доглядом за вікном.
Головною причиною продування вікна є продування через не відрегульоване прилягання стулки вікна до рами. При нещільному притиску стулки до рами відбувається продування з пластикового вікна. Це можливо через неправильне встановлення, відповідних планок фурнітури, або їх як правило там взагалі немає, або стоять не ті що треба.
Також впливає на продування у вікнах - це нерегульовані нижні петлі, які встановлюються на вікна, двері, і по закінченню деякого часу вони розбовтуються і там де вони стоять можливо продування і шум .
Цей дефект може з'явитися через погодні умови, через тривалу експлуатацію вікна або через недбалість виробника або монтажника, що встановлював вам склопакет. У нових будинках як правило намагаються зекономити на установці нижнього прижиму, і при цьому роблять занадто широкі стулки, що і призводить до продуванню з під них ! У будь-якому випадку, головне, не встановити причину продування, а найоптимальнішим способом його усунути. Після проведення ретельної діагностики, ми приймемо всі належні заходи і усунемо продування у вікнах. Для усунення несправності: як правило необхідно відрегулювати фурнітуру, замінити або встановити окремі її частини, замінити гумові ущільнення або змінити геометрію стулки.

Продування пластикового вікна приймається покупцями як одна з найбільш неприємних «болячок», оскільки позбавляє його основного плюсу - заощадження тепла в оселі. Обставин даного може бути небагато.

Нерідко продування трапляється лише тому, що віконна фурнітура не переведенна в зимовий режим або вона просто «розбовталася» і стулки нещільно прилягають до рами, - пояснюють фахівці. У таких випадках, продування зможе відчуватися по всьому периметру стулки. Хоча дану ваду можливо знищити, за допомогою викрутки і регулювального ключа, підтягнувши петлі і встановивши цапфи в підходящий режим. Деякі виробники фурнітури передбачили ексцентричний ролик, який дозволяє регулювати притиск у відсутності доп приладів. Традиційно ці всі цікаві моменти описані в документації, яка видається спільно з паспортом на віконні вироби. За фурнітурою, до слова, потрібно буде піклуватися: постійно чистити і змащувати. Це дозволить продовжити її термін експлуатації, полегшить відкривання і закривання стулок.

Якщо регулювання фурнітури не допомогла, то, ймовірно, сталося пошкодження монтажного шва. При низькоякісних монтажних роботах таке може статися лише через 1-2 роки після установки вікон. Власники будівлі або житлоплощі мають всі шанси на час виправити ситуацію, розібравши укоси і наповнивши шов монтажною піною. Точно так само усувається продування з- під підвіконня. Втім правильніше стане користуватися пропозиціями віконних фірм, які проведуть всі роботи з повним дотриманням ГОСТів.

Час від часу підставою продування вважається «застарілий» контур ущільнення, вироблений з морозостійкої гуми. Через 15-20 років експлуатації у неї є можливість втратити гнучкість і закінчити працювати перешкодою на шляху вуличного повітря. Для забезпечення контакту рами і стулки гуму потрібно буде змастити силіконовою змазкою або поміняти на свіжу - цю послугу, крім іншого, надають майже всі віконні фірми.

Продування з вікнане треба плутати з почуттям "холодку", який в холодні дні іде від віконця і зовсім не вважається дефектом. «Холодок» має можливість з'явитися лише тому, що площина скла всього на кілька градусів холодніше повітря будівлі. У такій ситуації повітря, циркулюючи в приміщенні, переміщується по вікні зверху вниз. У наслідку цього, у разі якщо піднести руку до вікна, може привидітися, що слід продування між рамою і стулкою , навіть коли дійсно вони тісно прилягають один до одного.